Skocz do zawartości

Just Cause 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Ja juz na expirienced nieraz restartowalem misje, wiec juz ten poziom nie jest taki latwy. Po ponad 9 godzinach grania stwierdzilem, ze zaczynam od nowa na normalu bo to ciagle restarty i ucieczki w celu zmniejszenia alarmu to zadna zabawa - w tej grze nie o to chodzi.

 

 

Dlatego ja grę ukończyłem na "normal", ale tylko dlatego, że wcześniej nawet nie pomyślałem by szarpnąć się na platynę w tej grze. Grałem na "normal" to tez teraz pozdobywałem brakujące trofea na tym poziomie trudności. Teraz mam na liczniku ponad 11h na poziomie "hardcore" i bluzgi lecą coraz częściej :D Już tylko 2 misje z 7 (te które popychają fabułę) pozostały mi do końca. Ale muszę narobić niezłego chaosu by je odblokować. Toteż cisnę misje poboczne. A te są dziwne, jeśli chodzi o poziom trudności. Tak jak pisałem, raz pocisnę bluzgami, zrobię kilka restartów. A raz przejdę za pierwszym podejściem z palcem w uchu.

 

Ale dla rozwałki:

 

http://www.youtube.com/watch?v=f2gNs4iVUVU

 

Warto zagrać w tę grę. Must have na PS3.

 

 

PS. Saptis wspominałeś o ograniczeniu nagrywania do 30 sekund. W menu jest opcja by automatycznie rejestrowało obraz i z tego można potem brać ostatnie 30 sekund. A czy jak się weźmie ręczne nagrywanie to też jest tylko 30 sekund?

 

 

EDIT: A jednak da się dłuższe filmy nagrywać:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-4s0ZHxSl50

 

Ten ma ponad 2 minuty. Klikamy nagrywanie i gramy, potem zatrzymujemy i mamy filmik. Ciekawe ile można maks minut nagrać i czy w ogóle jest jakieś ograniczenie. A te mignięcia ekranu w trakcie są spowodowane tym, że pauzowałem grę by zobaczyć czy wciąż się nagrywa. Jak widać pauza i menu pauzy nie jest nagrywane, dzięki czemu mamy ciągły obraz.

 

 

EDIT 2: PLATYNA ZDOBYTA! :)

 

Ale wiecie co? Pomimo tylu godzin spędzonych z tą grą, nadal nie mam jej dość.

Masa tu zabawy i rzeczy do zrobienia. Może teraz się pokuszę by zdobyć 100% ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Niezle - platyna wymaga pewnie dlugiego czasu grania, a latwa na pewno tez nie jest.

 

Musze jeszcze sprawdzic jak to jest z tym nagrywaniem bo ostatnio nagralo mi video w fatalnej jakosci z niestabilnym obrazem.

Czytalem, ze w tej grze nie da sie zrobic 100%, blokuje sie chyba na 99.98% czy jakos tak, jedynie na zmodowanej wersji PC sie da zrobic calosc, ale to juz nie to samo. Poza tym w grze jest kilka bedow, ktore moga uniemozliwic zdobycie 100%, czasami czegos nie zalicza.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Niezle - platyna wymaga pewnie długiego czasu grania, a łatwa na pewno tez nie jest.

 

 

Najpierw grałem na "normal" zdobyłem trofea i uzyskałem 75% w czasie 74h 3 minut i 20 sekund. Potem pozostało zdobyć trofeum na poziomie "hardcore", więc zagrałem ponownie od początku i przeszedłem grę w 13h 21 minut i 31 sekund.

 

Czyli zdobycie platyny zajęło mi: 87h 24m i 51s. Hardcore na maksa. A tu się ktoś chce w 50h zmieścić :P

 

 

 

 

EDIT: Popatrzcie: http://pl.wikipedia.org/wiki/Obserwatorium_Arecibo

 

arecibo.jpg

 

Nie przypomina Wam to jednej z baz dostępnych w grze? Mamy tam też jedną z misję do wykonania.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Ostatnio znowu nagralem krotki filmik z gameplayu i znowu jakosc byla beznadziejna, filmik importowalem z gry prosto na konsole.

Moze to wina malej ilosci miejca na HDD bo mam wolne okolo 2,5GB, nie wiem ale troche to dziwne bo na Youtube wszystkie filmiki graczy wygladaja normalnie.

 

Szukalem juz na necie przyczyny zlej jakosci filmikow, ale nic nie znalazlem - nie mam pojecia co to moze byc, ale jak zwolnie miejsce na dysku to sprobuje ponownie. Chcialem ponagrywac jakies fajne akcje w grze, ale na razie nic z tego.

Odnośnik do komentarza

saptis gra na pegazusie, stąd marna jakość ;)

na pewno nie masz ustawienia jakiegoś, które obniża Ci jakość wysyłanego filmu, albo oglądasz go w gorszej jakości, a jest jeszcze osobno wersja hi-res?

 

Pewnie musze podmuchac w cartridge i bedzie ok ! ;)

Tak powaznie to nie widzialem zadnego ustawienia jakosci, poza tym nie wysylalem nawet filmiku na Youtube tylko do konsoli i tak tez wygladal beznadziejnie.

Saptis, wrzuć ten swój filmik na YouTube, zobaczymy. Może tylko Ci się wydaje, że jakość jest słaba :)

 

Dzisiaj postaram sie wrzucic jakis filmik, dam tutaj linka to bedziesz mogl sprawdzic jak to u mnie wyglada.

Jednak z ogladanych filmikow zaden nie wygladal tak zle jak moj, wiec wydaje mi sie, ze to chyba nie powinno tak zle wygladac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Jakto za co - za sianie jak najwiekszego chaosu !

 

Wczoraj chcialem zrobic jedna z glownych misji, a ze po drodze trafilem na kilka osad i baz to podroz troche sie przedluzyla - tak to wlasnie jest w tej grze, po drodze czesto cos sie znajdzie i chaos gotowy.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

ja na ogół potrzebuję dwóch minut, by sobie coś zaplanować, zacząć to robić, po drodze wpakować się w jakąś kabałę, po chwili nie wiem co miałem robić, więc wyznaczam sobie cel, znów coś rozwalam... czasem po dwóch godzinach się ocknę, że żadnego zadania nie zrobiłem :D

 

powoli się biorę za challange - pain in ass tej gry :/ nieatrakcyjne, jeden z najsłabszych elementów gry

Odnośnik do komentarza

Wrzucam nagrane przezemnie filmiki - pierwszy nagralem korzystajac z opcji "start capture", a drugi to nagrane 30 sec. gry:

 

http://www.youtube.com/watch?v=rbTkw2UvkL0&list=UUho2SM06xe16TJRw_05GyMA&index=2&feature=plpp_video

 

http://www.youtube.com/watch?v=t4Y38Tneazk&list=UUho2SM06xe16TJRw_05GyMA&index=1&feature=plpp_video

 

Pierwszy jeszcze jako tako wyglada, ale i tak nie za dobrze, ale drugi jest juz slabej jakosci. Kiedys wrzucilem filmik, na ktorym caly obraz sie rzuszal - jakby nagrany trzesaca sie kamera.

Z tego co widze to gameplaye nagrane przez Emtebe sa podobnej jakosci, jednak na necie widzialem 30 sec. nagrania o lepszej jakosci, a jesli tyle maja to wnioskuje, ze sa nagrane z poziomu gry, a nie jakims specjalnym sprzetem.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo bo jakosc i tak jest nienajlepsza, poza tym tak jak pisalem - pierwszy filmik jaki wrzucilem (nie tutaj) mial bardzo zla jakosc, a obraz ruszal sie na wszystkie strony, wiec go usunalem.

Moje nagrania wydaja mi sie slabe jakosciowo w porownaniu z innymi, ktore ogladalem na Youtube - wyglada na to, ze te chyba byly nagrywane w inny sposob bo wygladaja znacznie lepiej.

Dodam jeszcze, ze moje filmiki ogladalem na TV 55", wiec to rowniez ma znaczenie - rozciagniety do tych rozmiarow obraz nie wyglada zbyt dobrze. Na laptopie na ekranie Full HD 17" tez nie bylo najlepiej, moze i na smartfonie juz nie wygladalo tak zle, ale widzialem, ze i tak jakosc nie jest taka jak w samej grze, a myslalem, ze przynajmniej bedzie zblizona.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

saptis, na przyszłość, jak zaczniesz zawracać gitarę, to sobie z wujkiem Google pogadaj, facet ma łeb jak sklep... syćko tam znajdziesz:

http://ca.answers.yahoo.com/question/index?qid=20110816201535AArxDYL

http://blog.eu.playstation.com/2010/01/22/just-cause-2-video-capture-feature-is-exclusive-to-playstation3/

 

ja myślałem, że Ty w ogóle masz problemy może z kodekami jakieś, albo obraz jest nieczytelny, a obraz, z tego co widziałem do tej pory na YT, masz dokładnie taki, jaki mieć powinieneś;

jak chcesz nagrywać w HD to odpal grę na PieCu - na ps3 rozdziałka jest 360p;

Odnośnik do komentarza

Troche mnie to zmylilo i myslalem, ze moze u mnie cos jest nietak, wychodzi na to, ze jakosc jest jaka jest, a filmiki na Youtube pochodza albo z PC, albo sa nagrywane w inny sposob. Co do jakosci to nie widzialem zadnego info o rozdzielczosci w jakiej sa nagrywane gameplaye z PS3.

 

Informacji szukalem i nie zawracam gitary, wiec nie nakrecaj sie juz tak - zapytalem i teraz juz wiem, wiec jest ok.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

no bez urazy, ale płakałeś w tej sprawie od wielu dni, a nie powiedziałeś dokładnie w czym problem... gdybyś powiedział, że masz nagrywanki w 360p, to by od razu ktoś się jorgnął. ja dopiero po tym, jak zobaczyłem Twoje filmiki stwierdziłem, że to chyba standard i wygooglowałem sobie jak ma wyglądać filmik.

 

nie bierz tego do siebie, po prostu następnym razem więcej konkretów podawaj :P

Odnośnik do komentarza

Jak juz pisalem - pierwszy filmik byl znacznie gorszej jakosci, a obraz kiwal sie na boki, wiec cos musialo byc nietak, wywalilem go z YT bo zle wygladal, a moglem zostaciw zeby tutaj pokazac. Bez powodu bym nie pisal, a forum jak forum - sluzy rowniez do zadawania pytan, dzisiaj wrzucilem filmiki i juz jest wszystko jasne, wiec nie widze problemu.

Odnośnik do komentarza

Nie shit happens tylko martudzisz jakbym zrobil nie wiem co, a ze mialem watpliwosci to napisalem na forum bo od tego jest - proste. Przeciez nie pytalem ktorym przeciskiem sie skacze.......

 

Pytanie - odpowiedz i juz. Bez niepotrzebnego pisania tekstow typu "wojek google, bylo, poszukaj, plakales od kilku dni.....".

Szukalem, nie znalazlem, a gdybym wiedzial to bym nie pytal i koniec.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

z nudów odpaliłem JC2 ....ultra wow...najładniejszy i najlepiej działający sandbox tej generacji...a sama wyspa ma tyle do zaoferowania ,że głowa mała...dziw że ta gra nie doczekała się należytego rozgłosu

 

No niestety nie doczekała się, ale to z winy twórców. Ten tytuł ewidentnie wymaga porządnego szlifu w aspekcie zadań i misji do wykonania, modelu jazdy (bo jest mega kwadratowy) i może dopracowania terenu w większe szczegóły, kosztem zmniejszenia jego powierzchni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...