Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Też miałem podobne problemy , albo przełącznik nie chciał działać , albo najśmieszniejsze w 3.akcie wcięło Doma i musiałem prawie cały akt sam przechodzić , Dom noramlnie gadał , w scenkach przerywnikowych był , a podczas rozgrywki znikał. Podobnie miałem także w Fable II - dialog się nie załączył , musiałem zaczynać od checkpointa. Podejrzewam , że nie jest to wina gry, tylko Live'a , który wczoraj wiele razy wywalał (wylogowywał). Spróbowałem grać odłączony od Live'a i przez godzine nie zauważyłem podobnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Strasznego faila zaliczyła dziś u mnie ta gra :/ W poziomie z czołgiem niszczę wrogów, wjeżdżam do jaskini i nie ładuje się żaden dialog i nic się nie dzieje. Bug, bug, straszny bug.

 

mialem to samo restart lvl pomogl

 

I ja miałem to samo.. Czy ktoś w ogóle testował tą grę przed wypuszczeniem? Bugów jest mnóstwo, szczególnie w multi...

Odnośnik do komentarza

Co do bugów.Grałem z kumplem w kooperacji i został powalony.Ja pytam się go gdzie on jest?Doszedłem do miejsca ,które mi opisał a on tam stoi.Chwilę później patrze a on siedzi jak pies.

Też macie problem z wyskakującym błędem ,a mianowicie:Nie można połączyć się z hostem.Powoli mnie to wnerwia...

Edytowane przez Mefi23
Odnośnik do komentarza
Gość majsterrPL

Też miałem pewną sytuajcę gdy Dom się zaciął, mianowicie gdy

trzeba było podstawić dźwigiem platformę dla Doma, ten zablokował się w połowie drogi, Locusty do niego naparzały, a on nic, stał jak wryty.

Dopiero restart pomógł :lol:

Odnośnik do komentarza
Jeżeli wydadzą patcha dzięki któremu matchmaking będzie działał tak sprawnie jak w h3, to w multi się zakocham. Bo na razie to nie mam czasu siedzieć w lobby (momentami maskara).

 

Ale tak, to gra lepsza imo od jedynki :)

Przecież można grać prywaty, przynajmniej ja tak gram i większość osób, ode mnie.

 

Co do lagów na multi są one i nadal jest przewaga hosta, przekonałem się dzisiaj o tym jak hostowałem mecz. A mam łącze 10mb/1mb UPC...

Po 3 dniach grania, w multi, można powiedzieć, że jestem już w domu. Gra się elegancko, nowe patenty jak granaty dają radę. A shotgun wcale nie jest taki słaby, jak niektórzy pisali, nadal Polacy nim grają. Oczywiście wszystko co napisałem to o prywatnych meczach. Bo publiki to jakaś parodia, czekania w cholernym lobby na mega zlagowany mecz, dzięki postoje. Chyba jedynie dla achivów zagram na publikach.

 

A co do kampanii to ryje beret na maksa, jest na prawdę grubo i epicko. a jeszcze nie przeszedłem całej, ba chyba nawet połowy. Lokacje, wstawki, ciągle się coś dzieje, no brak słów.

Wracam grać szkoda pisać, gra ma szanse na grę roku. Po GTA IV to drugi hit tego roku. Zresztą co było oczywiste dla mnie.

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza

Powoli koncze gre, single nie jest jakis super - bigger,better,itp na SP zostal spelniony w gdzies tak w polowie. Kampania jest ze 2x dluzsza niz w GOW1, HARD=NORMAL (nie widze trudnosci w tym levelu, pare resterow na rozdzial), lepiej stoi graficznie ;). Doszlo pare broni (w sumie zadko tymi nowymi gralem, nie podobaja mi sie zabardzo mozna powiedziec) czy Locustow (i tak zwykla szarancza trafia sie najczesciej ;), pojawia sie kilka razy potwor pare razy wiekszy od nas). Levele mi sie nie podobaja. Preferuje klimaty miastowe niz jakies ruiny czy miejscowki Locustow (co prawda atakujemy ich wiec dlatego czesciej spedzamy poza domem). Jest dobrze choc nie super jak brzmi haslo promocyjne bigger.... Singla mozna porownac do kampani w Halo - troche jazdy pojazdami, troche z buta. Fajne nowe patetny jak miny, egzekucje, zywe tarcze, ai moze nas podniesc ;) (podobnie jak Locust Locusta), minigun/mortat, boty na MP ;).

 

Do wad mozna zaliczyc dosc czeste dropy, malo interesujace miejsca w singlu, male armie Szaranczy, bledy, malo kustomizacji w trybie Horda (jaka bron na mapie, jaka szarancza, brakuje jakis power upow - tryb na 1 raz w sumie)

 

Mocne 8+

Odnośnik do komentarza

A ja napisze co sadze o grze okiem casuala.

 

Gra swietna poswiecilem na nia 4 wieczory casualowego grania i nie narzekam. Nie widzialem zadnego buga nic mnie nie denerwowalo pare razy padlem, gre ukonczylem na normalu i nie mam zamiaru meczyc sie na wyzszych poziomach. kilka naprawde fajnych etapow ani przez chwile sie nie nudzilem + takie smaczki jak

jazda na brumaku czy raiderze albo zabicie potwora odcinajac mu aorty w kilku sercach

dla mnie 10/10 gra mi dala wszystko to czego oczekuje od gry czyli mila rozrywke, wartka akcje i zero nudy na dodatek bardzo ciekawa fabule. co-op nie sprawdzalem bo nie mialem czasu szukac ludzi do grania na multi sie nie skusze bo wole pomeczyc nowego call of duty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...