Skocz do zawartości

Ha Czy, nowe mapy ida :>


Kiler8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rapti!!Zbanuj Flahe bo prowokuje!!! :(

Pozatym flasia łyknij sobie pifko i przypomnij stare dobre czasy u maniaka ..:D

Ale tak na serio nie lepiej było by już wydac na classica h1 niż na tak skopane mapki?

Naprawde jak dla mnie jest to śmieszne ze 800pkt musisz wydać aby hamburgery mialy tylko radoche..

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza
Rapti!!Zbanuj Flahe bo prowokuje!!! :lol:

Pozatym flasia łyknij sobie pifko i przypomnij stare dobre czasy u maniaka ..:)

Ale tak na serio nie lepiej było by już wydac na classica h1 niż na tak skopane mapki?

Naprawde jak dla mnie jest to śmieszne ze 800pkt musisz wydać aby hamburgery mialy tylko radoche..

Ja wiem salwi spoko, bylem tylko ciekaw czy tez zaczniesz sie burzyć jak nie ktorzy ze cos zlego napisalem o cod 4 więc sie nie wkurzaj :), oczywiscie ze wole pograc h1, Halo Combat Evolved ponad wszystko i ja dobrze pamietam czasy kiedy bylem u maniaka i mi ich brakuje :) aha i chociaz nie gralem na tych nowych mapach to cos czuje ze sa hujowe wiec nie dam 800pkt.

Odnośnik do komentarza

No raczej...

Podobno biczyz from bungie "pracuja" nad kolejnym DLC, znaczy kolejny map pack i nie bylo by w tym nic dziwnego (bo ze mapy beda lipne to raczej juz standard :) ) gdyby nie to ze niejaki Franek powiedzial: “But I can also guarantee that my all-time favorite ever Halo map will be included too..."

Nie wiem jak wy... ale mysle ze chodzilo mu o Colossusa czy innego Containmenta :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

witam witam, w zasadzie to nic nie slychac, czil je.

 

zeby nie bylo ot

 

wiesc o sidewinderze ucieszyla mnie niezmiernie gdyz jest to zdecydowanie najlepsza mapa ze wszystkich halow, o nieskonczonych mozliwosciach taktycznych, idealnie zbalansowana i jednoczesnie roskorwiszczna poprzez swoj unikalny geometrycyzm, polecam.

Odnośnik do komentarza
no to Cię załamię Uzny, misiu kolorowy :(, skasowali twoje ulubione piwnice łączące obie bazy, ale będziesz mógł sobie pośmigać niesamowitą ilością pojazdów i nosić flagę w tę i wew tę do usranej śmierci (zadanej ci pewnie przez "idealnie celną" snajpe Zeratula :D )

 

Barth po co gadałeś teraz już nikt nie kupi tych map:) Może będą jeszcze jakieś inne reamke map z poprzednich części.

 

Kiedy mają być za darmo te stare mapy?

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy wiecie, ale trzecia mapa w tym map packu będzie remake'iem jakiejś starej mapy, na której grało MLG (dokładne słowa Bungie), jest więc możliwość zobaczenia jakiegoś ulubieńca. Stare mapy będą darmowe na 99% 15 kwietnia. A pisałem, bo taka już moja rola - informować, nie ważne czy info to dobra, czy zła wiadomość.

 

IMO następna paczka powinna zawierać same remake'i małych map (jako, że te dwie to w większości duże mapy to BTB), obstawiałbym(jeśli któraś z nich nie pojawi się w Legendary):

 

1. Chill Out

2. Battle/Beaver Creek

3. Midship

 

a dlaczego tylko 3? Bo po tyle zawierają map packi :(

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza

Legendary Map: Blackout

 

Last week we revealed the second map from the Legendary Map pack (due April 15th), Avalanche. That map is a reimagination of Halo: Combat Evolved map Sidewinder. This week, we're showing the final map from the Legendary Map Pack, Blackout. As its name suggests, Blackout is a remake of the Halo 2 classic Lockout, a cold series of interconnected platforms and walkways. Where Avalanche was retuned, reworked and massaged into something both familiar and unfamiliar, Blackout is a remake in a pretty strict sense of the word.

 

http://www.bungie.net/News/content.aspx?ty...s&cid=13413

 

 

in_h3_LegDLC_Blackout05.jpg

in_h3_LegDLC_Blackout04.jpg

in_h3_LegDLC_Blackout02.jpg

in_h3_LegDLC_Blackout03.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...