Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

sprawdzaj wytwornie: Macabre Unit Digital, Tempa, Osiris Music, Get Darker, Chestplate, Uprise Audio, Dubmatic, Deep Medi, Crucial, 

 

no i przede wszystkicm 

 

;)

 

ten styl akurat przezywa swoj renesans, ludziom powoli zbrzydly te pizdowate wiertarki dla lasek, jak i jakies przetesteryzowane wiertla od djahsty i ludzie zaczynaja odkrywac ze jest o wiele ciekawsza, bogatsza w klimat i dzwieki muzyka, ktora, notabene, taka byla od poczatku, tylko srednia wieku odbiorcow opadla zbyt nisko, i mainstream poszedl wlasnie w strone tej wszedobylskiej chvjni, nie wspomne o trailerach do gier typu mass effect czy battlefield :/ 

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dziękówa.  Ostatnio mnie mocno wzięło na takie bardziej delikatne kawałki, nie ma to jak założyć w nocy słuchawki na uszy i odpłynąć. Jeśli chodzi o wiertła to IMO już dawno się to wypaliło, jak teraz patrzę to 90% kawałków taka sama. Nie ukrywam że mam na playliście parę bardziej prymitywnych kawałków (Get Me Outta Here - tak, wiem że Flux Pavilion trochę wiocha, ale to jemu i Aokiemu jak dla mnie wyszło, Gloryhole od Borgore i Guess I Got My Swagga Back).

 

To mi się zayebiście podoba:

 

https://www.youtube.com/watch?v=oi3huoljZvI

 

A to jako ciekawostka, dawno takiego mrocznego kawałka nie słyszałem, aż dreszcze przechodzą jak się na fula puści na dobrych słuchawkach ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=J7AM1_AJipI

Odnośnik do komentarza

[c0r] jak przewertujesz ten etmat to znajdziesz duzo ciekawych rzeczy

 

[Mat] akurat Scuby to ja malo znam, musze go nadrobic, co ciekawe bylem na nim 6 lat temu w Eskulapie, jak gral z Benga, Skreamem i Shackletonem :D

 

[c0r] a i c0r, wez sobie wyczysc skrzynke bo Ci (pipi)a chcialem cyne podac, ze moj ziom wlasnie gra streama w poszukiwanych przez Ciebie klimatach :)

 

masz tutaj na przyszlosc, wrzuc lajka, bo robia dobra robote, 10 dni temu zniszczylismy razem Poznan, goszczac Biome'a na soundsystemie ktory mi prawie laptopa polamal ;)

 

https://www.facebook.com/nsabeats?fref=ts

Edytowane przez Najtmer
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...