Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, dwa pytanka:

 

1)

jak uwalić robala morskiego? dostaje się już do jego paszczy, gdzie atakują mnie 4 "macki" i nie bardzo wiem co z tym robić (zakładam że trzeba podziałać coś z granatami)?

 

 

2) w nawiązaniu do pytania nr 1 - jestem już w połowie gry, czy raczej daleko przed/za?

 

jutro wysyłam GOW2 do nowego właściciela, więc nie mogę pozwolić sobie na gdybanie.

Odnośnik do komentarza
1)

jak uwalić robala morskiego? dostaje się już do jego paszczy, gdzie atakują mnie 4 "macki" i nie bardzo wiem co z tym robić (zakładam że trzeba podziałać coś z granatami)?

 

Najpierw strzelasz w macki, ale te które świecą się na niebiesko. Potem, gdy otworzy "to coś" na środku, wrzucasz tam granat. I tak kilka razy.

 

Odnośnik do komentarza
Dostałem gre o 13, dopiero się od niej oderwałem. Jeżeli ktokolwiek się zastanawiał nad kupnem niech bierze w ciemno. Tak bardzo jeszcze żadna gra mnie nie wciągnęła. Polecam!

 

coś w tym jest, właśnie się oderwałem od konsoli, była przerwa na żarcie o 7 ej (5min) i jazda dalej. Horda, multi. Co mnie się nie podoba ewidentnie. Niech już zostawią siłę hosta ale i też tym samym sposób w jaki ustalamy sobie meczyk na rankingu. Chcę powrotu ustawek jak w jedynce. Było to do nie zastąpienia moim zdaniem a i dodawało specyficznego klimatu. Lobby tutaj nie pasuje i tyle.

 

Reszta to palce lizać. Singiel, multi z freakami i masa nowych rzeczy. Żyć nie umierać.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

hmm, poszedłem dzis wymienić Dead Space na Far Cry 2 a skończyłem z GOW 2, a w ogóle nie miałem zamiaru tego kupować, nawet jedynki nie przeszedłem ;) . Gram na wysokim poziomie trudności i muszę powiedzieć, że po luzackim DS to tutaj ginę notorycznie. Koszmarnie mnie w(pipi)iają błędy, z AI, z chowaniem się za murkiem (raz się schowa, raz nie :/ ) i grafika nie ta (za bardzo widać podmianę tekstur jak podchodzi się blisko, albo bitmapowe bronie jak stoimy dalej), ale ogólnie fajna gra, chętnie bym obczaił współpracę, jak ktoś ma ochotę to niech pisze pm albo poszuka GT: SkyblueLIVE.

Odnośnik do komentarza

Hmm, moze cos od siebie. Gierka pekla w 10 h na poziomie normal ( jest bardzo latwy cos ala casual w jedynce ). Karabin obrotowy daje rade, chociaz moim ulubiony sprzetem mordu byl podstawowy karabin szaranczy. Ostatnia walka - hmmmmm, jakies zarty. Co sie tyczy pojazdow w grze - haslo Marcusa - hijack

bumark ( czy jak sie to pisze )

dalo rade. Mocna i intensywna rozgrywka ale od online nie podejde, moze Horda mnie skusi, ale do TDM czy innych CTF zostane przy CoD4 albo beta CoD5.

 

MOC, MOC, MOC

 

 

Warto wydac kase i zagrac.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wyszukiwanie trochę ssie, czasem 20 minut szuka. To żen ie można od razu ustawić czy chcemy grać Warzone czy Annex nawet mi się podoba, (losowo wybierają się 2 tryby i gracze głosują). To samo z mapami. Przynajmniej będzie różnorodnie ;]

 

Chciałem wzmocnienia lancera... ok, ale z piłą troszkę przegięli. Zbyt łatwo kogoś pojechać. No ale wierze że łatka na lagi,bugi i balans jeszcze przed nami.

Odnośnik do komentarza

Idź sobie sprawdź. A jak nie masz w mieście Empiku, to Ci nie robi różnicy czy All czy co innego. Miał być koniec wątku kto/gdzie/za ile kupił.

 

Ja muszę przyznać, że gra jest najzwyczajniej w życiu łatwa na singlu. Wziąłem najwyższy poziom trudności i jedyne partie, które muszę powtarzać to te, gdzie trzeba ochronić coś przed czymś, jak np.

pojazd Betty

i okazjonalnie przy większej zadymie.

Odnośnik do komentarza

@DaBig- pisałem o tym parę postów wcześniej.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak zabić

tego latającego robala kiedy już wylecimy z "Pustki", zestrzelimy inne Reavery i ten robal z troiką na plecach pojawia nam się znowu? Napierdzielam go z troiki albo tego drugiego działka w twarz i zawsze mnie "zjada" :/

 

Odnośnik do komentarza
@DaBig- pisałem o tym parę postów wcześniej.

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc i powiedzieć jak zabić

tego latającego robala kiedy już wylecimy z "Pustki", zestrzelimy inne Reavery i ten robal z troiką na plecach pojawia nam się znowu? Napierdzielam go z troiki albo tego drugiego działka w twarz i zawsze mnie "zjada" :/

 

 

 

 

On sie do Ciebie przyczepia mackami i w nie trzeba strzelać. Też na początku nei wiedziałem czemu cały czas mnie zjada :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...