Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Do Soldner X na razie przeraża mnie trochę cena i ocena na PSS, ale jak mówisz że daje radę (widziałem też na filmikach) to pewnie w przyszłości zakupie. Ale na razie głównie chodzi mi o pixeljunk side scroller i beat hazard bo są w przyzwoitych cenach.

Edytowane przez Tidek
Odnośnik do komentarza

Mimo że bieda z arcadowymi/scrollowanymi shooterami na ps3 (tutaj właśnie szkoda że nie posiadam xboxa) to postanowiłem poszukać czegoś na naszym PSS.

Najlepsze chyba w tym stylu SSHD i RO posiadam, zauważyłem że teraz nie drogo jest PixelJunk side scroller oraz Beat Hazard.

A próbowałeś już Dead Nation? No i jakby się uprzeć to pod arcadowe shooterki można wliczyć też Lara Croft & Guardian of Light (chociaż wiadomo, że dużą część zajmuje tam też eksploracja/rozwiązywanie zagadek).

 

I co do PJ Sidescroller, to ja osobiście polecam. Jakoś nie jestem fanem tego typu gier, ale w SS grało mi się przyjemnie. I co do poziomu trudności to łatwo zdecydowanie nie jest (przechodziłem grę w co-opie na normalu i sielanka to nie była, a jeszcze jest poziom hard i o ile się nie mylę to potem odblokowuje się tryb hardcore).

Odnośnik do komentarza

a RO to co jest?

Nie znasz najlepszej gry dostępnej na PSN ? Nie ładnie.

 

Osobiście liczę na zapowiedź kontynuacji na E3.

 

A kto powiedział, że nie znam? RO mi nic nie mówiło tylko. Renegade jest świetny ale przyłykam go na 360. Taniej mnie wyjdzie po prostu.

 

Soldnera mam obie części i na dwóch jak bierzesz to polecam - całkiem fajna i mocno amigowa gra. na bezrybiu i rak ryba. 8-/10 jak dla mnie.

 

Szkoda, że na ps3 tak mało shmupów wyłazi, ale od czego ma się 360 i Dodonpachi czy Deathsmilesy - dawać mi kur.wa Raidena Fighters Ace!!!!

 

Mi się marzy wydanie w PSS tej zarąbistej strzelanki z ps1 Zanac X Zanac - to był killer i ładny i przemyślany pod względem powerupów, i nie jakiś straszny bullet hell only for skośnookie skurkojady.

 

Dead Nation bdb mam z Welcome Back, muszę skończyć z kimś bo co zaczynam to ktoś z coopa mi odpada.

 

Na ps3 było Gatling Gears? na 360 całe skończyłem i dobre - też bardzo amigowe mi sięwydawało. fajny coop.

 

Pozdrawiam (chyba musze odkładać 20 zeta miesięcznie na mushimesamę hotari na 360 bo tanie (pipi) nie jest.

Odnośnik do komentarza

Tak, będą działać tylko nie wywalaj profilu z tym kontem z którego ściągałeś dodatki.

czy to znaczy, że jeśli miałem wspólny profil z kilkoma osobami gdzie zrzucaliśmy się na gry i skasuję ten profil z konsoli to nie będę już mógł uruchomić zakupionych poprzez niego gier?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...