Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Ok więc ukończyłem z kumplem nowe Gearsy. Cóż malutka recenzja bez spoilerów.

 

Graficzne zbliżona do części pierwszej, kosmetyczne poprawki, jednak jest to tylko ten sam poziom.

Fabuła przyjemna jednak denerwuję fakt licznych wstawek, i przerywania akcji w najlepszych momentach.

Niestety ma się wrażenie że jest to tylko dodatek do jedynki niż kolejna pełnoprawna część.

Miało być Bigger Better and Bad Ass, ale czy takie Better? razej to ten sam poziom

Jednak gra jest bardzo dobra, polecam

 

 

Plusy i minusy na ten czas.

+ Mimo wszystko audio-wizualna część gry

+ Wprowadzenie nowych rozwiązań jak czołganie, dobijanie przeciwników

+ Dopracowana w prawie każdym calu

 

- Ma się wrażenie że to tylko dodatek a nie nowa gra

- Denerwują wstawki które co chwilkę przerywają rozgrywkę

 

jak dla mnie ocenka -9

 

Za nic nie mogę się zgodzić z kolegą ;)

 

Gra się zmieniła i napewno nie jest jakaś tam kosmetyka , oczywiście dalej siekamy szarańcze ale teraz to ma rozmach na skale God of War 2 ( przeciwnicy ) i CoD 4 (akcja) , nowe patenty, niektóre levele rodem z horroru , poprawiony cover system itd no i to tylko najładniejsza gra na 360tke ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
No to może warto dorzucić fragment starej notki prasowej żebyś sobie nadziei niepotrzebnie nie robił:

"Everyone who purchases a copy of “Gears of War 2” will receive an Xbox LIVE token to download the Flashback Map Pack for FREE."

 

Bez kodu nie dostaniesz mapek, nie ma zmiłuj.

 

Everyone - stoi jak byk !! Albo wkładają do wszystkich kopii kody, albo nie wkładają wcale i mapy wrzucają na Marketplace za free. Oni jednak chyba zrobili totalną losówkę. Do sedna - ponieważ "everyone who purchases a copy of........" - kupiłeś grę - otrzymasz mapy w taki czy inny sposób.

Jedynym rozsądnym wytłumaczeniem jest to, że Ci "szczęśliwcy" z kodami zagrają dzień czy dwa przed premierą a reszta poczeka do 07.11.2008.

Odnośnik do komentarza
Za nic nie mogę się zgodzić z kolegą wink.gif

 

Gra się zmieniła i napewno nie jest jakaś tam kosmetyka , oczywiście dalej siekamy szarańcze ale teraz to ma rozmach na skale God of War 2 ( przeciwnicy ) i CoD 4 (akcja) , nowe patenty, niektóre levele rodem z horroru , poprawiony cover system itd no i to tylko najładniejsza gra na 360tke wink.gif

 

 

To że gra się zmieniła nikt nie kwestionuję, chodzi mi jedynie że zmiany dostrzegalne gołym okiem są bardzo niewielkie względem części pierwszej. Oczywiście fakt że mamy więcej rodzajów szarańczy cieszy mordę, jednak nie widzę bigger, better , bad ass w takim stopniu w jakim się spodziewałem.

Moje wrażenie dotyczą jedynie gry na single player, oczywiście w multi gra zarządzi jestem co do tego w 100% przekonany.

Odnośnik do komentarza
no to ładnie dali dupy. tak się chwalili tym gridlockiem. pozatym czuje się wy(pipi)any. Cliff mówił, że mapy dostanie każdy kto kupi grę .. ehh

 

Widocznie my jesteśmy nikim;P. Co do postu wyżej to nie jest to taka mała strata. Szczególnie jeżeli ktoś nie grał w pierwszą część gry. 5 czy 6 dodatkowych mapek to nie w kij dmuchał.

Odnośnik do komentarza
Chyba nie doczytaliście. Tam jest napisane "as a token". Chodzi właśnie o ten kod. Nie ma kodu=nie ma mapek

 

Myślę że się mylisz, token of thanks (token of gratitude) nie oznacza dosłownie kawałka papieru czy czego tam, odnosi się do uczuć.

 

token :

1. round piece of metal or plastic used instead of money to operate some machines or as a form of payment:

2. a piece of paper that you pay for and that sb can exchange for sth in a shop

3. gift token - piece of paper that you can collect when you buy a particular product and then exchange for sth:

4. something that is a symbol of a feeling, a fact, an event, etc. "Please accept this small gift as a token of our gratitude."

Wiem co to jest token. W tym znaczeniu token to był owy kod. Ale już skończmy ten temat. EOT

 

Medus-> tak, everyone. Ale zdaniem MS niektórym everyone nie potrzebny jest kod, bo nie mają oficjalnie XBL.

Edytowane przez Dziobak_
Odnośnik do komentarza

Chodzi Ci o język w grze czy zawartość?

Bo jeżeli język to zależy tylko od ustawienia Dashboarda. Polski Dashboard = Polski język w grze

 

Zagrałem, jeden meczyk dopiero i to stanowczo za mało, żeby oceniać, ale zdecydowanie jest inaczej niż w jedynce co nie znaczy, że słabo. Wręcz przeciwnie. JEST ZA(pipi)IŚCIE !

Tylko, laguje trochę. Ale to chyba nie wina gry czy coś nie?

Odnośnik do komentarza

Zaraz zaraz,jakie kody?co?gdzie?wlasnie wrocilem z ulitmy z zafoliowana polska wersja GoW2 i wlasnie sie zastanawiam czy jest sens otwierac,niby w tych wersjach nie ma kodow na mape???NO WTF,znowu zaczynaja sie problemy.Da sie te mapy sciagnac za microsoft points albo cokolwiek?czy musze sobie kupic drugi egzemplarz bo jak zwykle ktos nas wy**** ?

Odnośnik do komentarza
Zaraz zaraz,jakie kody?co?gdzie?wlasnie wrocilem z ulitmy z zafoliowana polska wersja GoW2 i wlasnie sie zastanawiam czy jest sens otwierac,niby w tych wersjach nie ma kodow na mape???NO WTF,znowu zaczynaja sie problemy.Da sie te mapy sciagnac za microsoft points albo cokolwiek?czy musze sobie kupic drugi egzemplarz bo jak zwykle ktos nas wy**** ?

 

O ku... od 10 stron jest wałkowany ten temat, a ty wyjeżdżasz z czymś takim, nie no brak słów......

 

Ja z kolei mam takiego pecha, że to się w pale nie mieści. 3 razy zmieniałem sklep z którego biorę gierkę. Wczoraj wyszła sprawa, że Sklep PE ma bez kodów, więc zamówiłem z Robsona (mowa o wersji kolekcjonerskiej) dziś dzwonie by się upewnić czy wszystko ok. A babka do mnie, że nie wiadomo czy jutro dostaną, czyli w piątek, tylko, że mogą dostac dopiero w poniedziałek albo w środe...........Brak słów, żałuję, że nie brałem zwykłej wersji, to samo miałem z AC. Nigdy więcej kolekcjonerek, bo to żenada.

 

PS. Podobno od jutra mają chodzić sprawnie serwery...

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Kurcze, tak jak w GOW 1, zbierało się nieśmiertelniki, które jakoś były widoczne (świeciły się), tak w GOW 2 zbiera się różne śmieci (oddarta kartka z dziennika, tablica pamiętkowa), których w tym zniszczonym świecie praktycznie nie widać. Dopiero przypadkiem, jak się podejdzie, to wyskoczy ikonka, że coś można podnieść.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...