Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

hmmm, chyba Tenshi lub Robson musza powiedziec "NIE" i bedzie wszystko jasne. liczylem ze pogramy, ale widze, ze moze byc ciezko sie zgadac. pozdro :(

Bylibyśmy wniebowzięci gdyby Tenshi i Rob znowu do nas wpadli bo dawno ich u nas nie było a nasz poziom sie troche zmienił i fajnie by było troszeczke znowu pograć, szyper pozdrów ich, i stary nie zrozum nas zle, my sie nie kłucimy z tobą czy coś, fajnie że chcecie żebyśmy wpadli do was ale chcieliśmy ruszyć tę skostniałą serie Tekkena u nas w centralnej Polsce bo u was ma sie dobrze a u nas nie. Nie ruszymy jej z chłopakami z Łodzi i Warszawy bezprzerwy jeżdząc tylko do siebie nawzajem czy ciągle jeżdząc na wszystkie turnieje(byłem chyba na wszystkich tejach licząć od tego na kturym był Ryan, a i chłopaki jeżdzą gdzie mogą).Wy macie TTT a my chcemy też coś organizować, na turniej nie mamy warunków ale na takie zloty to już co innego, na ostatnim było chyba z 15 osób i ta formuła sie sprawdziła bo wszyscy byli bardzo zadowoleni dlatego chcemy teraz użądzić coś troche większego.

Stary zbierz chłopaków i wpadnijcie do nas na granie i miły melanż, a jak chcesz to możemy zagrać tego money macha (to ty nam to zaproponowałeś)

Będzie fajnie

 

Z POWARZANIAMI Z-CA BUDOWNICZEGO ŁÓDZKIEJ SCENY TEKKENA

SZEF ORGANIZATOR

ALOJZY KOCIOŁEK-CZADOWSKI

 

:D

Odnośnik do komentarza

Panie i panowie robi nam sie tu megaskilowy zlot mamy:

 

Swaya

Robsona

Gajde

Tenshi

Di

Liberty'ego

Wojtaro

Pycha

Cambiona

Ravemana

Snake'a

Nevman'a

Tokiz'a

Dante'go

Gomeza

Veluriana

 

To już będzie można zrobić całkiem poważny turniej przy okazji:) a domyslam sie że ktoś jeszcze będzie chciał wpaść, ale będzie meksyk:P:P:):(

Odnośnik do komentarza

Haha, na razie to jeszcze nie padły żadne ostre słowa, ot, ambicja przez nas przemawia, nie Szyper? :(

Kurcze, to miała być na początku kameralna ustawka a tu coraz więcej chętnych...Mówię wam, za Ryanem przybędą jeszcze Nin I Leedy! :D Jak dla mnie Nevan to możesz wpadać, ale ostateczna decyzja należy do Tomka! Właśnie - chyba trzeba będzie u ciebie przemeblować pokój, żeby się wszyscy zmieścili, stary! :P

 

Druga połowa lutego brzmi rozsądnie. Coraz ciekawiej się robi...;)

Odnośnik do komentarza
spoko u odyna swojego czasu pomiesciło sie przeszło 30 osób a ma dużo mniejsze mieszkanie to i u mnie sie pomieszczą a ostatnio też robiłem przemeblowanie, poprostu każdy będzie musiał sobie jakiś spiwór skombinować czy coś takiego żeby nie marzł a i pare łużek mam;)

 

Rozumiem ze mozna wbijac? :(

Odnośnik do komentarza

I może ja bym Łódź znów w lutym odwiedził - pozaliczam wszystko to sie zastanowię ale jak taka obsada się szykuje to może sie skusze na te minus 100 zł w portfelu minimum :P a Cigen nie bardzo bo on ostatnie egzy ma 12 lutego ale jak coś sie pomyśli sie :D dawno mendy Dante nie widziałem bo nie było go na TTT 5 i nie widział mojej kapusty Leiem i tego 3rd ;): D to wypadalo by mu pokazać, a u Veluriana rok temu w lutym fajnie sie spało i deathfisty jadło ;):P po 36 h bez snu :(

Odnośnik do komentarza

To nie były ostre słowa :( . Zabolała mnie tylko to, że niektórzy uważają że do PZN każdy ma blisko, a że są za(pipi)iaszczy to każdy do nich na klęczkach przyjedzie. Przykro mi ale niestety tak nie jest. Szacun dla Tenshi i Roba bo przynajmniej oni nie pozjadali wszystkich rozumów ( wy tam macie u mnie dawno obiecaną nagrodę ).(przepraszam że ująłem tu ogólnikowo ale za całe TcT do tej pory wypowiadały się tylko "2" z tych wielu "15" osób :lol3: ) :D Co zaś się tyczy ekipy z Łodzi. Rzeczywiście strasznie gram Azjatką ale kiedy słyszę taka za(pipi)ioze ze strony Lee fanatyka i mistrza Kaza to normalnie Xiao dostaje okres a co za tym idzie szału. I choć s.r.am na tą niesprawiedliwą grę to obiecuje że chociaż na chwile wpadnę na ten zlot i złoję "parę" zadów. Co do Reszty Polski.. Velu zmień tytuł bo ludzie pomyślą że to tylko 4 miasta. Walnij lepiej tytuł "północ południe wschód zachód".

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza

To co, chyba miejscówa ostatecznie została wybrana??? Ja jestem za terminem około połowy lutego bo wczesniej podobnie jak wielu mam sesje :D .

Ustalić prosze termin i odpalam moją "złotą rakietę" i grzeje do Łodzi. :wiking:

 

PS. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba usunąć współlokatorke Veluriana, bo nie będzie miejsca :P . Szykuje sie chyba taki mini turniej jak widze... :(

Odnośnik do komentarza

Dante: Nigdzie nie pisałem, że och jacy my jesteśmy za(pipi)iści, przyjedźcie do nas i (pipi). Po prostu często takie zloty odbywały się w Poznaniu - nie miałem pojęcia, że u Vela zmieści się tyle luda. I w żadnym poście nie pisałem za całe TcT - moje zdanie to moje zdanie.

 

Czekam na kolejne spary Lee vs Xiao :(

Edytowane przez Krakers
Odnośnik do komentarza
Przykro mi ale niestety tak nie jest. Szacun dla Tenshi i Roba bo przynajmniej oni nie pozjadali wszystkich rozumów

A Robert sie tu wypowiadal? Wczoraj m.in z nim ustalalismy, ze teoretycznie nie jedziemy. Moze sie cos zmienilo.. Termin jezeli mozecie to podajcie jak najszybciej. Dla mnie najlepszy bylby weekend: 2-4 Luty lub tez dobry nastepny bylby.

Odnośnik do komentarza

Pax panowie! :peace: Dajmy już lepiej spokój utarczkom słownym i cieszmy się że coś zaczyna się wyłaniać z chaosu rozważań i niedomówień! Co dzień pojawiają się nowi chętni, jak tak dalej pójdzie to Velu będzie musiał brać opłaty za wjazd! :D I rzeczywiście należałoby przemianować temat, bo to już nie jest zjazd graczy czterech miast, lecz ogólnopolskie spotkanie! Co mnie cieszy bardzo. :(

A żeby podawać konkretny termin jest jeszcze za wcześnie - póki co trzymajmy się połowy lutego.

 

PS. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba usunąć współlokatorke Veluriana, bo nie będzie miejsca :P

Współlokatorka Tomka jest nietykalna, kto zechce ją usunąć sam zostanie wcześniej usunięty! :pifpaf:

 

PS. Zbierajcie siano na zlot...ale nie zapomnijcie rzucić monety dziś dla orkiestry Jurka!

Odnośnik do komentarza
Nie ważne ilu was tam przyjedzie, ale przecież nie będziecie grać w czterech na jednym padzie? Więc spokojnie, będziecie goleni po kolei...;D

 

Człowieku . . . za ten tekst masz u mnie browara . . .

 

Za Łodzą jest dużo plusów, za(pipi)ista hacjenda Velu, przedni melanż i dzbanuszek (wad żadnych). Za Poznaniem jest troszkę lepszy poziom, więcej graczy (wada - ch'uja.w.pizdę.daleko)

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Nowsza lista uczestników "LAMERIADY"

 

Aya Hirayama;)

Swaya

Robsona

Gajde

Tenshi

Gubu

Di

Liberty'ego

Wojtaro

Pycha

Cambiona

Ravemana

Snake'a

Tokiz'a

Dante'go

Gomeza

Veluriana

Krakersa

Szypera

Nevan'a

 

Panowie a co wy na to powiecie żeby użądzić jakiś miniturniej w DR'ke w czasie zlotu, możnaby nawet jakieś nagrody pieniężne zrobić, narazie jest ok.20 osób to gdyby np. każdy by sie zrzucił po np. 10 zł to nagrody za 1wsze miejsce to by było 125zł za drugie 75zł a za 3cie 25zł

 

PS. OSOBY KTÓRE BY MOGŁY Z SOBĄ PRZYTARGAĆ JAKIŚ SPRZĘT(ZWŁASZCZA PS3 MILEWIDZIANE) DAWAJCIE CYNK, A CO DO TERMINU TO ŚRODEK LUTEGO TO BĘDZIE CHYBA OPTYMALNY TERMIN

 

PS2. JAK MI KTOŚ KAROLINE RUSZY TO MA :catfight: (JUŻ Z NIĄ ZAŁATWIŁEM WIĘC ZLOT MOŻE SIE ODBYĆ!!!!)

 

PS3.CO DO SPANIA TO NIE KAŻDY SIE ZMIEŚCI NA ŁUŻKACH WIĘC KTO MOŻE NIECH SOBIE SPIWORY KOŁUJE(DAMY MAJĄ ŁUŻECZKA ZAGWARANTOWANE;))

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.