Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

I takie jeszcze jedno pytanie: czy jest na psn jeszcze jakaś gra w stylu DN, SSHD, RO czy Lara Croft:GoL?

 

Alien Breed ?

 

Są jeszcze dwie części Zombie Apocalypse. Jedynka ma zamknięte małe poziomy, w dwójkę nie gralem ale robili ją podobną do Dead Nation (coop do 4 graczy w obu częsciach).

Odnośnik do komentarza

I takie jeszcze jedno pytanie: czy jest na psn jeszcze jakaś gra w stylu DN, SSHD, RO czy Lara Croft:GoL?

Alien Breed? Są jeszcze dwie części Zombie Apocalypse. Jedynka ma zamknięte małe poziomy, w dwójkę nie gralem ale robili ją podobną do Dead Nation (coop do 4 graczy w obu częsciach).

AB jak dla mnie za mało dynamiczne, takie bez polotu, a w ZA nie pasowały mi te malutkie poziomy.

 

Edit: literówka ;)

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Kupił ktos tego Rainbow Moon ? Jak wrazenia ?

 

To ja może z innego forum przekleję, coby się nie produkować na nowo ;)

 

Gra ktoś? Bo ja przedłużyłem do 3 nad ranem, ależ za(pipi)iście zrobiona gierka! Jarałem się Vandal Heartsem z PSNu, ale ten do pięt nie dorasta Rainbow Moon. Podstawowa różnica pomiędzy VH (i np. FF Tactics) a Rainbow polega na tym, że w produkcji SideQuest Studios jest duuużo więcej eksploracji (dungeony!), taka namiastka normalnych, japońskich erpegów. No i te walki sprawiające mnóstwo frajdy. Mnóstwo nienudzących się walk, questy, sidequesty, mapki, czary, pochodnie i inne gadżety. Farmienie i te sprawy.

 

Od strony technicznej również pierwsza klasa - bardzo przyjemna dla oka, kolorowa i ostra jak żyleta grafika, super czytelne i ładne menusy, 60FPS, a przede wszystkim niemal zerowe czasy wczytywania - i to wszędzie (nawet jak chcemy wczytać ostatni zapis gry). Jedyne czego mi trochę brakuje, to jakiś skrót do quick save'u (np. L1+R1+L2+R2, cokolwiek), bo grę można zapisywać w dowolnym momencie (poza arenami walk) i trzeba wbijać do menu. Ach, i ta muzyczka - również ekstra (klimat oczywiście inny, ale dziwnie mi przypomina tę z drugiego Soldner-Xa).

 

Na razie jestem wniebowzięty i chcę więcej - coś czuję, że w zapewnianych przez twórców min. 40-tu godzinach się nie zmieszczę, może dobić do 100 jak tak dalej pójdzie. Zacząłem grać na hardzie, "na golasa" (bo jest kilka opcji do wyboru na początku jeśli chodzi o wyposażenie, nawet nie wiem czy są za to pucharki, ale poprzeczkę zawiesiłem sobie najwyżej jak się dało) i choć początkowo non-stop ginąłem, to jakoś nie spękałem i już daję radę. Ciągle dochodzi coś nowego - czyli tak, jak być powinno.

 

To by było na tyle z pierwszych wrażeń, po jakichś sześciu godzinach gry.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
PSN PLAY 2012 is giving gamers the chance to save huge on four fantastic new games:

The Expendables 2 Videogame (PS3™),

Sound Shapes (PS3™/ PS Vita),

Papo & Yo (PS3™),

Counter Strike®: Global Offensive (PS3™).

Buy any 2 PLAY games in the PlayStation®Store and get $3 credit back, buy any 3 PLAY games to get $6 credit, or pick up all 4 PLAY titles for a $10 credit to spend on anything you want in the PlayStation®Store. PlayStation®Plus members can save even more money with a PLAYtastic 20% discount on each of the four games when pre-ordering or buying during a game's launch week. Pre-order any PLAY title in the series for a free PS3™ theme of the game.

Visit us.playstation.com/psnplay2012 for complete details.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aihS6F7IDLE

Odnośnik do komentarza

@up:

 

Taaaaak jest, wlaśnie grając w RO miałem wrazenie uczestniczenia w klasykach lat 80. z nieustanną akcją i rozpierduchą, Właśnie - "miałem wrażenie". Teraz kierując Sly'em, Lundgrenem czy resztą kozaków nie będę miał już tylko wrażenia, lecz będzie niezła jazda. Ja to kupuje. Wraz z Tonym poproszę te dwie gry dla Plusowców (wiem, wiem - fikcja)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...