Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Gry z psx'a nie mają trofeów.

 

Czy aby na pewno? :)

 

http://www.psxextreme.info/topic/84179-call-of-duty-classic/

 

A od kiedy to CoD był na psx'a? To po pierwsze. Po drugie - to remake jest przecież - polepszyli bodajże grafikę.

 

Edit.

Widać się na żartach nie znam.;]

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Oj dobra - już nigdy więcej ;) - bardziej się chciałem odnieść do postu Guti'ego przy okazji nie mogłem sobie odmówić podkopania Krisa :D

 

BTW tak mi się przypomniało w związku z Krisem: ostatnio wypróbowałem .detuned z PSS - schize załapałem niesamowitą :D Dziwna "gra" :) Więcej takich!

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

(...)

BTW tak mi się przypomniało w związku z Krisem: ostatnio wypróbowałem .detuned z PSS - schize załapałem niesamowitą :D Dziwna "gra" :) Więcej takich!

 

Że niby ja mam schiza ostrego, tak? :tongue:

 

I o co biega w tym .detuned? Fajne to?

 

I one more thing - jak ktoś zassa CoD Classic to niech opiszcie wrażenia :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Jeżeli ktoś nie grał na Xboxie/PC to polecam Braida. Właśnie skończyłem i po prostu nie mam pytań.

 

Gdy odpaliłem Braida to od razu wiedziałem, ze mam do czynienia z czymś niesamowitym. Grafika jest przyjemna dla oka, ładne 2d przynoszące na myśl impresjonizm. Klimatu dodaje miła dla ucha muzyka. Ogólnie można rzec, iż atmosfera w grze jest bardzo specyficzna i intrygująca.

 

Wbrew pozorom nie jest to platformówka w stylu Mario, jest to raczej gra logiczna, w której zagadki oparte są na manipulacji czasem. Warto pogłowić się nad rozwiązaniem przedstawionych w grze problemów i nie sięgać do solucji. Satysfakcja gwarantowana.

 

Jednakże najważniejszym elementem w grze jest moim zdaniem historia. Trzeba zaznaczyć, że nie jest ona przedstawiona na tacy. Braid jest raczej jedną wielką metaforą. Warto zobaczyć zakończenie i dowiedzieć się o co chodzi, ewentualnie zastosować własną interpretację ( w internecie można przeczytać o czym tak naprawdę jest Braid i są to dywagacje podparte sensownym uzasadnieniem ).

 

Kończąc grę czułem się spełniony. Polecam.

Edytowane przez Kris Blake
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...