Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Z forum Onlinecenter

 

komarek78 - "Czy na "Flashback Map Pack" wprowadzono blokadę regionalną? bo taki komunikat wyskakuje mi po wprowadzeniu kodu... zarówno na koncie GB i USA..."

 

heh no i co dalej? Co na to pan Mirski teraz powie? rozdadzą kody tym którzy mają limitki i?.. mapek i tak nie ściągniemy bo jest blokada regionalna. Oj (pipi)a. Coś czuję, iż tak będzie. No chyba, że komar ma coś nie tak z kodem ale śmiem wątpić.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza
Z forum Onlinecenter

 

komarek78 - "Czy na "Flashback Map Pack" wprowadzono blokadę regionalną? bo taki komunikat wyskakuje mi po wprowadzeniu kodu... zarówno na koncie GB i USA..."

 

heh no i co dalej? Co na to pan Mirski teraz powie? rozdadzą kody tym którzy mają limitki i?.. mapek i tak nie ściągniemy bo jest blokada regionalna. Oj (pipi)a. Coś czuję, iż tak będzie. No chyba, że komar ma coś nie tak z kodem ale śmiem wątpić.

 

A jak pobrac te mapy ? to zaraz sprawdze :D

W instrukcji jest napisane, zebym wszedl na marketplace i w zakladke redeem code - ale takiej nigdzie w nowym dashu nie widze !;/

 

EDIT 2 NIE MOŻNA - no nie wierze, po prostu nie wierze. Gratulacje dla M$. (konto mam na USA)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Hmm, to po co chca je rozdawac do kopii w Polsce teraz ? Ale zenada - szkoda ze tak pozno sie obudzilem <_<

 

A da sie jakos ukryc IP udostepniajac lacze przez sieciowke w kompie - np przez Proxy ? wtedy moze udaloby sie je sciagnac ?

ale zenada - niedlugo kody na xbox live zblokuja...

Odnośnik do komentarza

Co do mapek - wlasnie je sciagam

 

Polecam program hide IP - zalogowanie na xbox.com i wpisanie kodu. Paczka zostanie odblokowana na nasza konsole. Jezeli mimo tego nie bedziemy mogli jej sicagnac polecam krotki poradnik Vertana http://forum.onlinecenter.pl/showthread.php?t=1851

 

 

Co nie zmienia faktu, ze M$ ssje !

Odnośnik do komentarza

Sam to obadam, ale jak tak zrobili to zenada .

 

Wiele juz tu napisalista o tej grze, wiec ogranicze sie tylko i wylacznie do moich odczuc . Otoz gra powalila mnie na cyce ... :) Zawsze podstawa w grach jest dla mnie klimat, a ten przypasowal mi znakomicie . Marcus Fenix jest po prostu postacia, ktorej nie da sie nie lubic . Nie ma w niej jakiejs tam glebi i nie prowadzi on filozoficznych monologow ala Solid Snake, ale gosc ma leb na karku i za swoimi towarzyszami po prostu skoczy w ogien ;] Za(pipi)isty glosik i sposob bycia - podoba mi sie to . W pierwszej czesci nie bylo takiej epickosci i szerszego spojrzenia na bohaterow, w 2jce jest wiecej scenek, gadek itd. To mi bardzo odpowiada . Prolog, przed napisami tytulowymi byl bez rozmachu, ale juz przemowienie dowodcy, caly ten filmik, pompatyczna muzyka po prostu wgniotlo mnie w fotel i odczulem mrowienie na plecach, a to zawsze dobry znak :D Nie mowiac o drugiej misji :) Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego - cala wspolpraca miedzy oddzialami, gadki przez sluchawki i krotkofalowki, teksty - dla mnie cos fantastycznego . Tunel wraz z Betty i "jej" kierowca :D Czuuuuje smazonego Brumakaaaa ! Oł jeeea :D

Ja tam jestem zachwycony ... Bierzta w ciemno te gre .

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Rzeczywiscie :/ Wklepalem kod ze zdrapki, bo tez nie sciagalem tego jeszcze i jest blokada . To sa osly dopiero . I co teraz, do kibla mozna spuscic te kody? Przeciez mam(y) oryginalna, PALowska gierke i co to ma byc za walek ? Tylko dlatego, ze oficjalnie Live! w Polsce nie ma? czy jest jakis inny powod ?

Odnośnik do komentarza

Uff dobrze,że od razu wpisałem kod na flashbacka bo jak widać cyrki są jak zawsze.Cieszę się tym bardziej,że przynajmniej u mnie dziś nastąpił gigantyczny skok jakościowy jeśli chodzi o działanie multi.O ile wczoraj było bardzo kiepsko(2-3/10 gier było ok) tak teraz na flashbacku/elimination będąc w solo party znalezienie ludzi+meczu to max 30 w porywach 40 sec,a i praktycznie na każde 10 gier zdarzy się max 1 na,której jedyny sposób na kill to przegięty chainsaw.

Odnośnik do komentarza

Dzis udało mi sie ukonczyc GoW2 .Co do opini ze gra jest dłuższa to jakos nieodczułem, jako ze pierwsza część przeszedłem na wszystkich stopniach trudności zaczołem od normala i o dziwo zdaje mi sie ze jest o wiele łatwiej niewiem takie mam odczucia..Co do miltipla to wyszukiwanie to masakra czekałem z 5 minut potem 5 gry i czekanie....

teraz skoncentruje sie na muulti i optem wyższe stopnie trudności:) GoW2 zostawia tez wiecej niezamkniętych wątków wiec juz mozna czekac na cz.3... Jedyne na czym sie zawiodłem to ostatni boss daleko mu do RAMM'a zreszta ten to zadne wyzwanie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...