Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wieczorem kumpel pokazał mi na swojej konsoli nowe Gearsy. Zagraliśmy przez chwilkę w kooperacji i co mogę powiedzieć, stare dobre Gearsy :P

Klimat istne filmowy, wstawki wyreżyserowane z wielkim rozmachem, rozbudowane dialogi. Sama rozgrywka to miód dla oczu:) Grafika stoi na tym samym genialnym poziomie, jednak widać że doszlifowano takie bajerki jak twarze i ich mimika, broń ( fajnie rozgrzewa się końcówka karabinu), wygląd Szarańczy :D Ogólnie po 1,5 godzinnej rozgrywce powiem że jest to niezły kandydat na grę roku.

Postaram się skrobnąć coś jeszcze, oczywiście bez Spoilerów, nie mogę się doczekać kiedy mój preorder pojawi się w moich łapkach.

Odnośnik do komentarza
To na mapy do multi z GOW1 trzeba jakiś kod mieć? Nie można ich zdobić 'normalnym sposobem'?

Brak komentarza.....

 

Wracając do sprawy jeżeli nie będziemy mogli pobrać mapek i lancera, to za co ku... ja płacę. Skoro moja wersja kolekcjonerska będzie okrojona, albo inaczej, nie będę mógł jej w pełni wykorzystać. To niech nie dają takich wersji na sprzedaż, albo niech zjadą z ceny za "pół-wersje kolekcjonerską". Albo niech zrobią wersje kolekcjonerskie dla POLAKÓW, w której zamiast blokowanych kodów, będzie figurka,foty, dodatkowe płyty, pół litra ;) itd. No ale nic trzeba czekać. Swoją drogą myślę, że w Cliffym B. odezwą się polskie korzenie i nie będzie blokad. ;)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem od kolegi który już oczywiście GoWa ma (zgadnijcie w jaki sposób go zdobył :down: ) no i tak,

- grafa już tak nie robi jak w jedynce, często zaobserwować można słabsze tekstury, (pod tym względem prym wiedzie misja z pierwszego gameplaya - drzewa złożone z obiektów 2D itp... zawsze mnie to drażni )

Dopiero misje pod ziemią potrafią naprawdę mocno zachwycić kunsztem graficznym.

- ogólnie gierka wypakowana jest świetnymi pomysłami i nikt nie powinien sie przy niej nudzić, akcja jest konkretna, aż czasami wkrada sie chaos

 

GoW 2 nie zachwyci tak jak pierwsza część, podczas grania często miałem poczucie że to nic nowego.

 

Tak czy siak gra (w singla jak i horde) za(pipi)ista jest tak na 9/10 - ale na pewno nie więcej…

 

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj pograłem tylko godzinkę ale już wiem, że giera zarządzi w multi. Osłabili shotguna przez co w końcu osoby grające lancerem mają równe szanse (o dziwo nawet zwykły pistolet sprawuje się zaskakująco dobrze). Nowe bronie typu gatling gun też dają radę a nowe mapy są świetne. W singlu zrobiłem tylko pierwszą misję i kawałek drugiej. Jest mniej więcej tak samo jak w pierwszej cześci tylko z większym rozmachem i lepszą grafiką.

 

Gadać mi tu ci co już grali , czy w hordzie poziom trudności/ilość locustów jest dostosowany do liczby zawodników biorącej w niej udział?

 

Poziom trudności można sobie wybrać, tak jak i mapę a ilość Locustów jest chyba bez zmian (nie liczyłem dokładnie ;)).

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

"Osoby grające lancerem mają równe szanse" ?? Ty chyba zbyt długa nie grałeś w GOW co ? Szczególnie z Polakami...Lancer zawsze był lamerską bronią. Każdy szanujący się gracz używał shotguna, pistoletu czy snajpy (bez activa i bez wiosła!). Nie wiem co to wógle piszesz. Chętnie strzele ci heada shotem..Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
"Osoby grające lancerem mają równe szanse" ?? Ty chyba zbyt długa nie grałeś w GOW co ? Szczególnie z Polakami...Lancer zawsze był lamerską bronią. Każdy szanujący się gracz używał shotguna, pistoletu czy snajpy (bez activa i bez wiosła!). Nie wiem co to wógle piszesz. Chętnie strzele ci heada shotem..Pozdrawiam :)

 

Dobry gracz mysli i gra taktycznie a nie lata po calej mapie z shotem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...