Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Super ta horda, odpaliłem na chwilkę żeby sprawdzić co to, no i mnie wciągnęło. Fajnie że można grać samemu, to dopiero zabawa :) W singlu jestem już chyba na końcu, wszystko mi się podobało, ale chyba troszkę za dużo było

zabawy w podziemiach.

Tak czy siak miód na miody. A gdyby połączyć oba single z jedynki i dwójki, to by wyszła gra wszechczasów.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

milek nie płacz <pociesza> ;) ja tam dawkuję sobie Girsy w singlu i Hordę co by za szybko nie ukończyć. Multi będę rżnąć dalej jak pamiętną jedynkę (do tej też będę wracał). Rzeka to mapka iście pasująca do obecnego sezonu. Czuję się jak z młodu na feriach. Witamy w Aspen xD

Odnośnik do komentarza

Mam grę od wczoraj, ale dość intensywnie pograłem 3/4 kampani za mną, no i chciałbym podzielić się swoją opinią :). A więc na wstępie chciałbym "podziękować" każdemu kto był odpowiedzialny za pozbawienie mojej kopii kodu na mapki oraz złotego Lancera do multi (mam kolekcjonerkę). Co do gry to moje odczucie jest dokładnie takie "Bigger, better, more badass", tak jest to GoW1 z lepszą grafą (choć nie robi już takiego wrażenia jak w GoW1, bo wtedy to był swego rodzaju przełom, ale trzeba przyznać ta gra jest piękna :)), doszły nowe egzekucje, żywa tarcza, bronie no i inne misje. Translacja bardzo mi się podoba, a w szczególności teksty z Play Off oraz grą na wyjeździe :P. W Horde pograłem tylko trochę, ale jest pozytywnie, rozwalamy coraz kolejnych locustów, niby nic, ale radoche daje jak nie wiem, szczególnie jak się gra w piątkę w coopie na najtrudniejszym poziomie trudności :). Multi jak dla mnie jest zupełnie inne niż w poprzedniej części, dla mnie na plus, nie wiem jak dla innych, generalnie skończyły się szarże z shootgunem, dużą rolę pełnią teraz lancery oraz bronie porozstawiane po różnych częściach mapki. Piła już tak nie irytuje, a walki na nie to sam miód :)! Jedynym minusem to jest lobby, nie mogę się w nim odnaleźć, może to kwestia przezwyczajenia, ale poprostu dla mnie lepsze lobby było w GoW1. Ciekawym elementem są pojawiające się w rogu info odnośnie achievementów, np. w takim Seriously 2.0 co 100 killsów wyświetla się ile mamy ich, na ile :).

 

Tak więc każdemu polecam tą grę, rzeczywiście jest Bigger, better, more badass!

Odnośnik do komentarza

Horda skończona za pierwszym podejściem pękło 50 leveli :D Graliśmy w 5 osób (był moment, że w 4 bo jedną osobę wywaliło, ale potem doszła inna i był komplet), zajęło nam to jakieś 4h - graliśmy na drugim poziomie trudności. Rzeźnia niesamowita, w tak dynamiczna grę to jeszcze chyba nie grałem!

Grafa miażdży, podoba mi się też patent z tym paseczkiem w prawym dolnym rogu, który informuje o ilościach danej czynności potrzebnej do zdobycia achievementa :)

Odnośnik do komentarza

Ekhm, w pierwszym akcie macie misje

na obronę Betty, rozdzielacie się w pewnym momencie na 2 budynki. Jeżeli pójdziemy w prawo na dachy to po zabiciu locusta z moździerzem Jack otworzy nam drzwi zabite metalową blachą. Spróbujcie stanąć z włączoną piłą blisko blachy podczas otwierania.

Mnie wyrzuciło poza mape o,0

Odnośnik do komentarza

HELP

 

Rozdział: Nagłe przebudzenie

jestem w jaskini i mam znaleźć Twierdzę Szarańczy, w pewnym momencie spadamy z jakiejś półki skalnej i pojazd gaśnie :(

i pojawia się jakiś stwór. Jak go pokonać ? strzelam mu w pysk ale po trzech strzałach rozwala pojazd swoimi łapskami.

zna ktoś rozwiązanie tego problemu?

Edytowane przez matrix_dk
Odnośnik do komentarza

Panowie - prośba o sposób na zabicie

 

tego potwora z jeziora. Wchodzę mu do paszczy, strzelam w te niebieskie macki i z gardzieli wychodzi taka "narośl" - strzelam w to ile w lezie i nic się nie dzieje. Zawsze zostaję zjedzony.

Próbowałem wrzucić tam też granat ale to zawsze tak się ruszy, że wybucha na tej "narośli", która wychodzi a nie wpada do niej, do środka.

 

Dobrze kombinuję, czy coś innego tam się robi?

Odnośnik do komentarza
Panowie - prośba o sposób na zabicie

 

tego potwora z jeziora. Wchodzę mu do paszczy, strzelam w te niebieskie macki i z gardzieli wychodzi taka "narośl" - strzelam w to ile w lezie i nic się nie dzieje. Zawsze zostaję zjedzony.

Próbowałem wrzucić tam też granat ale to zawsze tak się ruszy, że wybucha na tej "narośli", która wychodzi a nie wpada do niej, do środka.

 

Dobrze kombinuję, czy coś innego tam się robi?

 

 

dobrze kombinujesz granaty i ewentualnie łuk i powinno być OK

 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Zrobilismy wczoraj calkiem niezla ekipa cala horde na normalu na mapie (jacinto?) w jakies 2-3h.

Z ciekawosci odpalilismy 50 fale na insane, tego po prostu nie da sie przejsc, locusty downuja nas 1-2 strzalami z bardzo duzych odleglosci, 30s i wszyscy lezelismy O_O

Odnośnik do komentarza

Milek

Rób tak jak robisz tylko po rozwaleniu paru tych niebieskich macek monster zacznie machać tym czymś na środku,a wtedy nie rzucaj granatów tylko poczekaj aż wciągnie cię jeszcze głębiej.Wtedy znowu powtarzasz rozwalanie macek i potem wystarczy w kierunku środka rzucić granat i tak czy tak potworek złapie wabik.

Odnośnik do komentarza

Bardzo łatwy sposób na Horde jest na mapie Gradobicie, wystarczy schować się do wagonu i żaden locusy tam nie wskoczy, czasami wreches, no i pod koniec każdej fali może się znaleźć taki locust co tam wlezie, ale to nie problem. Bardzo dobra miejscówka na dwie osoby oczywiście na mapie jest więcej wagonów. Wczoraj w niecałe 2h przeszedłem z bratem do 30 fali dzisiaj będę to kończył.

Odnośnik do komentarza
Panowie - prośba o sposób na zabicie

 

tego potwora z jeziora. Wchodzę mu do paszczy, strzelam w te niebieskie macki i z gardzieli wychodzi taka "narośl" - strzelam w to ile w lezie i nic się nie dzieje. Zawsze zostaję zjedzony.

Próbowałem wrzucić tam też granat ale to zawsze tak się ruszy, że wybucha na tej "narośli", która wychodzi a nie wpada do niej, do środka.

 

Dobrze kombinuję, czy coś innego tam się robi?

 

 

Strzelasz w macki, potem potwór zaczyna czymś wymachiwać w środku to wtedy weź szybko nada i traf mu do środka tego czegoś czym macha jeśli tam trafisz to zabijesz potworka.

 

Edytowane przez WReki
Odnośnik do komentarza

Single ukończony, polecam poziom hardcore, bo wcale nie jest szczególnie trudny, a daje jakąś satysfakcję. Ogólnie gra jest niesamowicie intensywna i wciąga jak dobry film, naprawdę ciekawiło mnie co będzie dalej, a filmiki wcale mnie nie wnerwiały. Polonizacja jest bardzo dobra, zachowano oryginalne głosy, a jednocześnie umożliwiono każdemu zrozumienie całości dialogów. Graficznie oczywiście też super, tylko nie wiem jak u was, ale u mnie przerywniki wyglądały gorzej niż sama gra.

Poza tym dwie rzeczy bardzo mi się spodobały, ponieważ to rzadkość w ostatnich grach. Po pierwsze nasi kompani naprawdę coś robią i regularnie trafiają w przeciwnika, stanowiąc naprawdę skuteczne wsparcie. Po drugie, to wszystkie rzeczy do zbierania są zapisane w dzienniku i wiemy co i gdzie jeszcze nam zostało. Tym samym jest motywacja do samodzielnego szukania tych fantów, bo nie ma strachu, że utrudni to potem kompletowanie wszystkiego z poradnikiem. No i same te przedmioty czy zapiski są interesujące i pozwalają na głębsze poznanie wydarzeń.

 

PS: Obejrzyjcie napisy do końca, bo jak nie, to umknie wam pewna wiadomość :)

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...