Skocz do zawartości

Call of Duty 4


Hummer

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Akcje z rozwaleniem kilku kolesi jedno serią z pistoletu maszynowego to nic specjalnego, natomiast gościu idealnie trafia bez przycelowywania i rozwala gości celując podczas skoku, a tu już wymaga pewnych zdolności i świetnego refleksu.

Inna sprawa, że z takim skillem, grając z przypadkowymi graczami musi mu się nieco nudzić.

Odnośnik do komentarza
Akcje z rozwaleniem kilku kolesi jedno serią z pistoletu maszynowego to nic specjalnego, natomiast gościu idealnie trafia bez przycelowywania i rozwala gości celując podczas skoku, a tu już wymaga pewnych zdolności i świetnego refleksu.

Inna sprawa, że z takim skillem, grając z przypadkowymi graczami musi mu się nieco nudzić.

dlatego pewnie sie nie bawi w takie mecze tylko gra glownie klanowki :(

Odnośnik do komentarza
Akcje z rozwaleniem kilku kolesi jedno serią z pistoletu maszynowego to nic specjalnego, natomiast gościu idealnie trafia bez przycelowywania i rozwala gości celując podczas skoku, a tu już wymaga pewnych zdolności i świetnego refleksu.

Inna sprawa, że z takim skillem, grając z przypadkowymi graczami musi mu się nieco nudzić.

dlatego pewnie sie nie bawi w takie mecze tylko gra glownie klanowki :(

 

Musze przyznać że tak jak ten, rajcowały mnie tylko montage z H1. Nie myślałem że ta gra ma taki potencjał jeżeli chodzi o montage właśnie...

A co do celowania ze snipy bez zooma- to LUCK z małą domieszką skilla... siądzie 1/20

A ja pozwole sobie zapodać link do jeszcze bardziej zaje,bistego montage... tyle że z COD3 ( nie chcesz, nie oglądaj ^_^)

http://gameroom.mlgpro.com/view/JWymgsulpDzNLE.html

Edytowane przez CichyGrzmot
Odnośnik do komentarza

Jak widze takie filmiki, to skłaniam sie jednak bardziej ku CoDzikowi, a nizeli H3. Tutaj zabicie dwoch jednym strzałem naprawde cieszy oko :(. Tylko cholercia czemu nie pokuszono sie o rozbudowanie społecznosci. Stronka ala Bungie.net, coś na kształt Theater- to byłoby coś. A co do tego filmu Grizza, czy jak go tam- ciekawe czy gra na Xie czy na PC. Na PC niektóre snajperki maja inne celowniki ^_^

 

EDIT: Kolo gra na konsoli for sure. U nas za zabice w TDM jest 10pkt, na PC tylko 5. To tym bardziej big mega szacun :P

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Jak na grę którą nie ma opcji Theater to montaż jest b. dobry.

Sam muszę w końcu kupić jakąś porządną kartę TV. Trzeba coś w końcu zrobić.

 

Na forum N+ nie wejdę bo ich forum nie obsługuje przeglądarki Safari - Możesz im to powiedzieć (Modom) i poprosić by naprawili.

Odnośnik do komentarza

I tak całe sie sypie, co chwilę są white screeny. Koniec offtopa.

 

Aha, mały updejcik: nie pogram sobie w CoD ani w nic, gdyż konsolka sobie leży i jeszcze jej nie naprawili (od wtorku, O_o)

 

Co do montażu, to Syon po prostu twierdzi, że to nic specjalnego. Ot- 90% luck.

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza
EDIT: Kolo gra na konsoli for sure. U nas za zabice w TDM jest 10pkt, na PC tylko 5. To tym bardziej big mega szacun :(

Łatwiej to zobaczyć po zaproszeniu które pojawia sie w pewnym momencie na ekranie.

 

A ja pozwole sobie zapodać link do jeszcze bardziej zaje,bistego montage... tyle że z COD3 ( nie chcesz, nie oglądaj ^_^)

http://gameroom.mlgpro.com/view/JWymgsulpDzNLE.html

Obejrzałem i nie było ani jednej akcji która by zrobiła na mnie szczególne wrażenie.

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza
A ja pozwole sobie zapodać link do jeszcze bardziej zaje,bistego montage... tyle że z COD3 ( nie chcesz, nie oglądaj :D)

http://gameroom.mlgpro.com/view/JWymgsulpDzNLE.html

Obejrzałem i nie było ani jednej akcji która by zrobiła na mnie szczególne wrażenie.

 

A poświęciłeś COD3 troche czasu?? Bo ja dość sporo i montage mną pozamiatał :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...