Skocz do zawartości

Rainbow Six: Vegas 2


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to tak.... jestem po 4 misjach i nic nowego nie zauwazylem, biegamy po las vegas za bombami:) ale i tak jest SUPER:) Jak w pierwszej czesci byla misja w bibliotece, casynie i w teatrze. KI przeciwnikow jest dosc dobre.(gram na realistic) Nie ma tak jak w cod ze widza tylko ciebie:) Nowy system rang w sumie calkiem udany. Gra wymiata. Dzisiaj albo jutro bede jeszcze gral troche multi i mam nadzieje ze za duzo sie nie zmienilo.

Odnośnik do komentarza
albo lufa ze ściany lub typ schowany w grzejniku, taaaaaaaaaaak ta gra miała to coś co nie pozwala o niej zapomnieć

zwie się to "skaszaniony multi"

Ojejkujejku.... :lol: to smutne Diabeuku, że masz tak przykre wspomnienia z tej gry... :(

Wiele godzin przegrałem w RSV, ale jakoś takich akcji nie widziałem i mam same dobre wspomnienia - na szczęście....

 

Dla tych którzy jeszcze nie kupili, dobre wieści:

Rainbow Six: Vegas 2 - 54,90$

Dzięki za cynk - kupione :]

Odnośnik do komentarza

Ja wlasnie pykam w multi i musze powiedziec ze gra nic nie stracila na wartosci !! Granaty sa jakby bardziej...realistyczniejsze. Ide dalej zagrywac oby stara ekipa sie "zjechala" bo tylko tego brakuje teraz. A tak poza tym jak ja nie nawidze tej gry :lol: musiala wyjsc jak ja mam tyle nauki do sesji :(

Odnośnik do komentarza

Europejska premiera Rainbow Six: Vegas 2 na Xboksa 360 przewidziana była na dzisiaj. I rzeczywiście, moi znajomi z Wielkiej Brytanii i Irlandii już kupili tę grę, a ja dzisiaj objeździłem cały Kraków w jej poszukiwaniu i nic...

 

empik.com podaje datę premiery 28.03, a gram.pl i cenega.pl (dystrybutor) piszą tylko "marzec 2008".

 

Co się dzieje?

Odnośnik do komentarza

Singiel jest kiepsciutki. Srednia grafika, brzydkie, nieciekawe lokacje, Vegas 2 wcale nieurzeka. Zalosne rozwiazana fabularne, cut scenki. Zaczynamy misje przejedziemy 2 kroki i juz strzela do nas 20 chlopa, czy tak dziala brygada antyterrorystyczna ?? Niemoge sie doczekac kiedy pogram w multi bo online napewno wymiata:)

Odnośnik do komentarza

A ja mam pytanie do tych którzy grali w singla w obie części Vegas - czy aby druga część nie jest sporo brzydsza od pierwszej? W nowej odsłonie miasta widziane z góry są OKROPNE, a tekstury w większości sa bardzo proste, żeby nie powiedzieć prostackie. Jedynkę pamiętam z wersji demo i na telewizorze SD, stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza

Gra wydaje mi sie ciut ladniejsza niz jedynka, jednak bez wiekszych roznic. (chociaz w jedynke dawno nie gralem, ostatnio wlaczylem na chwile misje w Meksyku, ale akurat ta misja to byla najgorsza czesc gry wiec nie ma co do niej porownywac 2 )

Udalo mi sie w koncu zagrac, mam za soba 2 levele na realistic i musze powiedziec, ze gra mi sie identycznie jak w jedynce czyli swietnie, 2 jest nawet bardziej taktyczna niz jedynka, jezeli ktos chce bezmyslnej sieczki to nie ma czego tu szukac. Kazda akcje trzeba rozegrac z glowa, bo inaczej moze byc niewesolo i za to tak uwielbiam ta gre :whistling:

 

Nie wiem o co ci Raul chodzi :D Gdzie ty masz 2 kroki i 20 chlopa ? Jak biegasz z ustawieniem assult i wchodzisz przez drzwi jak do swojego salonu to sie nie dziwie :) Sa oczywiscie momenty gdzie brygada jest wrzucana w sam srodek zadymy, czasem tak bywa, AT to nie oddzial ninja, czasem trzeba narobic troche halasu :P Jezeli chodzi o fabule to IMO jest na takim samym poziomie co w jedynce czyli nic specjalnego :)

 

Faktycznie Vegas przy dzisiejszych grach wypada raczej slabo pod wzgledem fabuly i grafiki jednak sam gameplay sprawia, ze uwielbiam ta gre :/

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza
Jak tak patrzę na mygamercard.net to RS: V2 jest drugą po CoD 4 najpopularniejszą grą w multi obecnie, ponad 40k ludzi. Ogólnie się napaliłem na tą gre i mam pare pytań.

Ile trwa singiel?

I ile jest trybów multi i na czym polegają?

 

Kampania jest dosc krotka, 7 aktow, sam jeszcze nie przeszedlem, ale z tego co slyszalem to ok 8h grania na realistic.

 

Tryby w multi:

 

Atack and Defend, w zaleznosci od mapy polega to na:

-podlozeniu bomby

-uratowaniu zakladnikow

-przejeciu pewnego itemu i doniesienia go w dane miejsce

 

Deathmatch i Team Deathmatch, chyba nie musze tlumaczyc :)

 

Total Conquest, tryb polega na przejeciu 3 anten satelitarnych i utrzymaniu ich przez 30s (moim zdaniem najlepszy tryb)

 

Team Leader: kazdy team ma leadera, leader musi dosc do extraction point lub musza zginac wszyscy przeciwnicy, po smierci leadera dany team nie ma juz respawnow.

 

Do tego Co-op:

story (wiadomo)

terrorist Hunt: trzeba wyeliminowac wszystkich terrorystow na mapie.

 

Pewnie wraz z pierwszym map packiem dojda nowe tryby i cos czuje, ze jednym nich bedzie Retrival czyli cos w stylu capture the flag.

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...