Skocz do zawartości

Przenoszenie danych pomiędzy dyskami


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
ale ma oryginalny 120GB czy zrobiony (wstawiony do obudowy od 20GB dysk 120GB WD kupiony osobno)

jak ma oryginalny to mozna zadzownic do MS i zamowic oryginalny transfer kit, czyli specjalny kabel z plyta do transferu i przeniesie sie wszystkie dane za pomoca tego...

 

 

Ma orginał. Dobra czyli już wiem,a w jakiej cenie jest to cudo?

Odnośnik do komentarza
nic nie kosztuje, przysylaja to za free...

 

Już nie przesyłają. Dzwoniłam do MS - "proszę to kupić w sklepie", na szczęście ludzie, którzy kupili dysk 120GB w sklepie mają to w opakowaniu i takie kabelki krążą w obiegu.

 

 

Tak też myślałem bo gdzieś mi się zdawało ,że widziałem to i dlatego pytałem.Gdy usłyszałem ,że za free to byłem troche zdziwiony.

 

W obiegu tzn?

Odnośnik do komentarza
nic nie kosztuje, przysylaja to za free...

 

Już nie przesyłają. Dzwoniłam do MS - "proszę to kupić w sklepie", na szczęście ludzie, którzy kupili dysk 120GB w sklepie mają to w opakowaniu i takie kabelki krążą w obiegu.

 

 

Tak też myślałem bo gdzieś mi się zdawało ,że widziałem to i dlatego pytałem.Gdy usłyszałem ,że za free to byłem troche zdziwiony.

 

W obiegu tzn?

 

Tzn. na forach. Może tutaj też ktoś ma taki kabel i go kisi w domu niepotrzebnie?

Odnośnik do komentarza

przysylaja

w tamtym tygodniu zamowilem i dostalem juz

 

nie wiem jakie warunki trzeba spelniac, ja dostalem do ELITE, po prostu pwoiedzialem ze kupilem konsole i tego nie bylo a chce przenisc dane ze starej konsoli i tyle, oczywiscie konsole trzeba zarejestrowac itd.

 

jak kupiliscie same HDD to sie nei dziwie ze nie chca dac, bo z HDD dostaje sie to juz przy zakupie...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
przysylaja

w tamtym tygodniu zamowilem i dostalem juz

 

nie wiem jakie warunki trzeba spelniac, ja dostalem do ELITE, po prostu pwoiedzialem ze kupilem konsole i tego nie bylo a chce przenisc dane ze starej konsoli i tyle, oczywiscie konsole trzeba zarejestrowac itd.

 

jak kupiliscie same HDD to sie nei dziwie ze nie chca dac, bo z HDD dostaje sie to juz przy zakupie...

 

tak właśnie jest, kable wydają wyłącznie do Elitów.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Próbowałem przed momentem zrobić to przy pomocy oryginalnego kabla i softu MS. Niestety, program do transferu zatrzymał się na informacji żeby podłączyć nowy dysk i za chiny nie chciał ruszyć dalej (pomimo podłączonego oczywiście dysku). Podejrzewam, że to problem z softem, który nie uwzględnia opcji przenoszenia z 20GB na 60GB. Zresztą dlatego wczoraj pytałem, bo w oficjalnej dokumentacji MS nie wspomina się o innej możliwości niż 20GB ---> 120GB.

 

Dysk był podłączony oczywiście do portu z tyłu konsoli i pracował (maleńkie wibracje). Jest to używana 60-tka, niesformatowana (wbrew informacji od sprzedającego), ale z minimalną zawartością. Pomyślałem poźniej, żeby może go właśnie sformatować, ale jak dostałem pytanie o numer seryjny konsoli, to się wycofałem :P Chyba, że chodzi tylko o przypisanie go do mojej konsoli, czyli do nowej, z którą miałby pracować. Ale nie chciałem czegoś sobie zepsuć 'obcym ciałem'.

 

Przez chwilę myślałem też o przeniesieniu zawartości przez MU 256MB, ale chyba za dużo z tym pierzenia i jakoś przeniesienie systemowe całości wydaje mi się pewniejsze. Postaram się załatwić alternatywę dla kabelka i oprogramowania do MS i spróbuję jeszcze raz.

 

Jakieś sugestie? Juchy?

 

EDIT:

Już nieważne ;] Pożyczyłem inny Transfer Kit, nowszą wersję, uniwersalną i ładnie poszło.

Edytowane przez vagrant3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...