Skocz do zawartości

Street Fighter IV


Action

Rekomendowane odpowiedzi

ROFL za dużo arcade?!?!

Anywaaaaaay.....jutro paczka powinna dojść, ale granie zaczynam od wtorku, już się doczekać nie mogę :/

 

PS: oczywiście zaraz z grą pierwsza paczka DLC, cena jak za kostium lol, i śmiem twierdzić, że te wszystkie ubrania są na płytce i tylko kupujemy klucz.....capcom zmienia mi się w namco normalnie, a to zmiana na gorsze :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj na PSN dorwał mnie koleś który niezłe kapil Blanka ... ok nie umiem grac na Pokemona zbił mnie 3:0 ... w rankingu z 5:1 w Player Match jak się na to choojostwo gra Vega ?? :P

 

co jest ukyo :) bija cie?

 

przegralem z gascanem 5:4, Dyktator i Bokser na Ryu sa dobrymi postaciami a ja na nich grac nie umiem to jedno, drugie to reversale na tym zaje.banym padzie od x360 wychodza raz na 3 razy, trzecie to dopiero sie ucze w to grac, i chyba calkiem dobrze mi idzie bo gascan gra dobrze chargerami, brzydko ale dobrze

 

krilluch zapraszam dzis na sparing :)

 

dobra walka

http://www.youtube.com/watch?v=l59QB6ba6Fg

Edytowane przez GhettoKingSas
Odnośnik do komentarza

Został mi do odblokowania tylko Seth i żeby to zrobić to trzeba przejść Arcade Mode wszystkimi postaciami.Moje pytanie brzmi, czy trzeba jeszcze raz przechodzić grę postaciami którymi już przeszedłem przy odblokowywaniu wcześniejszych fighterów, czy oni są już zaliczeni i wystarczy przejść resztą?

Odnośnik do komentarza
system walki nigdy mi sie nie podobał za dużo arcade ,strzelanie i inne bzdur <jak kto lubi> oraz super mega wypasiony tekken6!!!

ta a brayan tez strzela w filmikach można zobaczyć jak xiayou używa czaru jak czarodziejka z księżyca za pomocą różdżki nie no rewelka.

pozatym jak można porównywać tekkena do street fightera? Graficznie słaba no człowieku tu mnie rozwaliłeś

 

 

W Tekkenie strzelac z karabinu itd. w walce nie będzie gdzie. To jest bardzo widoczne, wiec nikt, kto choc troszke umie w to grac nie łyknie tego za nic.

 

grałem w Tekkena 6 i wiem jedno- to będzie wielka skillówka. Licze na najlepszego Tekkena, chociaz po DR ciężko bedzie, żeby namco przebiło balans itd.

Tekken 6 już niedługo, a wtedy polska pokaże, że jest najlepsza w europie :)

 

 

Devil.

Odnośnik do komentarza

Czy mozna w tej grze skopiowac save z odblokowanymi wszytskimi postaciami. Probowalem zrobic to sam ale nie jestem w stanie wygrac z setem nawet na poziomie easiest i jedna runda. dzisiaj przegralem z nim 32 razy pod rzad.

kto wymysla tak durnych bosow.

jak dla mnie poziom easiest powinien byc dla calkowitych lamusow (takich jak ja), tak aby podbudowac ego.

Jakby ktos byl chetny na podeslanie mi save z odblokowanymi wszystkimi postaciam (nie zalezy mi na tym niebiekim lysolu) na PS3 to bylbym bardzo wdzieczny.

 

Takie krotkie pytanko: czemu 90% grajacych gra Kenem lub Ryu. Czy jest sens grac takimi postaciami jak Vega lub Sagat, nigdy jeszcze nie widzialem zadnego filmiku aby jedna z tych postaci wygrala chociaz jedna runde. zawsze dostaja baty i wygryw ken lub ryu

Edytowane przez Jazdaone
Odnośnik do komentarza
W Tekkenie strzelac z karabinu itd. w walce nie będzie gdzie. To jest bardzo widoczne, wiec nikt, kto choc troszke umie w to grac nie łyknie tego za nic.

Skoro nooby już siedzą w SF IV i mają problemy ..... .

 

Graficznie sredniak!!!system walki nigdy mi sie nie podobał za dużo arcade ,strzelanie i inne bzdur <jak kto lubi>...na ps3 w tej chwili tekken dr oraz fight night 3 ,wychodzi genialnie wygladajace ufc ,fight night4 <z tysonem>oraz super mega wypasiony tekken6!!!

SF IV jest bijatyką 2D w technologii 3D (taki ukłon w stronę fanów by pokazać że seria idzie w przyszłościowym kierunku), Tekken i cała reszta wymienonych przez ciebie jest w całym 3D - różnica jest zasadnicza jeżeli ktoś wie o co biega (no ale skoro ten temat znajduje się TUTAJ, i nikt go nie usuwa to chyba daruje sobie takie texty), za dużo arcade mówisz - że Tekken niby uber realistyczny jest .... światełka na powerach pewnie też.. albo ostatnie dziwactwa customizacyjne postaci od Tk6 a'la Japan (co do reszty gier wymienonych milczę .... bo to zupełnie inne produkcje).

Osobiście wiele bym dał za jak najwięcej takich "arcadówek" na konsole :P.

Odnośnik do komentarza

Ciekawe czy będą organizowane jakieś turnieje. Na zachodzie piszą, że scena arcade umiera/umarła bo to się po prostu nie opłaca. Taniej wychodzi kupić konsole i podpiąć ją internetu grając na wygodnej kanapie. Szkoda ale u nas takie zjawisko w ogóle się nie narodziło. Ciężko porównać te obskurne budy, z zazwyczaj nie działającymi automatami, do tych olbrzymich centrów. Chyba znowu skończy się, w moim przypadku, na masherce. Gdyby chociaż te arcade sticki nie były tak drogie. Nie jestem aż takim (sorry za określenie) czubem aby składać samemu od podstaw cały kontroler. Są osoby, które traktują to bardzo poważnie i robią takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

jak nie mozesz setha pokonac na easiest to chyba masz dwie lewe rece do tej gry

 

ja nie moge gokuena odblokowac :/ mam juz goukiego, przechodze , wyskakuje gouken ,pokonuje go i nic :/ a chce grac wlasnie Ryu i Goukenem :)

 

 

aha, wlasnie gralem z krilluchem :) 16:4 , po tym jak wygralem 5 walke z rzedu chyba torrenty wlaczyl bo lagowac zaczelo ;) co nie przeszkodzilo w dalszych wygranych hehe

ale spoko gra Ryu, podpowiedzialbym mu pare rzeczy ale taki z niego kozak ze moich rad pewnie nie potrzebuje :)

 

aha ja gralem na PADZIE OD X360 , a on na sticku tournament edition ;)

 

Nemo teraz czekam na ciebie bejbe, jutro mam nadzieje ze sie pojawisz

 

ps. Ornit grasz juz?

ps2.Crono grasz juz?

chcialbym z wami pograc

:P

Odnośnik do komentarza

Nie jestem zaden kozak, to raz, dwa, ze wygralem 5 a nie 4 a po trzy, ze nie wlaczalem zadnych torrentow ; ) Po prostu jestes lepszy ode mnie i to wszystko ; ) Fajnie grales Raju, bo niezle campiles. Ja nie potrafie tak i caly czas bym atakowal. Yunem i Yangiem sie mashuje maksymalnie i po nich nadal tak gram. Ogolnie fajnie sie gralo i mi sie podobalo. A rad chetnie wyslucham.

Odnośnik do komentarza

raz wybralem Abla(kadabla) przez przypadek to tego nawet nie licze bo stalem i mnie klepales a ja kmnilem jakie on ma ciosy :) never mind

 

a co do gry to tak:

za malo exujesz firebale na duelach, za czesto sie odrazu z ziemi podnosisz, no i za czesto skaczesz i sie na shoryu nadziewasz(fakt jest ryzyko bo jak siadzie j.HK albo J.HP to mozna ladnie combo w(pipi)ac)

no i na koniec nie robisz wcale poka prawie

 

ps. w 1 walce niezly comeback mialem co :P ?

nastepnym razem pogon tego ziomka od cs bo w pewnym momecie sie grac nie dalo, a przy dobrym polaczeniu wiesz jak sie gra elegancko :)

 

thx. za odpowiedz na temat odkrywania gokuena i see ya next time

Odnośnik do komentarza

No, dokladnie. Te bledy stosuje nagminnie. A pierwsza walka byla najciekawsza imo ; ) A ja to co mam powiedziec? Gralem Kenem, Chun Li, Sagatem, Goukim. Nimi w ogole nie potrafie grac, bo tylko Raju pogralem troche ; ) Kumpel grający w CSa nie miał lagów (jeżeli już to obaj byśmy mieli) więc wina nie leży po mojej stronie. Połączenie ssało ; )

Edytowane przez krilluch
Odnośnik do komentarza

Gra fajna. Grać umiem średnio na jeża ale...jak wchodzę online i widzę KAŻDEGO DOSŁOWNIE grającego Ryu i Kenem to się zastanawiam po h#j są inne chary? Jak mówiłem jestem w tą grę słaby i za cholerę takich graczy przejść nie umiem... Irytujące.

Co do samej gry to anime filmiki śmierdzą, w ogóle jak one niby fabułę mają nakreślać jak są bez sensu? Zaś co do postaci to El Fuerte jest jakimś pajacem_^_'' Mało odbiera, szybko wymięka...bleh, nie lubię go.

Odnośnik do komentarza

winna byla po twojej stronie polaczenia bo ci ziomek od csa lacze pod.pie.rdalal, on nie mial lagow, ty tak

 

pueblo, a co to za roznica kto kim gra? sam se wybierz inna postac jak ci shoto przeszkadzaja, nie boj sie ludzie beda grac wiekszoscia charow, gra jest dopiero 3 dni

 

pozatym co to za narzekanie na kena i ryu, ja bym sie cieszyl ze gram na postacie ktore znam ;) gorzej jak ci sie trafi ktos kto gra dobrze takim fuerte albo viper, i wtedy nie mozesz sie dopiero ogarnac

Odnośnik do komentarza
Gra fajna. Grać umiem średnio na jeża ale...jak wchodzę online i widzę KAŻDEGO DOSŁOWNIE grającego Ryu i Kenem to się zastanawiam po h#j są inne chary? Jak mówiłem jestem w tą grę słaby i za cholerę takich graczy przejść nie umiem... Irytujące.

Co do samej gry to anime filmiki śmierdzą, w ogóle jak one niby fabułę mają nakreślać jak są bez sensu? Zaś co do postaci to El Fuerte jest jakimś pajacem_^_'' Mało odbiera, szybko wymięka...bleh, nie lubię go.

Nie marudz ja z toba gralem Vega Kenem Danem i Fei Longiem ... jak chcesz to mozemy cos posparowac wieczorkiem okolo 22 ... zagramy 10 walk vs Ritarded Shoto ( Dan ) i sie moze cos ograsz co nie ??

Odnośnik do komentarza

A powiedzcie mi taką rzecz...jak wchodzę do lobby i patrzę, że są playerzy z 3+ kreskami to w nich wbijam, ale do większości nie mogę się dołączyć. Czego to może być wina? Czasem pisze, że lobby już zajęte ale najczęściej "connection filed". Dodam że PS3 łaczy się z routerem u mnie. W innych grach nie było tego problemu o ile pamiętam, jedynie SC4 też się tak pluć potrafił. A pograć pogram chętnie:D dziś bez nerwówki;p

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...