Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak Lucek dobrze gada. Podobnie przecież było z betą Call of Duty 5.

 

GoW 2 stało się nieco casualową gierką. Odpaliłem od razu na najtrudniejszym dostępnym poziomie singiel i jest klawo. Co do multi. Denerwuje, że można odpalić mapki z bootami i hasać sobie po nich w celu rozkminy co gdzie jest. Bezsensu. Acziwy też jakieś mniej czasochłonne się wydają. Czyżby GoW 3 za rok? gdzie ten hardcore? za każdą broń acziw i takie tak znane fanom z jedynki osiągnięcia. Do dziś nie mam 10.000 killi (wojsko) a tutaj tylko seriously 2.0 będzie stanowić jako takie wyzwanie.

Mapy same w sobie są świetne i wnoszą powiew świeżości co nie zmienia faktu, iż tak można czuć się wydymanym za brak kodu do mapek.

Nie można sprawdzać na jakim łączu gramy, w jedynce mieliśmy obrazkowo pokazane, że łącze jest ok i szpilamy a tutaj? wpadasz do jakiegoś host (idioty) z tragicznym łączem i lager power host. Od razu widać po killach kto założył mecz.

 

Kieprawe rozwiązanie. Mogli to zostawić i powinna być wysłana petycja o zmianie tych absurdów. Sama rozgrywka stała się wolniejsza i bardziej taktyczna. Nie mogę się do niczego przyczepić. Piła będzie poprawiona, zobaczymy co dalej. Ale to uruchamianie meczu jest porażką, IMO.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

IMO

- shotgun o wiele za slaby

- pila o wiele za mocna

- granaty dymne, bezsensownie zwalaja z nog

- mozdzierz o wiele za mocny i za duzy zasieg

- lancer i hammerburst o wiele za slaby

takie pierwsze uwagi po rozegraniu 3 meczy... 3 mecze w dupe i ogolnie slabo mi szlo... wyszlo niegranie w GoW przez 2 lata

Odnośnik do komentarza

Tak, matchmaking jest tragicznie dlugi, a jak w koncu znajda sie ludzie do grania to niesamowite lagi sie trafiaja :/

Za bardzo oslabili shotguna, a z pila to jakis random jest(ja podbiegam do goscia by go rozczlonkowac, a on mi strzalem z shotguna przerywa dzialanie pily, a z drugiej strony ja oddaje dwa strzaly z SG, a ten i tak podbiega i mnie patroszy <_< ).

Za to Horda jest naprawde fajna :)

Odnośnik do komentarza

Dziś rano skończyłem singla. Przede wszystkim, duży zawód jeżeli chodzi o końcowego bossa, ale po kolei.

 

Gra jest bardziej dynamiczna od jedynki, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że twórcy przekombinowali. Fabuła jest, ale daleko jej do "niezłej". Właściwie z motywu

Doma i jego zaginionej żony

najwięcej jest śmiechu. Chyba po prostu postacie nie nadają się do wygłaszania takich kwestii. Ale w takiej grze to sprawa drugorzędna. Klimat jedynki zgubił się gdzieś developerom, a szkoda. Początkowe misje uznałem za swoistą rozgrzewkę, i liczyłem, że będzie lepiej. I było, oczywiście. Ale nie długo. Najlepsza część gry to wg mnie pobyt w

tej fabryce/bazie, gdzie trzeba wysadzić drzwi

. Potem gra idzie w dół.

 

Dziwna jest też sprawa z Brumakami. Kto grał w wersję na PC wie, że żeby rozwalić taką cholerę, trzeba się bardzo natrudzić (a i w wersji na 360 to był przecież postrach). Tutaj rozwala się ich dość duże ilości. Jazda na Reaverze i Brumaku też zostawia trochę do życzenia.

 

Nowych broni nie ma za dużo. Większość bierze się "na trzecią", niosąc, aż skończy się amunicja (wyjątek to miotacz ognia i nowy pistolet).

 

Dużym, dużym plusem jest multi. Grałem dziś kilka meczy i jestem naprawdę pod wrażeniem. Lobby zrobione trochę w stylu Halo 3 (szkoda, że twórcy nie pokusili się o zrobienie opcji "Party Up"), a i nowe tryby są fajne.

 

Szkoda, że tłumaczenie robiła chyba inna grupa, niż to dla pierwszej części na PC, bo tamto oceniam bardzo dobrze, temu zaś dużo brakuje.

 

Reasumując, gra jest bardzo dobra, wciąga, jednak ma swoje niedostatki, i raczej nie jest lepsza od pierwszej części. Jednak zabieram się teraz za skończenie kampanii w co-op na najwyższym poziomie (szaleńczy, szalony?), ktoś zainteresowany? :)

Odnośnik do komentarza

uwaga :D

 

 

Jako , że pracuję w firmie Carrefour mam dostęp do mikołajkowego katalogu trochę wcześniej w każym razie od 12 .11 .08 GOW 2 będzie do kupienia za 169 zl tudzież w 5 ratach 0 % po 33,80 zł . Dziękuje ;) to samo się tyczy Fable II Banjo Kazooje ;) To dobra cena jest .

Odnośnik do komentarza
uwaga :D

 

 

Jako , że pracuję w firmie Carrefour mam dostęp do mikołajkowego katalogu trochę wcześniej w każym razie od 12 .11 .08 GOW 2 będzie do kupienia za 169 zl tudzież w 5 ratach 0 % po 33,80 zł . Dziękuje ;) to samo się tyczy Fable II Banjo Kazooje ;) To dobra cena jest .

 

No to pojechałeś ;)

 

PS. Tryb "Horda" miażdży. Gram sam i jestem na 9 fali i... masakra, normalnie rzeźnia :) Najs

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

To dobrze, mam nadzieje, że wynagrodzi mi to czekanie do środy, znaczy że mapki, mi to wynagrodzą, hehe. Fuck Robson i ich limitki...

 

Właśnie pytanie, jak z doczytywaniem tekstur, tak samo jak w 1?

Instalował ktoś Girsy 2? jak po instalacji z doczytywaniem, jęzeli w ogóle występuje.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Dziś pękła 50siątka w Hordzie, normalnie w żadną strzelanine nie ubawiłem się jak przy tym hah Polecam do tego trybu mape Rzeka ;) Jeden kampi ze snajpą albo łukiem na górze a reszta na dole wybija tych co podchodzą

Nieźle - gratki.

Ale nie wiem, czy mapa "bezpieczeństwo" nie byłaby łatwiejsza. Jest schron, do którego prowadzą dwa wejścia. Po dwóch kampić przy każdym i jeden lata, gdzie chce (nawet na balkonie może rządzić).

Jak ekipie nie rwie się du.pa do walki i nikt nie wyrywa na ślepo do przodu, można parę dziesiątek poziomów chyba zrobić.

Odnośnik do komentarza

No jak? Na jednym balkonie masz snajpe/łuk, a na drugim hammera/mozdzierz. Pojawiaja sie w miare szybko, tak ze da rade sie obronic przed horda :) Po przejsciu fali trzeba szybko zbiec na dol i uzupelnic amunicje. Polecam do tego postawienie 2-3 tarcz na schodach, bardzo pomaga. No ale kazdy przechodzi Horde na swoj sposob, ja przeszedlem na "Dniu pierwszym".

Odnośnik do komentarza

Na River jest dosyć łatwo (ze 2 kolesi na górze w dmoku, 3 na dole), to tam doszedłem do 14 fali . Ale nie powiem, że w 10 było trudno, broniłem się dzielnie z gościem, którego w ostatniej chwili uratowałem od smierci. Potem już niestety 2 kolesi sie odłączyło i nie dalismy długo rady.

Ciekawe czy kiedykolwiek całą hordę przejdę. Bo to zajmuje nie dość, że strasznie dużo czasu, to jeszcze trudne do wykonania.

Jutro od około 11.30 (przed południem) będę dostępny na Live. Gamertag jojok21b. Dodawajcie. Spróbujemy sił. Dam troche spokój singlowi, już wystarczająco emocji po powaleniu tej olbrzymiej ryby .

Odnośnik do komentarza

Tak na marginesie dodam, ze na NeoGo konkurs - do wygrania 5 egzemplarzy Girsow 2, imo warto wziac udzial :]

 

@easye - w sumie ja na jakims serwisie, bodajze dobreprogramy rok temu, zarejestrowalem sie tylko po to by wziac udzial w konkursie (do wygrania bylo m.in Halo 3). Zarejestrowalem sie, wyslalem zgloszenie, i... wygralem xD Sam sie niezle, pozytywnie zdziwilem ;] Wiec sprobowac imo mozna ;p

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...