Skocz do zawartości

Ha Czy, nowe mapy ida :>


Kiler8888

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 177
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

bez teleportów nie bedzie tak zle dla 8 i nawet odball bedzie miał większy sens (nie grałem nawet z teleportami bo nikt nie dał sie namówic, za poważni byli...;) ), chociarz wtedy spuścizna duchowa chill outa oddali sie jeszcze bardziej.

 

3vs3 MLG KOTH v5 on cold storage - awansuje do top5 moich ulubionych trybów w H3 (po zagraniu jednego meczu, jak bedzie dalej to sie okaże)

Odnośnik do komentarza
Nie podoba mi sie nowa mapa... jest hooiowa... wole oryginal i nidlera...

Oczywiscie ze orginal lepszy ale czy to znaczy ze mapa jest (pipi)owa ?

Inaczej chilouta w h3 nie dalo sie zrobic to jest kompletnie inna gra i kompletnie inaczej sie w nia gra.

Uwazam ze panowie z bungie odwalili kawal dobrej roboty i mam nadzieje ze ta mapa choc mala to trafi na mlg.

 

P.S. A co ci sie wogule w niej nie podoba ? kolor ?

Edytowane przez miniu
Odnośnik do komentarza

Cold Storage zrobila na mnie pozytywne wraznie jak zadna mapa do tej pory w h3 (z samego poczatku), kiedy wskoczylem na "okno" i ujrzałem teleport od rozowego pokoju i cale pomieszenie go otaczajace to uwierzylem ze nastepny map pack moze byc naprawde dobry, przedewszystkim prostota, tego bylo trzeba, jednolity kolor i nie ma zadnych bajerow na mapie to mi sie podoba ! Jest naprawde dobrze zrobiona, jak dotad gralem malo meczy na niej ale czuje ze bedzie jedna z najlepszych map, jeszcze tak z 2 grywalne mapki bungie zrobi i bedzie za(pipi)iscie !!

Odnośnik do komentarza

mnie zastanawia czy zmienilibyscie gry, jezeli bandzi teraz niezalezne od Microsoftu naprawde powrocilo do korzeni i zrobilo efpeesa na takich samych zasadach jak Hejlo JEDEN11!! tylko by sie nazywalo Huio i zamiast Master Cheifa bylby biegajace pokemony, ale system bylby ten samo co w Halo UNO... ciekawe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...