Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam, że nie grasz długo :P

 

W GOW1 grałem może 1 miesiąc na multi, a w GOW2 gram na multi od dnia premiery gry w Polsce (3 miesiące?). W stosunku do takich wyjadaczy GOW jak Ty to rzeczywiście krótko gram w tą grę. ;)

 

I o tym pisałem, nie masz pojęcia co jest dobre a co jest zje.bane w GoW 2. Łyknąłeś dwójkę bo tak trzeba było, kolej rzeczy. Jednak skill w jedynce trzeba było nabyć z progresem ostrego ciorania. W dwójce skill jest zbędny.

Edytowane przez il capitano
Odnośnik do komentarza

Dla mnie multi w GoW2 to niewypał. Jak mam czekać na publiku na rozegranie kilku rundek pół godziny, a potem męczyć się z cholernymi lagami to ja dziękuję za taką grę. GoW1 jest 100x lepsze, a multi w GoW2 ujdzie ale tylko w na prywacie z kumplami.

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza
Przecież z shotguna moim stylem nie da się w ogóle strzelać

 

Tutaj się z kolegą zgadzam styl grania trzeba zmienić, ale nie jest to jakiś straszny problem po 10 może 20 rundach wyrabia się nowy i gra się za.(pipi).iś.cie :D

Sorry, nie będe jak bot celował pół dnia licząc na farta - to nie ma sensu. Gram prawie rok w Gearsy i mam wyrobiony własny styl i do niego stosowny skill, i nie będę od nowa budował swojego stylu, wracam do jedynki, koniec kropka.

 

 

Obstawiam, że nie grasz długo :P

 

wasz styl gry był błędem ;]

czegoś takiego w ogóle nie miało być

 

...pojedynki na shoty - pfffff ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
@Tommo

 

Przecież ruchy postaci w GoW2 zostały spowolnione - tzn. urealnione. GoW1 chyba jest jednak dynamiczniejszy pod względem ruchów etc.

 

W 2 idzie bardzo szybko przyklejac sie od sciany do sciany i akurat to bardzo mi sie podoba

A co mi z tego, ze moge strzelac z blinda jak shot jest bardzo wolny i strzelajac sie z osoba uzywajaca przycelowania nie mam za duzych szans

Jeszcze jak ktos zrobi activa a ja nie to juz w ogole moge sobie strzelac...

Odnośnik do komentarza
haha mało tegoo szota jeszcze spowolnili :D:D:D:D: jak biegniesz skulony i klikniesz strzał to strzela po 2 sekundach :D na hoście trwa to jeszcze dłużej :D:DD po skoku zanim wyceluje a potem strzeli zostaniesz spiłowany 3 razy D:D:D:D:

A tobie co za różnica , jak razem ze swoim koleżką wk-ą glitch.ujecie. Nawet na prywatach z rodakami się ośmieszacie podnosząc broń na glitchu. Polaczki!!! :lol:

 

 

 

za dużo grasz z lwem :D:D dla niego to , że przy dobrym zgraniu rozwalamy każdego jest dowodem , że mamy rozkręcone konsole i podłączone machiny tworzące nam aima . Potem zbiorą się jacyś co grają 1 raz każdy potwierdzi że grasz na czitach i cię tylko wkur*** stękając ty grać nie umiesz tylko czitować . Zabicie hummerem kolesia strzelając w ścianę przy której stoi dla nich było dowodem że mamy wyłączone ściany w grze . Branie broni na ślizgu nie pomoże mi zabić 5 . Pomoże mi tylko uciec przed 5 rozkręconymi piłami :D:d:d . Gra jest badziewna dlatego gram w nią dla jaj .

Odnośnik do komentarza

Co ty w ogóle pier****** ? Posłuchaj sam siebie. Czy ja powiedziałem kiedykolwiek że czitujesz? NIE. A to że ktoś tam coś wam wmawia - nie interesuje mnie. Wkur*** mnie że zwyczajnie gliczujesz w meczu prywatnym, robiąc z siebie przy okazji przygłupa podśmiech.ując się ze swoim je******* koleszką co to się killami chwali na podwórku. A usprawiedliwianie się że podnosisz broń na ślizgu uciekając przed piłą jest conajmniej żałosne. Ale idąc twoim tokiem rozumowania: "Branie broni na ślizgu nie pomoże mi zabić 5 . Pomoże mi tylko uciec przed 5 rozkręconymi piłami" - właśnie że pomoże zdobywając oszustwem lepszą broń - jak to usprawiedliwisz?

BTW. Chcesz grać dla jaj , zagraj swoimi...

 

Uff... dobrze , że zrobiłem dzisiaj acziwa za anexa na nowych mapach , jutro jeszcze tylko część hordy , 8k killi i pozbywam się tego sztaństwa.

 

PS. sorry za napinke , ale żyłka pękła :bomb_ie:

Edytowane przez TheBesTia
Odnośnik do komentarza

Ostatnio tak sobie myślałem, że epic mogło zostawić wszystko jak było w jedynce, dodając tylko nowe mapy i bronie. Najśmieszniejsze jest to, że poprawili znaczą część bugów z jedynki, a doszło 2 razy tyle nowych... widać, że za dużo wpakowali w nowe gearsy (chodzi o multi) i nie wszystko dobrze przemyśleli jak trzeba (przyczepiające granaty, po cholerę ta tarcza, shot jest do dupy i parę innych rzeczy).

 

To ja sobie już nie wyobrażam, co się będzie dziać jak wyjdzie GoW3 z jeszcze inną masą nowych i "dobrych" pomysłów.

Rozbudowanej strzelanki nie potrafią zrobić, ciekawe co by im wyszło z jakiegoś MMO.

Odnośnik do komentarza

Wtedy byłoby 'epicko' ale od zaje*ania bugów. :D

 

Gears of War z otwartymi levelami i ze zniszczalnym otoczeniem? Nie ma szans, nawet sobie nie wyobrażam jakby się w to grało, w ogóle takie coś nie pasowałoby do "mechanizmów" serii, musieliby nie mal wszystko zmienić, a wtedy to już by nie były gearsy...

 

Trójka pewnie będzie tym samym, czym była dwójka dla jedynki, czyli słynne już: bigger, better and more badass. ;)

 

Ciekawe też czy z Xa jeszcze coś wycisną.

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
To jak to w końcu jest z tym patchem do multi dla Gearsów 2.

Lepiej jest teraz czy wcześniej bez niego (jak wszyscy narzekali) było lepiej?

 

Zalezy jak grales przed patchem, jesli starales sie grac skilowo po patchu bedzie dla Ciebie gorzej.

Jesli jednak grales jak noob czyli pila(ktora teraz jest ponoc mocniejsza) lub kolba bedziesz mial lepiej...

Odnośnik do komentarza

macie lagi jeszcze ?? dzisiaj zagrałem z 2 meczyki i odziwo bez lagów no chyba ze mi się udało i byłem z hostem w drużynie .

 

druga sprawa to shot jest wolniejszy co widać odrazu przy pierwszym kontakcie :P no i jak teraz najlepiej z tego strzelać ??

 

zauważyłem ze dużo ludzi celuje teraz z shota niż wali z biodra co było popularne przed patchem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...