Skocz do zawartości

Just Cause 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie no - bez dwóch zdań, kto oglądał gameplaye i lubi taki sandboxowy model gry, wie już, że szykuje się jeden z bardziej funowych tytułów w tym gatunku w 2010 r. :D Dla mnie must have po tym co widziałem, gierka na pewno przebije i to mocno Crackdowna 2, w którego i tak chętnie zagram. Pierwszeństwo ma jednak JC2 ;)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie należy porównywać w chwili obecnej JC1 i JC2 z tego względu, że 1k na x360 była prostym portem gry z PC i to starej gry na dodatek. Port był udany, bo gra nie wyglądała i nie chodziła gorzej niż na PC. A że teraz zrobili całkiem nowy engine dostosowany do obecnych realiów na rynku gier konsolowych - wierzę, że JC2 oprócz tytułu nie będzie miała nic wspólnego z JC1 oprócz tytułu i kilku elementów fabuły. Najlepiej to pokazują gameplaye na marketplace - polecam ten ponad 700MB (jest chyba tylko na UK). Mnie pogniótł :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-freedom-just-cause-2/61573 Freedom Trailer

 

Jak dla mnie kapitalnie, tak powinien prezentować się Mercenaries 2.

 

Edit:

 

Onlinecenter.pl pisze, że dostaniemy demo przed premierą pełnej wersji, dobrze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jedna wielka piaskownica. Heh idealnie powiedziane.

 

Tego mi brakowała w Gta4 ale wiem, że taka "piaskownica" nie pasowała by do przygód Niko i całego Gta4. Więc oczywiście nie mam pretensji.

 

Ale w JC2 jak najbardziej pasuje. Czekam, czekam na ten tytuł. W nowym Psx-ie jest playtest którego również jestem ciekaw (tylko je.bana sobota i dostępność).

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest i demo. W sumie przekonało mnie to zakupu. Na pewno nie w momencie premiery, ale jednak kupię :) Poprawiona grafika względem jedynki, masa bajerów (rozwinięty patent z linką) i ten sam motyw przewodni "jestem rambo i komando w jednym". Kupa zabawy się szykuje. W każdym razie jak ktoś nie trawił jedynki do dwójka raczej też mu nie podejdzie.

Edytowane przez modjo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość donsterydo

Nie ściągam dema bo mam net z limitem 35Gb i szkoda mi transferu. Na GT mają sporo materiałów w tym 11 minutowy gameplay gdzie bardzo dokładnie pokazują co można w grze robić, już nie wspominając o serii filmików "Anatomy of a stunt" :D

 

No gier jest od cholery w tym roku. A jeszcze na każdym kroku wyskakują jakieś mniej znane a dobre tytuły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...