Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

To że na kablu to dla niektórych plus.

Co do tych edycji padów do SF na Xboxa i PS2 to krzyżak jest w nich beznadziejny (grałem trochę na takim u kolegi) ale i tak lepszy niż np w oryginalnym x360. W nowej edycji krzyżak na bank jest lepszy niż w tych padach na 15 rocznicę. Także posiadacze X360 lepszego pada na bank nie dostaną dlatego lepiej kupić dopóki są dostępne.

 

Aha i kolejny plus tego że pady są na kablu to taki ,że będą działać bez problemu na komputerze.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

@SuperBigBoss

 

Mowimy o xboxie 360. Pad nie jest idealny i sie psuje ale przejsciowka na duala jest jedna, ma laga, kosztuje 300 zl prawie, wymaga do dzialania pada na kablu i update'uje sygnal tylko 30x na sekunde (dobre przejsciowki update sygnalu robia ok 60x) wiec sensu kupowanie ich nie ma. Mialem te przejsciowki XCM, sporo sie nimi bawilem i to co soba reprezentuja to jakas tragifarsa.

 

Pad na kablu ma taki plus, ze nigdy sie nie wyladuje i moze byc lzejszy (ja ciezkich nie lubie).

Odnośnik do komentarza
raczej na razie nic nie wiadomo czy demo wogole sie pojawi.Ściągnij emulator z SF3 i ocen czy ci sie podoba bo 4 to bedzie kwintesencja poprzedniczek.

OMFG! Delikatnie mówiąc, polemizowałbym :lol:

 

EDIT: żeby żaden policjant o rozdmuchanym ego się nie przyczepił dokleję następujący obrazek

ruliweb_sf4kors_51.jpg

Jak widać Fei potrafi wbić się naprawdę głęboko. Bej ma talent nie tylko do jodłowania na wysokich obrotach. Chociaż...Szpona i tak nie przebije...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Użytkownik BAR7H(na forum barth) przysłał mi na Xbox Live wiadomość o turnieju Halo 3 i nie tylko (Street Fighter i gry muzyczne included) który odbędzie się 28 lutego w Zielonej Górze. Także pytam tutaj bo wiem ,że zaglądasz do tematu jak i inne osoby być może zainteresowane tym wydarzeniem. W jakiego Street Fightera? I w ogóle o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Dobra, trochę późno to info, ale taki mały plan mamy, żeby zorganizować pierwszy turniej w SF4. Jako, że turniej odbywa się 28, czyli zaledwie kilka dni po premierze gry, więc szanse wszystkich graczy powinny być dość wyrównane. Pełnej puli nagród jeszcze nie znamy, więc nie będę wam robił niepotrzebnej zajawki, jednak gdy tylko wszystko ustalimy na bank zostanie to ogłoszone. Tak jak było podane w informacji wszystko odbędzie się w mieście zwanym Zieloną Górą (zachód naszego pięknego kraju). Wstępne na obydwa turnieje (jednocześnie będziemy grać w Halo 3) to 10zł od głowy. Na SF4 przeznaczamy setup w postaci 2óch konsol i dwóch monitorów firmy BenQ, 22', panorama, max rozdziałka on. Jak chcecie wiedzieć coś jeszcze to pisać. Zasady są w trakcie ustalania (tj. wszystkie pierdoły związane z banem postaci, itp.), więc jeśli macie jakieś propozycje to też proszę o wypowiedź.

Odnośnik do komentarza
Na xbox'ach. Prosta sprawa, Microsoft użycza scenie Halo i Gears of War 10 konsol, a Sony leje na nas sikiem ciepłym, więc wiadomo jaki będzie wybór. Do tego X jest jakoś częściej spotykany w polskich domach niż PS3. Wiem, że na świecie gra się na "grillu", ale to jest w końcu Polska ;).

 

 

Przecież na xboxowych padach nie będzie się dało w to grać :P

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Pady rzeczywiście najgorsze na jakich grałem w bijatyki. Można się do nich przyzwyczaić ale wiele osób na turnieju będzie miało je pewnie pierwszy raz w rękach. Na świecie gra się na PS3 ale i tak każdy przychodzi ze swoim stickiem.

Co do zasad i banów na postacie gra jeszcze nie wyszła ale przeglądając zasady SF 4 na EVO zbanowana była jedna postać - SETH.

Odnośnik do komentarza
Pady rzeczywiście najgorsze na jakich grałem w bijatyki. Można się do nich przyzwyczaić ale wiele osób na turnieju będzie miało je pewnie pierwszy raz w rękach. Na świecie gra się na PS3 ale i tak każdy przychodzi ze swoim stickiem.

Co do zasad i banów na postacie gra jeszcze nie wyszła ale przeglądając zasady SF 4 na EVO zbanowana była jedna postać - SETH.

I pomyśleć, że w CvS2 zaczynałem grać na padzie od GC :lol: Piekne czasyy

Na jakich konsolach odbywac sie bedzie turniej?

Ornit: jedziemy? : )

Brachu, przegrałem z nałogiem :closedeyes:

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...