Skocz do zawartości

Ha Czy, nowe mapy ida :>


Kiler8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Dopalacze" cy kody do WoW'a? (w sumie to chyba to samo)

Nie, nie... takie prawdziwe dopalacze z %'ami (toc Zywiec, Lech, Tyskie czy inne :)) ;). WoW sie sam (wszystkie konta) utrzymuje z siebie (i biznes sie kreci :D) :D. Wiec po prostu poczekam sobie, az ten pack bedzie za free :P.

Odnośnik do komentarza

krotkie przemyslenia odnosnie nowych map...

 

Avalanche

najlepsza IMO mapa do big teama z dotychczasowych... dajaca najwieksze pole do popisu i pelna frajdy. Przede wszystkim dzieki pelnemu zroznicowaniu w postaci multum broni i pojazdow. Genialnie sie gra na niej multiflagi.

 

Blackout

Stary Lockout, ktorego i tak nie bylem nigdy wielkim fanem i nigdy nie umialem na nim grac.

 

Ghost Town

Wizualnie IMO najpiekniejsza mapa w H3, ogolnie fajna architektonicznie. Dawalaby mnostwo fajnego fun, gdyby nie zryte respawny.

Odnośnik do komentarza

Duzo nie gralem ale jak na teraz to takie sa moje opinie:

 

Avalanche - genialna mapa do wesolego Halo, mnostwo broni i pojazdow, tak jak pisal Zer CTF gra sie swietnie.

 

Blackout - nie gralem za duzo w locka w H2 ale black wydaja sie byc bardzo dobry.

 

Ghost Town - ta mapa zupelnie mi nie podpadla, zbyt chaotyczna architektura itd.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko chcialem napisac, ze nowy Lockout jest naprawde nowy ... prawie wszystko pozmieniali, a to przestawili murek, a to zmienili odleglosc itp itd. Niby same pierdoły ale wymuszaja zupelnie inna gre niz w przypadku poprzednika. Nadal jest to swietna mapa ale stary Lockout o niebo lepszy ;]

Odnośnik do komentarza

chyba...

chociaz wczoraj kolesie zrobili taka akcje... ze jeden(koles A) poszedl do drugiego(koles B)... sciagnal sobie u niego profil. Sciagnal mapki... potem wrocil do domu, odzyskal profil i sciagnal mapki raz jeszcze.

koles B dalej mial mapki ale nie moze na nich grac w matchmaking tylko custom

a ten drugi(koles A) co je kupil moze grac wszedzie.

 

Wiec nie wiem czy przypadkiem mapki nie sa przypisane do GT, ale chyba jezeli na tej samej konsoli to raczej nie powinno byc problemu.

Odnośnik do komentarza
Jak sciagne mapki na koncie US to bede mogl grac na koncie EU na nich? Mam punkty Msu tylko na koncie US.

tak, będziesz mógł, tak długo jak posiadasz tamto konto na konsoli (mój brat może korzystać z map ściągniętych moim profilem), chociaż i to nie jest pewne. Proponuje abyś je ściągnął i skasował tamto konto (pozostawiając jego zawartość na dysku), jeżeli mapy znikną to możesz odzyskać gamertaga

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...