Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakby co to moge wziąć 3 singstary, bo oczywiście coś trzeba będzie pośpiewać. :lol::)

Też mam jakieś Singstary, z 7 płyt chyba! Dobrze że się znajdują chętni do śpiewu, mogę nawet money matcha zagrać, ale uwaga - w podstawówce miałem 6 ze śpiewu! :)

 

Co do turnieju jestem jak najbardziej za - 10zł wpisowego i lecimy :)

Uwielbiam dawać komuś zarobić! :P Ale pomysł w sumie dobry, przynajmniej będzie bodziec żeby sie skupić.

 

PS. Trzeba zorganizować jakąś kamerę czy fotki chociaż porobić, bo w sumie tyle osób na nie-turnieju to chyba rzadko się spotyka - rzecz niecodzienna!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza

Co do SBO to jestem zdecydowanie na tak!!

Odrazu zgłaszam drużyne TekkenŁódzTeam

 

Postanowiłem troche zasad wrzucić tutaj bo widze że osób jest od groma chętnych a nie wiem czy wszystkich pomieszcze(mysle że skołuje drugą chate na noclegi dla niepijących:P więc wszystko może sie zmienić;):P) więc:

-Pierwszenstwo mają osoby z sprzętem,znajomi i przyjaciele TLT i czołówka polski bo trzeba sie od kogoś uczyć grać(spoko miejsce jeszcze zostanie dla innych co żeby sie z nimi zakolegować;))

-za jakiekolwiek szkody odpowiadają osoby je robiące

-nie toleruje ani złodziejstwa i bujek(ostatnio gajda stracił pada jak kogo przyłapie na takim procederze to dwonie do kumpli z ADHD Łódz lub sam reaguje i taki człowiek będzie miał nieprzyjemne loty)

-ostre chlanie, palenie itp,itd. po turniejach dla pożądku:P(zasady turnieju/ów wkrótce) a pić można ale nie na zabuj(na zabuj pózniej:P)

-każdy dba o pożądek i czystość a na koniec sprzątamy

-niech każdy wezmie sobie jakieś spiwory/koce i coś do jedzenia (bedzie mikrofala lodowka i czajnik)

Odnośnik do komentarza

PANOWIE I UROCZE PANIE MAMY OTO I NAZWE OFICJALNĄ I ZASZCZYT KTURY KOPNIE ZWYCIĘSCE CAŁEGO TURNIEJU:

POZA KASĄ ZDOBYTĄ ZA 1WSZE MIEJSCE ZWYCIĘSCA DOSTANIE SPECJALNIE PRZYGOTOWANY NA TĄ OKAZJE WAZOON Z TRUNKIEM WYSOKOOKTANOWYM;) I BĘDZIE MIAŁ TEN OTO HONOR JAKO PIERWSZY SPRUBOWAĆ TEGO MAGICZNEGO WYWARU A POTEM ODDA(LUB NIE ODDA-JEGO WOLA) TĘ MAGICZNĄ AMBROZJE SPRAGNIONYM LUDZIĄ(czyt. PUŚCI JĄ W OBIEG ;) ) I STĄD OTO I NAZWO OTO PRZED WAMI

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Waz00nn-CuP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(WC)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza

Witam ;) mnie nie znacie, a i z elity nie jestem 8) aczkolwiek "pewne" osoby twierdzą że taki wyjazd jak na początek to świetna sprawa dla ludzi którzy myślą poważnie o tekkenie... Więc tu rodzi się moje pytanie :D Czy jeszcze jeden ziomek z Poznania może wpaść ? ;) tak tak :D chodzi o mnie :D

Edytowane przez xjessex
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...