Skocz do zawartości

Resistance 2


dusza24

Rekomendowane odpowiedzi

 

34qqqm8.jpg

 

2ch1efs.jpg

 

357qbki.jpg

 

a to tylko screeny z multi....

 

Do tego:

 

* There will be a massive 60 map/mode combinations available for online play.

* The game will offer 100 hours of cooperative play, separate to the single-player campaign.

* The MyResistance website will be launching properly in two weeks.

* We can now tell you the following information as well. Single-player will be 10-12 hours on normal difficulty.

* Insomniac will definitely not be releasing any episodes as DLC like they did with Ratchet & Clank.

* The co-op and single-player are different campaigns, but tell the same story from a different perspective (like Cyrsis and Crysis Warhead).

* The updated MyResistance.net was modelled on Bungie.net.

 

http://www.gameplayer.com.au/gp_documents/...17SonyNews.aspx

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No cóż, grafika podciągnięta :woot: , możliwości multiplayer nie zmienione, zapowiada się świetny wypełniacz między listopadem a lutym :).

 

Teraz pytanie (wbrew tego co mówiłem wcześniej), sprowadzać grę ze stanów czy nie?

 

Chyba się w ogóle skuszę na kolekcjonerską. Oby tylko kampania była naprawdę epicka. Marzy mi się coś na wzór ostatniego poziomu w Heavenly Sword :twisted2:

 

Super, mam nadzieję, że po tym moście będzie można chodzić.

Odnośnik do komentarza

kampania wg Imsomniac jest niesamowicie epicka i to oraz świetną fabułę uważają za największą zaletę singla w Res2.

 

Premiera w US 4 listopada.Na 99,9% serwery do multi nie będą regionalizowane-no cóż pozostaje śledzic aukcje i szykować kasę na imporcik

 

To będzie godny wypełniacz czasu do K2-z tego co widać ta gra będzie olbrzymia

 

PS.mi się wydaje,że jednak ten most to tylko tło ale chciałbym się mylić

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Link do tego trailera jest 4 posty wcześniej :P(czytajcie ludzie posty :P)

 

Świetny jest.Ogólnie jeszcze kilka miesięcy temu Res2 nie widniał na mojej liście zakupów.Ale ostatnie trailery z gotowej ,finalnej wersji gry prezentują się tak niesamowicie ,że po prostu muszę mieć tą grę.Do tego praktycznie otrzymuemy 3 gry w jednej(multi,coop,single player).Ludzie grający w betę są podobno zachwyceni w szczególności co-opem.Całkowicie odwrotnie wygląda sprawa z motorstormem2-demo mnie tak zniecheciło,że mam w (pipi)e czy jest z wersji sprzed roku czy tygodnia.Nie będę tego sprawdzać wydając moje ciężko zarobione pieniądze :P

Odnośnik do komentarza
Musze powiedziec, ze przez ostatnie tygodnie RESISTANCE2 wyladnial NIESAMOWICIE. Po obejzeniu najnowszego traileru jestem poprostu strasznie podekscytowany tym tytulem.

 

http://www.ps3site.pl/resistance-2-swietny-trailer/

 

Juz nigdy nie bede watpic w POTEGE wewnetrznych studiow Sony.

wewnętrzne studia Sony = minimum bardzo dobra gra :)

 

 

 

"Filmik prezentuje dwie mapy, lasy San Francisco i zabudowane tereny Chicago. W akcji znany karabin z jedynki (podstawowa broń poprzedniej części), snajperka, a także zupełnie nowa zabawka, która moim zdaniem ma spore szanse na zostanie “pukawką” numer jeden. Jest to karabin strzelający seriami, dodatkowo posiadający możliwość przybliżania celu. Jeżeli graliście w Halo 2/3, to wiecie, że jest to odpowiednik kultowego Battle Riflea."

http://www.ps3site.pl/gameplay-z-bety-resistance-2/

 

8)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...