Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Ok skonczcie p*******c ja pewnie nie dostane gry do soboty nie moge sie juz do cholery doczekac zeby zbic Mastachi w on-line z lagami

 

Kto gral w SSFIIT HD Remix na PS3 ?? Jak z lagami da sie normalnie grac jak spisuje sie kod sieciowy w praniu ?? Dajcie znac

 

Grałem on-line daje rade i nie stwarza większych problemów, chociaż zdarzają się bardzo sporadycznie mecze gdzie nic się nie da ugrać (i to nie dlatego że przeciwnik za dobry :P ), jedyna różnicę jaką zauważyłem w stosunku do wersji live to best of 3 zamiast best of 5 w meczach rankingowych.

Odnośnik do komentarza

Crono to luzno ... masz moze SSFIIT HD Remix ktore mogl bym "pozyczyc" ?? Chcialem kupic ale Moj American Express i Mastercard wymiekl pod naporem weryfikacjii adresu ...

 

Mastachi ... luzik tak sie sklada ze mam wolne wtorek sroda czwartek wiec przegrasz conajmniej ze 100 razy xDDD

Odnośnik do komentarza
Crono to luzno ... masz moze SSFIIT HD Remix ktore mogl bym "pozyczyc" ?? Chcialem kupic ale Moj American Express i Mastercard wymiekl pod naporem weryfikacjii adresu ...

 

Mastachi ... luzik tak sie sklada ze mam wolne wtorek sroda czwartek wiec przegrasz conajmniej ze 100 razy xDDD

 

Jasne odezwij się do mnie na gg albo PSN

 

Liczę że mnie też podszkolisz w SFIV chociaż ja też poczekam trochę dłużej na gierkę bo moja kolekcjonerka idzie z Londynu.

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Dziś jest premiera SF4 w USA ,a raczej była. Większość ludzi z for pisze że kupiła grę już po godz 0:00 w całodobowych marketach.

U nas z tego co widzę w sklepie PSX EXTREME gry już nie mają a następna dostawa będzie sprzedawana po 200zł ,a nie jak dotychczas po 170.

 

Dla tych którzy czekają na wersję PC na stronie WalMart podana jest data 04/15/2009. Nie jest to potwierdzone przez Capcom no ale czasami takie sklepy piszą prawdę bo faktycznie moga wiedzieć kiedy grę będą mieli na stanie.

 

Znalazłem kilkunastominutowy filmik HD z gameplaya jakiegoś Japończyka po Xbox Live. Polecam obejrzeć grają nowymi postaciami no i można zobaczyć jak wygląda gra przy połączeniu na 3 kreski.

Pozdro

 

edit: o (pipi)a recenzja HIVa na konsolowisku LINK

 

HIV: Pragnę podkreślić, że mowa o żmudnej praktyce, bowiem gra nie zostawia suchej nitki na graczu-lamerze mojego pokroju, wylewając nań kubeł zimnej wody. Doprawdy, to, co wyprawiali ze mną kolesie podczas pojedynków online, ciężko opisać. Fruwałem po arenie niczym Sackboy, głównie obserwując fajerwerki graficzne i nerwowo spoglądając na zegarek, kiedy wreszcie spadnę na glebę i choć na moment odzyskam kontrolę nad swoim blondasem (zawsze grałem Guileâem i pewnie tak już zostanie).

 

Dobra recka. Luźno napisana ,ogólnie spoko można se przeczytać co hiv ma do powiedzenia.

Bo gość co opisuje system nic nie wspomniał o Focusie LOL.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Dziś jest premiera SF4 w USA ,a raczej była. Większość ludzi z for pisze że kupiła grę już po godz 0:00 w całodobowych marketach.

U nas z tego co widzę w sklepie PSX EXTREME gry już nie mają a następna dostawa będzie sprzedawana po 200zł ,a nie jak dotychczas po 170.

 

chyba ich pop.ier.dol.lilo :)

jak ma byc 200zl to pojde do sklepu kupic, nie bede czekal, aż mi przyslą :lol:

 

 

@Crono

tez sie nie moge doczekać gry, z toba w ssf2thd mi sie najlepiej gralo :)

Odnośnik do komentarza

mowisz?

zeby sie nie okazalo ze kurier wpadnie i mi zaspiewa 30zl wiecej

wogole to im wyslalem mejla zeby mi zmienili dostawe z poczty na kuriera, z zapytaniem kiedy wysylaja gre i prosba potwierdzenia, ze zmienili na kuriera

 

odpowiedz dostalem tak wyczerpujaca"gra bedzie wysylana w czwartek 19 lutego."

 

tak patrze na empiku ze premiera jest 19lutego czyli powinni miec w sprzedarzy 19, przekrece do nich 19 rano, jak maja gre to kupie u nich, nie bede czekal az mi przysla

 

na kolejne zapytanie czy przesylka zmieniona na kuriera nie raczyli juz odpisac

 

ps.chetny ktos dzis na ssf2th xbl? mam cisnienie na sf :P

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Co za szuje odpisali ci że wyślą 19 ,a na stronie wprowadzili mnie w błąd wpisując że wysyłka 18 w środę i nadal tak pisze. Jeżeli to prawda to trochę nieprofesjonalnie z ich strony.

Ja bym pograł ale na live mam tylko zdrapkę 48H z Halo 3 którą wykorzystam na weekend jak będę miał SF4.(o ile dojdzie)

 

do postu Mashtera poniżej: ja nie grałem ale różnice są takie że gdybym miał PS3 grałbym za darmo a nie ciułał kasę na jakieś zdrapki :evil:

 

Chce ktoś Xboxa Elite 3 miesięcznego ze SF4 za PS3 ze SF4?

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Seth chyba jednak nie będzie zbanowany ,podobno jest zbalansowany i ma strasznie mało HP oczywiście nie jako boss tylko jako char do wyboru. Miałem w planie pograć nim po premierze ale nie lubię postaci z małą ilością życia (np. Akuma czy Twelve w 3S)

Seth vs Sakura

 

 

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Ciekawe, czy będą jakieś różnice pomiędzy wersją na xboxa, a PS3, wie ktoś coś na ten temat?

 

Grał ktoś już w obydwie wersje? :D

 

Własnie moze sie ktos wypowie w temacie...ja osobiscie zamowilem wersje na PS3...wiecej znajomych bedzie grac na konsoli SONY i pad jakby troche lepszy do bijatyk ;) ...dajcie znac czy sa jakies roznice w wersjach...

Odnośnik do komentarza

No pad xboxowy się na pewno nie nadaje do tej gry. Dzisiaj grałem u kumpla na tym padzie i ani razu mi nie wyszedł ultras <_< Gdyby nie to, że mam pada hori to bym się nawet za ta grę na xboxie nie brał. Teraz jeszcze planuje sobie Street Fighter IV FightPada kupić.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy było:

 

Recka w HD - http://www.gametrailers.com/player/45570.html

oraz w mniejszym formacie - http://www.gametrailers.com/player/45570.html

 

Ogólna ocena 9.2/10

 

Z okazji bardzo bliskiej premiery SF4 raz pragnę wszystkich fanów jak i graczy, zaprosić na zapisy do ligi oraz turniejów online/offline (ps3, x360) SF4 pierwszego portalu polskiego konsolewgo esportu CONSOLESPORTS.PL :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...