Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tą przewagą hosta bo mało spostrzegawczy jestem? Silniej strzela?

 

I drugie pytanie, jest jakiś ranking ogólny tj. żeby sobie sprawdzić ile się rund/meczy rozegrało etc.?

 

1. Taa, hostowi wchodzą dupszoty po jednym strzale, gdzie ty musisz nawet i kilka strzał z odległości 2-3 metrów, żeby w ogóle zabić.

 

2. Tak, po meczu naciśnij Y na padzie, najedź na swój nick i naciśnij A.

Odnośnik do komentarza

Nie zawsze , ale jest. Wszystko zależy od łącza. Jak masz drewniane to hostując możesz przyjąć dużo ołowiu na klate , a oddasz 1 strzał i przeciwnika ni ma, i wcale nie musi być active. Nie jest to tak odczuwalne jak w jedynce , ale mimo wszystko irytuje.

Konan- czasami host nie ma przewagi , bo albo grać nie umi , albo ma normalne łącze.

Odnośnik do komentarza
no ja nie za bardzo pojmuja cala ta przewage hosta, jak to jest mozliwe z tymi silniejszymi strzalami... mniejsze opoznienia no ok to mozliwe, ale sila strzalu? nie sadze, a to ze z active reload strzaly sa o wiele silniejsze to inna manka

 

Widać mało grałeś w jedynkę jak i w dwójkę. Host ma przewagę na każdym polu a zwłaszcza jak gra się mecze publiczne i hosta ma drużyna przeciwna, wtedy co najwyżej możesz narobić pod siebie i wyjść z meczu.

Odnośnik do komentarza

Wiem, że się da ale odbiera mi to chęć do grania. W fifce np. były problemy z lagami ale teraz nie mam do czego się przyczepić. GoW 2 sieciowo niestety ssie i loteria na kogo trafimy, bądź "ołyeaa mamy hosta" jest zdeka irytujące. W (pipi)e mam rangi i wolałbym system wyszukiwania meczu ten z jedynki. Komuś to przeszkadzało? Wg. mnie twórcy powinni zmieniać coś w grze jeśli nie bardzo funkcjonuje. Czy naprawdę więcej było głosów od fanów jedynki ZA tym aby wrzucić lobby i wyszukiwanie meczy nie na korzyść łącza lecz IDIOTYCZNIE przyznawanej rangi?

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

pogralem troche kampanie ;) jestem po przebojach na lodce ;p

ryje beret giera i to ostro , siedzial bym do rana, ale jutro/dzis salka w kosza to bym chyba padl bez snu ^^

 

oswietlenie poprawione elegancko(szok) texturki zyleta, z dysku prawie zawsze zdaza sie doczytac na czas :) czasem ok sek i wskocza(narazie pare razy zauwazylem)

 

miodzio, jak przejde to bede musial z kims pocisnac INSANE w co-op :)

 

ps. mam zdrapke z mapami na sprzedarz tanio - puszcze za 35-40zl jak kogos interesuje to na pm ;)

Odnośnik do komentarza

W alternatywie na problemy i czekanie na na mecz z ludzmi odpalam boty , dobrze ze dodali je na wyzszych pozomach niz normal na dobrzy ,chociaż pasywni jesli chodzi o akcje ataku i biegniecia w strone przeciwnika wola postac za osłona i postrzelac...Ale jak sie niema czasu to dlamie jest to ok, raz grałem z ludzmi i debil z mojego teamu walił do swojich.... no jak by to nazwac...idiota granie bez fajnej paczki jest czesto wkurzaące, albo po meczu szukamy ekipy na nastepny mecz mozemy czekac z 10min .....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...