Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

BF1943 wcale takie genialnie nie jest.Jeśli się je kupuje na 5 to faktycznie cena/jakość wspaniała ale wydanie 55zł na nią nie wiem czy jest już takie opłacalne.oczywiście znajdą się fani BF i będą grać w tą grę wieki ale mnie szybko znudziło bieganie po 3 mapach 3 klasami postaci mając do dyspozycji 3 bronie.

 

Cena/jakość Wipeout HD i koniec kropka bo to też jedna z najlepszych gier na ps3 w ogóle.Świetny też jest stary ale jary Stardust HD

Odnośnik do komentarza
pojawila sie okazja na PSN ktorej niezauwarzylem. Crash Comando = 18zl, Full dodatek = 18zl, i tak do 10 wrzesnia, czy gra jest warta swej ceny ? teraz mysle ze to mily akcent ;)

A nie ma przypadkiem dema tej gry?

Nie wiem czemu jeśli chodzi o dema to na psn jest taka bieda. Jakoś na xbox live do każdej gierki jest demo dosłownie do każdej a tutaj taka padaka. Szkoda bo można by sprawdzić gierkę a nie brać w ciemno.

 

 

demo tej oto gry jest ale takze chcialbym poznac zdanie forumowiczow <_<

Odnośnik do komentarza

Abe wraca, kufa wreszcie coś co genialnie,jak dla mnie pasuje do PSP

 

http://www.examiner.com/examiner/x-6894-SF...-PSOne-Classics

 

The Entertainment Software Rating Board has once again leaked the upcoming PSOne Classic releases on the Playstation Store of the PSP and Playstation 3. Here are the games they rated recently:

 

Blood Omen: Legacy of Kain

Bloody Roar

Cool Boarders 2

Cool Boarders 3

International Track & Field

Oddworld: Abe's Exodus

Oddworld: Abe's Oddysee

Pandemonium!

SimCity 2000

Syphon Filter 2

Tomb Raider

Tomb Raider 2

Um Jammer Lammy

 

Some of the games on the list were recently released (Bloody Roar, SimCity 2000 and both Tomb Raider games) while others re-appeared after being rated a long time ago (Pandemonium! and Blood Omen: Legacy of Kain). Otherwise, the list composes of new games with a few notables like Syphon Filter 2, Um Jammer Lammy and the Oddworld games.

Odnośnik do komentarza

PSN Top 10 - sierpień

 

1. Marvel vs. Capcom 2

2. Fat Princess

3. Battlefield 1943

4. Final Fantasy VII (PS3/PSP)

5. Crystal Defenders

6. Mortal Kombat II

7. Shatter

8. Wolfenstein 3D

9. Worms

10. Metal Gear Solid (PS3/PSP)

 

http://www.ps3site.pl/psn-top-10-sierpien/20625/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Ojjjj Blood  Omen !! Kupię z samego sentymentu. Granie na szaraku 1m od telewizora. Z gry wytrącały mnie dopiero odgłosy budzących się ptaków i swiatlo lekko przebijające przez zasłony, które to informowały mnie by zgasić tv i cicho przemknąć do swego pokoju by pościemniać że się tej nocy spało, wszak do 7 rano zostało 30 minut i trzeba było do budy uderzać... Echhhh wspomnienia... Przykuci śmiertelnicy do scian zamczyska. Świetne (jak na tamte czasy) scenki przerywnikowe, zwisający trup jako "prawie żywy" kranik do krwistego "wina" popijanego z pucharu przez wampira Voradora. Niezwykle klimatyczna muza i efekty dzwiękowe podbijały klimat pod sam sufit.

 

No tak.. ale co ja to chciałem napisać ? A tak... juz pamietam, Blood Omen: Legacy of Kain to fajna gra i cieszę się, że zawita na psn :)

 

 

Odnośnik do komentarza

Na koncie amerykańskim jest opcja psone classic wiadomo o chodzi mogę przejrzeć wszystkie gry do kupienia z psone. A na koncie polskim/europejskim jest taka opcja? Bo szukam, szukam i nie mogę znaleźć nawet nie wiem co za gry są na naszym biednym rodzimym sklepie do kupienia.

 

Edit: Też dzisiaj jeszcze raz przeglądałem psstore i nie widziałem demka Fat Princess a dam sobie jakiś narząd uciąć że, wczoraj jeszcze było. Tak na polskim.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...