Skocz do zawartości

Desperate Housewives


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
skąd akurat porównanie do LOST? przecież to 2 różne bajki.

Ponieważ oba seriale są dość zawiłe , gdyż trzeba znać powiązania , wcześniejsze odcinki, powiązać niektóre wątki itd.

Ale jeśli chodzi o ogólne wrażenia po zakończonych seriach to widze że jednak ''Gotowe'' kończą się w niezawiły, mocny, oraz posiadający przesłanie sposób...nie mam się do czego przyczepić po raz pierwszy w moim krótkim i niezbyt miłym życiu.

Lost jest dobry, nawet bardzo, ale... mówiąc w prosty sposób czułem się trochę jak po zakończeniu MGS2. Lekki niedosyt.

PS. To że napisałem że gotowe''Desperatki są lepsze'' to tylko moja opinia . Są gusta i guściki. Nie chce ''wojny serialowej''jaka się rozegrała kilka m-cy temu na jakimś forum.

Edytowane przez liquid
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker
Lost jest dobry, nawet bardzo, ale... mówiąc w prosty sposób czułem się trochę jak po zakończeniu MGS2. Lekki niedosyt.

 

LOL, przecież LOST się jeszcze nie skończył więc o czym ty gadasz?

 

za 2 i pół roku będzie mozna osądzać czy został jakis niedosyt. a to trochę czasu jest.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Oglądam, a jakże - to jeden z przyjemniejszych sposobów wspólnego spędzania czasu z żoną po 10 latach małżeństwa ;)

Ostra wkrętka od samego początku - do tego stopnia, że 3 sezony kupiłem na DVD (wiem, debil :) ale żona się cieszy, chociaż od momentu zakupu nie oglądane :D )

Koniec 4-tego zapodał niezły zonk, 5 jest na VOD, ale nie posiadam. Miło słyszeć, że trzyma poziom...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

No, imo ogólnie cały piąty sezon nie trzyma poziomu poprzednich (choć nadal świetnie się ogląda) ale ostatnie dwa odcinki... (:(:(:() To już nie bedzie ten sam serial.

 

@Butcher - same here, wszystkie trzy sezony w eleganckim pudełeczku ;) Ostatnio wyszedł czwarty, ale cena trochę zniechęca, zwłaszcza że to tylko 17 odcinków.

Edytowane przez Snake.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Naprawde bardzo lubie ten serial i ogladam go na biezaco. O ile sezony 1,2,3,4 byly naprawde dobre i trzymaly poziom, o tyle 5 sezon wydaje mi sie potwornie nudny i nawet odcinek 19., ktory zaczal sie "fajnie" byl beznadziejny. Moja ulubiona bohaterka Suzan kompletnie sie zmienila i z osoby, ktora potrafila mnie rozbawic do lez swoim zachowaniem (acz w odcinku 20. albo 21. jak "sprzatala" dom Dave'a byla zabawna), o tyle w ostatnim sezonie nie jest ani zabawna, ani konkretna. Podobniez ma byc 7 sezonow a 7. wlasnie ma byc wydarzeniami na kilka lat przed smiercia Mary Alice. Moze to byc ciekawe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Finał piątego sezonu dał rade, spodziewałem sie troche innego biegu wydarzeń. Ale ogólnie cieszy mnie że serial cały czas trzyma ten sam, wysoki poziom, a nie stacza sie jak inne znane serie.

 

Ta laska Ana co doszła pod koniec, jest zaje.bista. Czekam na jakiś ciekawy wątek z nią :) btw. wiadomo już, kiedy szósta seria?

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...