Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatki do Renegade Ops nadchodzą (i to już w najbliższej aktualizacji pss)! :woot:

530x650_28706.jpg

 

"Pierwszy Coldstrike, będzie swoistym epilogiem kończącym kampanię, który zaoferuje 3 dodatkowe misje oraz nowe typy wrogich jednostek w zupełnie odmiennej akrytcznej miejscówce. Cena to 5 dolarów. Drugie DLC Vehicle Reinforcement zaoferuje dwóch grywalnych rekrutów: Crystal oraz Blazemo, atakiem specjalnym pierwszego z nich będzie zamrażanie, natomiast drugi potraktuje ludzi ogniem za pomocą stosownego miotacza. Cena 3 dolary."

 

źródło - ppe.pl

Odnośnik do komentarza

Mówicie, że to Renegade Ops fajne? W sumie to lubię czasami pograć w ciekawe gierki na PSN, a teraz za niską cenę można tą gierkę pobrać więc się zastanawiam.

Fajne to za mało powiedziane. Tu wszystko (gameplay, grafika) stoi na mistrzowskim poziomie (no, dobra, fabuła jest rodem z tanich filmów klasy B, ale i tak nie odbiera samej frajdy z rozrywki). Jedyny "minus" tej gry to taki, że po przejściu kampanii ciągle chce się więcej ;) . Jak już mówiłem - goty jeśli chodzi o pss. W ogóle 24zł i ty się jeszcze zastanawiasz? A tak w ogóle, to jest demo (które i tak będziesz musiał pobrać aby potem zrobić full game upgrade), które można za darmo wypróbować i samemu wydać opinię na temat gry.

Odnośnik do komentarza

Wie ktoś czy nie będzie jakiś "masowych" promocji? bo to z tym co jest teraz, czyli promocja jednej gry na dwa dni to straszna lipa. Drugie moje pytanie to: mam Renegade Ops ze składki w 5 osób, mogę kupić ten dodatek co właśnie wychodzi do niego i grać bez żadnych problemów?

Edytowane przez grabipl
Odnośnik do komentarza

No tak ale jak pójdzie się do All Games A-Z to są taj jak by dwie gry - Renegade Ops Full za 47zł i Bundle za 29zł :confused: Nie są to czasem DLC w pakiecie? Opis jest do du.py. Fajnie jak by był Full + DLC.

 

E: DLC jest teraz za 16zł (znalezione przez Search)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...