Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

Wielkie dzięki :) Masa pożytecznych informacji z tego, co widzę na pierwszy rzut oka. Trzeba się będzie zagłębić w to po weekendzie :)

 

Chyba poczekam aż gra trochę stanieje albo będzie promocja i kupię tę wycinankę.

 

www.shoryuken.com i www.eventhubs.com tam masz frame daty ciosy opisy postaci, jednym slowem wszystko czego ci potrzeba :)

SRK znam, chodziło mi o coś szybciej/łatwiej przystępnego.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza

Di bił moją wirtualną dziewczynę* Sagatem :mellow:

 

BTW Patrol chyba już tu nie wchodzi więc zdradzę wam tajemnicę. Po grańsku stwierdził, że on to już wszystko widział i nie chce mu się w to grać chociaż wcześniej zapierał się, że to SF więc będzie mu się podobał. Nie jestem odosobniony :lol:

 

 

 

 

*LOLOLOLOLOL

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Ok, prawie cały dzień grałem w tę grę. Jest dobrze, a nawet lepiej. Jak ktoś czaił poprzednie części to tu będzie czuł się jak ryba w wodzie. Grając najbardziej podchodzi mi to pod część drugą ale to może ze względu na starą ekipę. Bokser i Zangief dają radę nie mówiąc o Sagacie ,który ma banalne cancelowenia wszelakich podcięć w Tiger Knee i strzela jak poj.ebany. Zangief ma priorytetową łapkę na pół ekranu która omija strzały i uderza, do tego skacze bardzo wysoko jak na takiego mięsistego skur.wiela. Także Kassandra wciągaj grę i dawaj online bo twój sowiecki miś mocno kara.

Przegięty jest też dyktator ale tą postać dopiero obczaję w tej części. Ken jest OK chociaż na codzień nim nie gram dawałem radę łatwo coś wychodzą w tej części wszelkie przód dół przód. Guile ma movement Specjala i Ultrasa jak w SF2 - czyli noobki nigdy nim nie zrobią tego ultrasa :twisted:

Focusa za bardzo nie używałem ale zdarzało się. Ogólnie uważam że opanowanie focusa przyjdzie z czasem.

Ghetto zaczął pół godziny przede mną w to grać ,a jak wlazłem na live już pokazywał mi zagranie z focusem za prawie pół HP.

I stwierdzam definitywnie ,że gra na padzie od Xa w SF4 to pomyłka. Z komputerem pewnie jest OK ale ukarać głupim ultrasem (dół przód ,dół przód 3ręce) to w sumie jakieś 70% szans że wyjdzie graczowi który potrafi w to grać.(sam nie gram na padzie ale widziałem jak moi przeciwnicy się męczą)

Napie.rdalać ostro nie zniechęcać się po 1 dniu gry nie będziecie wymiatać jak nie graliście w poprzednie części. Pozdro Uliczni Wojownicy heh

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Gość GaScAn

Tak jest zawsze z nową grą online. Ja np jak zacząłem grać w VF 5 online pod koniec 2008 to żaden noob już nie grał i byłem bity okrutnie więc zrezygnowałem bo nie było z kim sparować. Noobki się zniechęcą albo znudzą. Pozatym w rankingowych najczęściej niski poziom ,zauważyłem na Live że gracze na poziomie zakładają pokoje do player match. Tu nie grałem jeszcze rankingowego ale się domyślam jak to wygląda.

Dzisiaj grałem cały dzień ze znajomymi z friend list, skończyłem i patrze że pot się ze mnie leje ,masakra

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza

gdziesta sie pochowali :)

12.5 godziny dzis w SF4 gralem xD pora spac :)

ale najwazniejsze

FOCUS->dash->przod+HP->shoryu->focus cancel->dash->shinku hadouken posadzone :D na padzie od x360 xD :nerd:

 

edit:

dostal juz ktos sticka od karola?

 

 

ps. sbb fajnie sie wpi.er.dol dostawalo po 10:0 ? :nerd: linkuj, linkuj dzieciak ^^

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Pograłem dziś trochę w SF4 online.

Lagi miałem 2 razy - 2 razy z polakami. Poza tym zero lagów i nie odczuwa się żadnego opóźnienia. Praktycznie to samo, co SF2HD.

Strasznie lamię w tą grę, ale przynajmniej mam Sanwę, którą się sterować.

 

Jak ktoś ma ochotę na parę casualowych sparów, to zapraszam. W granie pro już się nie bawię.

Odnośnik do komentarza
piekna maszynka :nerd:

 

jak nie bedzie mojego na poczcie to sie wku.rwie ;)

karol kiedy wysylales? czwartek?

Wlasnie nie w czwartek ,

 

|Kurierzy przycieli w dupe ze mna , dzwonilem do nich w czwartek ze mnie nie bedzie w domu do 16.30 , a te glaby przyjechali o 14 i zostawili tylko karteczke ze maja paczke, Czoraj dopiero odebralem Sticki,

 

Krilluch dzwonil 5 razy dziennie ;) i wkoncu zdecydowal sie po niego przyjechac. (I dobrze zrobil dzis juz pewnie rypie od rana),

Poszedl wlasnie moj wlasny nie uzywany, jak zejdzie to sobie jeszcze zamowie.

 

Ups ktos mi dal 20% za wstawienie aukcji;P , Jeszcze chwila i ban na konto. 4 ostrzezenia przy sprzedazy lol :P

Edytowane przez karol885
Odnośnik do komentarza

Tak, tak. Ja swoje paki juz odebralem. O ile stick jest ladny, dobrze wykonany (ale myslalem, ze nieco lepiej) i super sie na nim gra ACZ z drugiej strony system zostal na maxa uproszczony i nawet inputy ciosow (np. shoryuken) sie tak latwe zrobily, ze ktos moze spokojnie wymiatac na padzie od ixa. O limitkach nic nie bede mowic, bo po co psuc sobie humor ; )

 

Karol wielkie dzieki za wszystko, jestem Ci bardzo wdzieczny za calosc : )

 

Ghetto: chcialem napisac karte "Bylem tu pierwszy" i wrzucic do Twojej paki ze stickiem, ale ostatecznie bylem tak zaaferowany odbiorem przesylki, ze umknelo mi to ; )

 

A wczoraj gralem online troche i fakt, ludzie nie wiedzieli o co chodzi. Pewnie masa ludu kupila, by acziwmenty zdobyc a i zobaczyli, ze strasznie hypowana jest ta gra, wiec sie na nia zdecydowali (i pewnie sprzedadza za tydzien).

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza

Hmmm.... te 259zł u mnie w media to przegięcie...

 

a jest jakaś wersja kolekcjonerska może? lub jakaś wersja z arcade sticki'em do tej gry specjalnym?

 

lub może takowy aracde stick jest na sprzedaż gdzieś?

 

ktoś ma godnego polecenia arace sticka do zastosowań czystego grania dla przyjemności... bo jak przeglądałem dział bijatyk, to tam już przerabianie joyów itp. to nie dla mnie... na allegro widziałem dwa sticki po około 100zł... może ktoś z Was kupił gdzieś coś ciekawego co się nadaje do tej gierki?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...