Skocz do zawartości

Rainbow Six: Vegas 2


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Tęczowa szóstka po raz ostatni wyląduje w Vegas - tak zapowiadają producenci:

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=92317

 

"We will never go back to Vegas - at least, not in the foreseeable future," designer Philippe Therien told Eurogamer at a recent preview event.

 

"We really feel that the story of Vegas is done. We've explored as much of Vegas as we wanted. For now, we're pretty much covered with Vegas."

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szukam sklepu w ktorym moglbym kupic V2 i miec go w dzien premiery, najtaniej jest w cenedze i gram.pl, ale w tych sklepach data premiery to 28.03, a w Ultimie gdzie gra jest 40zl drozsza jest normalna data 21.03. Wie ktos moze jak jest z przedpremierowymi zamowieniami z gameplay.co.uk, dochodza szybko czy dlugo trzeba czekac ??

Odnośnik do komentarza

Dla sp imho nie bo to wygląda jak mission pack.Na PC nówka jest za 59 zł za tyle nie wypuścili nowiutkiej gry a cena na x360 to 199 pln. Co innego jeśli chodzi o mp tą grę trzeba pykać wcześnie bo potem jest tylu wymiataczy że odchciewa sie grać (rangi,bronie,kamizelki ipt itd.).

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: opłaciłoby się to grę kupic w dniu premiery? W ogóle się opłaca to kupować?

W dniu premiery nic się nie opłaca kupować jeśli chodzi pod względem finansowym (tracisz mase kasy). Na drugie to chyba nikt ci tu nie odpowie bo nie grał a wróżek jest tu co prawda wiele ale pier.dzielą trzy po trzy i raczej na ich wypowiedziach nie można się wspierać....

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: opłaciłoby się to grę kupic w dniu premiery? W ogóle się opłaca to kupować?

Poprzedni Vegas w multi pozamiatał u mnie Gears of War, którego nawet dobrze nie zacząłem, a już nigdy do niego nie wróciłem.

Teraz wcale się nie zdziwię jak w odstawkę pójdzie CoD4... Póki co rządzi, ale RS to jednak trochę inna bajka - bliższe starcia, więcej map zamkniętych, większa intensywność, często "twarzą w twarz" :P. W CoD4 często giniesz nie wiedząc kiedy i od czyjej kuli (zwłaszcza w HCTDM, po jednej kulce i bez KillCam)...

Odnośnik do komentarza
W CODA gra sie bardzo przyjemnie, Vegas jest bardziej taktyczny, skillowy.

 

...

 

chyba kamperski. skill to tu co najwyzej gra zespolowa

 

Jezeli juz o tym mowimy to musze ci powiedzec, ze niegdzie mnie tak kampienie nie denerwowalo jak w COD, takiego kampera w Vegas jest duzo latwiej sciagnac. Niestety w COD to czy trafisz heada czy w korpus czasami zalezy od szczescia, a nie celnosci, mialem wiele przypadkow gdzie praktycznie przykladalem delikwentowi do glowy bron, a ten po strzale uciekal jakbym nawet spustu nei dotchnal. W Vegas mozna kampic i czesto sie to stosuje jednak tutaj wystarczy dobrze wycelowac. Co by nie mowic Vegas jednak jest bardziej taktyczny i skillowy, w COD wiele zalezy od szczescia.

Edytowane przez Matrox
Odnośnik do komentarza

nie mam nic do cod4,sam spedzilem wiele godzin z ta gra,ale to co teraz dzieje sie na sieci to paranoja.tak jak pisze Matrox teraz wszystko zalezy od szczescia.gra jest piekna,w singlu ma fajny scenariusz.ale jesli naprawde chcesz pobawic sie w multi to taktyczny rs pozera po prostu cod4.po prostu cod4 to fajna gra,ale rs to potega(w multi) :P

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie: opłaciłoby się to grę kupic w dniu premiery? W ogóle się opłaca to kupować?

Poprzedni Vegas w multi pozamiatał u mnie Gears of War, którego nawet dobrze nie zacząłem, a już nigdy do niego nie wróciłem.

Teraz wcale się nie zdziwię jak w odstawkę pójdzie CoD4... Póki co rządzi, ale RS to jednak trochę inna bajka - bliższe starcia, więcej map zamkniętych, większa intensywność, często "twarzą w twarz" :D .

 

albo lufa ze ściany lub typ schowany w grzejniku, taaaaaaaaaaak ta gra miała to coś co nie pozwala o niej zapomnieć

zwie się to "skaszaniony multi"

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...