Skocz do zawartości

Rainbow Six: Vegas 2


Andżej

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Imo realistic nie jest trudne, wystarczy troche chęci. Mam pytanie co do checkpointów, bo grałem ostatnio, i miałem kilka checkpointów w tej pierwszej misji, dajmy na to skończyłem grać na 5 checkpoint'cie no i potem włączyłem i musiałem misje na nowo zaczynać. Teraz nie wiem czy ja coś walnąłem na ślepo czy to tak ma być :)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dziś w końcu dostałem paczkę z vegasem. Optymistycznie natsawiony zeskanowałem swoją facjate i właczylem multi. No i tu totalna miazga :/. Grć sie zupełnie nie da :/. Próbowalem na pięciu hostach i wszędzie tak lagowało ze nie dalo sie grac. Teleporty o 100m. itd. :/. To jest tylko mój odosobniony przypadek czy rzeczywiscie cos sie z grą dzieje?

Odnośnik do komentarza
Dziś w końcu dostałem paczkę z vegasem. Optymistycznie natsawiony zeskanowałem swoją facjate i właczylem multi. No i tu totalna miazga :/. Grć sie zupełnie nie da :/. Próbowalem na pięciu hostach i wszędzie tak lagowało ze nie dalo sie grac. Teleporty o 100m. itd. :/. To jest tylko mój odosobniony przypadek czy rzeczywiscie cos sie z grą dzieje?

 

Chyba tylko tobie laguje (i RAULOWI):) Masz za slabe lacze albo skoncz sciagac p....:)

Gra wymiata w multi.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje ze z lagami koniec dragon od czwartku bede miec 12mb :D, sama gra lagow napewno niepowoduje.

No to ja nie wiem. Komp był wyłaczony, łącze 1mb. Spróbuje jeszcze zagrać na polskim hoście (slijcie zaproszenia ;) ) jak nie bedzie dzialac to nie wiem co zrobie :/.

 

Sposobem na problem bylo zmienienie NATu na otwarty ;). Załatwiło sprawe. Teraz kiedy już zagrałem w multi (bez teleportów) mogę jednoznacznie stwierdzić, że jest to najlepsze multi ever... Nigdy nie myslalem ze cos w moim osobistym rangingu pobije GoWa lub H3 a tu masz... Wracam do walki...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Pożyczyłem od kumpla głównie z braku czegoś ciekawszego, seria RS to nigdy nie były moje klimaty. Zrobiłem tryb story na realistic, sporo mi krwi napsuła ta gra i do skończenia musiałem się zmuszać. Najbardziej mi przeszkadzało rozmieszczenie checkpointów, IMO powinno być ich dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Grę ostatnio miałem we wrześniu(miesiąc później sprzedana^^) i gier było dość sporo. Niestety nie mam porównania do RS1 bo w tą grałem na pc. IMO gra dosyć sztywna i nie wciąga na multi. Singiel też bez wzlotów. Niektóre misje tylko były w miarę ciekawe. IMO najbardziej wciągające w tej grze jest terrorist hunt i nic więcej;).

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...