Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Gra ma bardzo nierówno rozłożony poziom trudności oraz same checkpointy, zwłaszcza na insane. Raz brniemy przez poziomy niczym burza, aby na jakiejś miejscówce ostro przyhamować i mało co pada nie zjeść ze złości. Kilkunastokrotne podchodzenie do bazy przed wejściem do jaskini w levelu gdzie jeździmy czterokołowym czołgiem potrafi doprowadzić do białej gorączki.

Odnośnik do komentarza
jak rozumiecie slowa

Adama Fenixa po napisach koncowych z tym co wyscie zrobili zatapiajac Jacinto?? Czy przypadkiem nie byl to jego wlasny pomysl.

 

AF za grzechy ludzkości sprzeciwił się swojej nacji i w ramach odkupienia nasłał swoich ówczesnych sprzymierzeńców - Locustów na ludzkie metropolie. Chyba nie jest tajemnicą, że w GOW3 to właśnie On będzie głównym madafaką czekającym na spotkanie z Markusem. A skoro to jego ojciec, może być ciekawiej niż choćby przy spotkaniu Dominika z Marią. No i gdzieś tam jeszcze majaczy widmo królowej Locustów, którą przecież w drugiej części nie ubiliśmy. Zastanawiam się czy ostatnim bossem nie będzie bękart spłodzony właśnie z niej przez AF.

 

Chyba że wybiegam zbyt mocno w przyszłość :D

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

 

Skąd wiemy, że ojciec Markusa to będzie "ten zły"? To, że miał konszachty z królową o niczym nie świadczy. A może zatopienie Jacinto to był błąd? Rozwalenie ostatniej opierającej się bazy ludzkości to być może katastrofa.

Może gorszym madafaką będzie ta świecąca substancja, przez którą locusty walczyły między sobą? Może to jest bardziej niewyobrażalne zło, które zagraża i ludziom i locustom?

 

Nie wiadomo w którą stronę pójdzie scenariusz. Jedno jest pewne - może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza

 

Dziwne,że AF mówi podobne słowa na koniec,bo o ile się nie mylę do gdy oddział Delta jest w zamku Locustów to przesłuchali materiał w którym AF podsunął pomysł zatopienia Jacinto.

 

Ja chciałbym,aby Epic wydało w niedalekiej przyszłości grywalną wersję Pendulum Wars(Gears of War Pendulum Wars The Battle of Aspho Fields),wiem że jest książka,ale ja wolałbym w to zagrać niż to przeczytać :P

 

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dziwne,że AF mówi podobne słowa na koniec,bo o ile się nie mylę do gdy oddział Delta jest w zamku Locustów to przesłuchali materiał w którym AF podsunął pomysł zatopienia Jacinto.

 

 

A to nie jest tak, że Locusty zmusiły AF do nagrania tego materiału, a sam AF jest przez nich więziony?

 

Edytowane przez Wampis
Odnośnik do komentarza

Mam dziwny problem (wczoraj jeszcze wszystko działało): nie działa mi slot na którym przechodzę grę. Próbowałem rozpocząć na nim nową kampanię, ale wtedy przy wyborze poziomu trudności kiedy wciskam "A" nic się nie dzieje. Identyczna sytuacja jest, kiedy próbuję grać na dwóch pozostałych slotach. Spotkaliście się z czymś takim? Znacie jakieś rozwiązanie (poza ostatecznym - usunięciem sejwów z poziomu dasha).

Odnośnik do komentarza

Dziwne,że AF mówi podobne słowa na koniec,bo o ile się nie mylę do gdy oddział Delta jest w zamku Locustów to przesłuchali materiał w którym AF podsunął pomysł zatopienia Jacinto.

 

 

A to nie jest tak, że Locusty zmusiły AF do nagrania tego materiału, a sam AF jest przez nich więziony?

 

 

 

AF w zamku Locustów mówi w odniesieniu do Migoczących. To jest pomysł na ich pozbycie się. Locusty chcą zatopic Jacinto nie po to, żeby zabic ludzkość ( chociaż nie pałają do nich miłością), ale po to żeby raz na zawsze pozbyć się Migoczących. Dlatego chcą się ewakułowac na powierzchnie ( Pustka miała być zalana przez wodę). AF mówi, że to ostateczność, bo koszty bedą wielkie ( po stronie ludzi jak i Locustów). Ot, to moja teoria :)

 

Odnośnik do komentarza
Mnie rozwalił rozdział 3, pod względem wykonania, muzyki, i KLIMATU. No po prostu brak słów.

Easye u mnie jest na odwrót, grafika nadal mnie powala, może nie tak samo jak przy I części, ale jak na razie najładniejsza gra generacji IMO.

Po troche dluzszym graniu w 100% sie z Toba zgadzam - graficznie GOW nadal wymiata, a ACT 3 to male mistrzostwo takze dla mnie. Ciekaw jestem, czy dalej tez tak bedzie. ;)

Odnośnik do komentarza
w dzienniku wojennym w dziale "do odblokowania" sa trzy rzeczy ktore mozna osiagnac poprzez przejscie gow1. Ja przeszedlem pierwsza czesc a i tak nie mam ich odblokowanych. O co chodzi??

 

Musisz byc podlaczony do Live'a :)

 

EDIT: poprawilem, dalem zly post do zacytowania, przepraszam... ;|

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza

Takie pytanko. Czy można zahostować tryb "hordy", bo już mnie niemiłosiernie wpieniają hamburgery, którym jak slabo idzie, to wyskakują z hordy na np. 38 fali. Grrrrr.

 

Ostatni boss jest strasznym leszczem, chyba kazdy go zabil za pierwszym razem

Da się na nim zginąć...? o.O

 

Nie wiem, czy się da, ale ja tez byłem w niezlym szoku!

Edytowane przez DaBig
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...