Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

wiadomo cos cy clif bleszynki jest zadowolony z online gow 2 i z bugow np jak koles oklada piesciami powietrze a cialo przeciwnika lezy 2 metry obok ? :) chetnie bym zobaczyl jego mine jak odpowiada na pytania odnosnie bugow i dlugioego wyszukiwania meczy oraz dropow animacji ^^

Wczoraj na hordzie miałem takiego dropa, że myślałem, że mam może 10 fpsów :huh: (Był to 50 poziom, boty hardcore).

Odnośnik do komentarza
Beka

http://www.allegro.pl/item483585089_flashb...s_of_war_2.html

 

Zaraz przebije wartość samej gry.

Najlepsza beka, że sam się tak sra... o te mapki, a jeszcze ani razu na nich nie grałem, ba nawet ich nie widziałem, hehe.

no bez kitu i tak mało kto gra na tych mapkach <_<

 

bo nie wszyscy je mają -_-

o jaaa, wiesz o co mi chodzi więc nie udawaj głupiego

Odnośnik do komentarza
Moge przejsc na livie coopa na insanie z kims kto bedzie gral na casualu lub normalu?

a jak to wyglada w praniu [coop split]? Ja mam insane zas brat casual i to co on strzela na swojej czesci ekranu zabija szybciej niz ja? Dajmy na to pojawia sie Burmak, wystrzelilem juz 1 magazen w head potem on mi pomaga i "kilkoma" pociskami go zabije bo na casuali ma mniej HP? Czy moze kazdy samodzielnie zabija - tzn ja pakuje 3 magazynki zas on tylko 1 ale damage sie nie sumuje dla graczy?

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

kurde pierwszy rozdział grałem z angielskimi napisami... potem przestawiłem na Polskie.... i powiem jedno: żal dupe ściska!

tak psującego klimat tłumaczenia dawno nie uświadczyłem... teksty typu:

"I think Baird just pissed himself" ( w kontekście że zlał się w gacie ze strachu) tłumaczone na : " Myślę że Baird się wkurzył" ....

Wielka jaskinia, nikogo nie ma oprocz Doma i Marcusa i jeden krzyczy: "Incoming" przetłumaczone na "Kryć się"... jakby krzyczał co najmniej do oddziału 10 osobowego...

nie chce mi się dalej wymieniać ale dzięki takim kwiatkom przypomniałem sobie czemu wszystkie filmy oglądam bez napisów, a gry wolę kupować 3x A...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...