Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Do dupy byc takim Ronaldo. Dajesz z siebie wszystko jestes najlepszy a i tak Cie obwiniaja.

 

Na szczescie na sukcesy w druzynie narodowej wciaz ma czas. Zidane troche czekal...

Zidane miał 26 lat i był tylko o rok starszy od CR gdy zdobył mistrzostwo świata. Owszem ma czas ale obecnie jest w optymalnym wieku by być wielki na mundialu. Jak widzieliśmy na tym mundialu już wielki nie będzie. Szkoda. Może za cztery lata partnerzy będą bardziej utalnetowani, cóż trzeba obserwować portugalską ligę a nóż widelec objawi się tam w końcu jakś młody następca Nuno Gomesa i Paulety oraz playmaker na miarę Rui Costy czy Deco.

 

A Espania? Bieda. Nie wiem co Del Bosque sobie myśli usilnie stawiając na duet Xabi Alonso-Busquets. Villa wyłącznie na lewym skrzydle pomimo jego niesamowitych osiągów strzeleckich to nie optymalna pozycja dla tego goleadora. Widać, że dostał wyraźnei polecenie od trenera latać jako skrzydłowy na lewej stronie. Zastanawiam się dlaczego David Silva siedzi na ławie i dlaczego nie jest wpuszczany na bosiko nawet jako rezerwowy. Podsmuowując w(pipi)iające są decyzje Del Bosque oraz w(pipi)iający jest ten brak pomysłu na przeprowadzanie ataków pozycyjnych przez Iniestę i Xaviego. Tak jak komentator mówił - to nie ten styl który nas zachwycił w 2008 roku podczas wygrywania Euro. To jego pochodna, nie tak efektowna oraz chyba nie tak skuteczna. Poczekajmy do półfinału na naprawdę mocnego egzaminatora (Niemcolów lub Albicelestes) i będziemy wiedzieć czy Espania zasługuje na tytuł.

 

PS: No i żal mi Torresa. Cień piłkarza sprzed kontuzji.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Czemu niektorzy zawsze sa tacy pewni?

Dla mnie pewnosc w kazdej sytuacji swiadczy o glupocie.

Jak dla mnie mogl byc spalony, a moglo go nie byc. Po prostu ujecie z gory, z obiektywem, ktory zawsze znieksztalca przy roznicy gora 30 cm absolutnie nie daje szans stwierdzic czy byl, czy nie na 100 procent. Co wiecej tak minimalne roznice liniowi maja obowiazek puszczac. Jesli ktos twierdzi ze to bylo przepchniecie to upadl na glowe :P

Odnośnik do komentarza

Tak oglądam najlepsze akcje meczu i trzeba powiedzieć, że trochę ich było. O ile Hiszpanie z Hondurasem w ogóle mi nie podeszli, tak dzisiaj było ok. Sporo strzałów, mniej pieszczenia się tuż przed polem karnym, jakby więcej dryblingów. Szkoda jedynie, że Villa robi tam za połowę siły ataku. Chyba tylko on strzelał, gdy była okazja. Ćwiartkę dokłada Ramos.

Było poprawnie, na Paragwaj powinno wystarczyć.

Odnośnik do komentarza

No to Brazylia wygrała ten mundial.

 

Mowimy o tym samym zespole, ktory nieomal przegral z Korea i nie poradzil sobie z Portugalia i dopiero pokonal bardzo oslabione Chile?

 

 

Dla mnie prawdziwa forma Brazylii wciaz jest zagadka.

 

....i bez problemów pokonała WKS...tak mówimy o tym samym zespole.Wszystkie czołowe drużyny grają nie równo,ale najlepiej wg. mnie gra właśnie Brazylia :]

Odnośnik do komentarza

Nudy w chu.j. Szkoda, że Urugwaj i Ghana grają przeciw sobie w kolejnej rundzie, ale przynajmniej jest pewne, że ktoś z nich wejdzie do półfinału. Jest jeszcze Paragwaj.

 

Mój typ jest taki, że mistrzem świata będzie Urugwaj, 3 miejsce dla Paragwaju. W finale przegrają Niemcy, bo ostatnim razem popłynęli w półfinale. Teraz pora na porażkę w ostatnim meczu, jak w 2002 r. i sprawiedliwość dziejowa zostanie zachowana. Hiszpanie standardowo popatrzą, jak inni odjeżdzają z medalem na koncie.

Odnośnik do komentarza

No to Brazylia wygrała ten mundial.

 

Mowimy o tym samym zespole, ktory nieomal przegral z Korea i nie poradzil sobie z Portugalia i dopiero pokonal bardzo oslabione Chile?

 

 

Dla mnie prawdziwa forma Brazylii wciaz jest zagadka.

 

....i bez problemów pokonała WKS...tak mówimy o tym samym zespole.Wszystkie czołowe drużyny grają nie równo,ale najlepiej wg. mnie gra właśnie Brazylia :]

 

Cofnij sie tutaj pare stron i poczytaj komentarze o tym meczu z WKS - czy aby na pewno bez problemow.

Nie ukrywam ze tez ich traktuje jako faworytow, ale prawdziwa ich wartosc zobaczymy w meczu z Holandia, ktora tez wcale nie imponuje.

 

Patrz ilu jest piewców potęgi Hiszpanii.

 

To ja, to ja!

 

Czyz to nie jest dowod potegi wygrywac i piac sie w gore jak trener Ci przeszkadza?

Odnośnik do komentarza

Nudy w chu.j. Szkoda, że Urugwaj i Ghana grają przeciw sobie w kolejnej rundzie, ale przynajmniej jest pewne, że ktoś z nich wejdzie do półfinału. Jest jeszcze Paragwaj.

 

Mój typ jest taki, że mistrzem świata będzie Urugwaj, 3 miejsce dla Paragwaju. W finale przegrają Niemcy, bo ostatnim razem popłynęli w półfinale. Teraz pora na porażkę w ostatnim meczu, jak w 2002 r. i sprawiedliwość dziejowa zostanie zachowana. Hiszpanie standardowo popatrzą, jak inni odjeżdzają z medalem na koncie.

w 2002 przegrali w finale, w 2006 w polfinale , a teraz przegraja w cwiercfinale

 

Urugwaj awansuje, fajnie w sumie ze jedna mila niespodzianka w polfinalach bedzie

 

Dalej stawiam Argentyne Holandie i Hiszpanie ;)

 

Ronaldo zagral w tych mistrzostwach taki piach ,ze nawet Gmoch nie umial go pochwalic

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...