Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Velu dopisz do Listy Shinji-kun'a razem z PS3 THX Shin :o domo arigato ^_^

 

A Właśnie jest Singstar, jest Wazoon to mam jeszcze pytanko odnośnie JapanAV Night ;) Będzie co najmniej trzech Zbo od Azjatek, a na Dodatek ma Przyjechać Aya Hirayama ;):lol: więc JAVN musi być koniecznie ^_^

Jak chcesz coś na wazoonie urządzić to sie tym zajmij;)

To ty sie tym zajmij, wkońcu jako naczelny ZOA i ojciec założyciel jesteś do tego zobowiązany:P

Może z Mastachim zawitamy u Was jak będziemy jechać to wezmę swoją PS3 :D kto ma ps3 a nie ma dr ? ja mogę udostępnic profil z dr (w palu bez online) za głupie powiedzmy 10zł pomyśl nadtym VeluriaN i sie odezwij czy coś będziemy działać

see you ...

 

Jesli przytargacie PS3 to postaram sie was wrzucić ale ZAMYKAM JUŻ LISTE bo ludzi za dużo...a do tego pare ukrytych osobistości:P:P

A co do tej DR'ki za 10zł to chyba mam jedną chętną osobe:P:P

Odnośnik do komentarza

OFICJALNA LISTA UCZESTNIKÓW -LISTA JUŻ ZAMKNIĘTA, CZEKAM TYLKO NA INFO JESZCZE OD 2ÓCH OSÓB

 

Aya Hirayama;)

 

Swaya-Arena

Wojtaro-Arena(nie wiadomo jeszcze czy będzie mógł)

Cambiona-Arena

Ravemana+Monika-Arena

 

Tenshi-TCT

Robsona-TCT

Bocian-TCT

Krakersa-TCT

Szypera-TCT

xjessex-Poznań

 

Gajde-Opole

Cisu-Opole+honorowy TLT

Gubu-Rzepin??

Liberty'ego-elbląg

Pycha-Radymno

Snake'a

Nevan

misiaj

shinji-kun

 

Tokis-TLT

Dante-TLT

Gomez-TLT

Velu-TLT

 

Trzeba zrobić liste sprzętu, mój znajomy ma PS3 ale....bez Tekkena , choć pewnie by wzioł

 

PS3:

 

Snake(dzięki stary)

Gajda(thx)

Swayuś(chyba nie będzie problemu?Dzięki za wsparcie ostatnim razem, tym razem będe leprzy;))

Bocian-TCT (Dzięki)

Sinji-kun-Dzięki

Misiaj-DZięki

 

Licze na wszyskie osoby mające PS3 na kwadracie(Tenshi ,Robson??macie prawda?Krakers czy ci sie uda swoją sztuke przytargać czy nie to i tak THX postaraj sie załatwić

 

TV'ki

 

 

Ja X 3 (duże)

Tokis x 2-3

Dante X 1

 

W razie potrzeby chłopaki z WAWy służą jeszcze kolejnymi TV ale chyba sie i bez tego obejdzie;)(dzięki za życzliwość i całą pomoc chłopaki)

 

PS2

 

ja-X 1

Tokis-X 1

Gomez-X 1

 

PSP+T5DR

 

 

Dante84nf

Gomez

 

też mam DRke ale mi PSP padło więc jak ktoś nie ma Tekkena a ma PSP to niech mówi

 

Przejściówki-

 

Dante84nf

Swayuś???

DI

Raveman

 

Każdej osobie za sprzęt ekipa TLT dziękuje

 

 

PANOWIE SĄ JUŻ 6 STANOWISKA Z PS3

Odnośnik do komentarza

Dobra to wraźie czego pamiętaj że jeszcze 2 rezerwowe osoby są z plejakiem a kolejny plejak to mniej czekania na to aby zagrać ba i jeszcze odpalę dr twojemu kolesiowi za śmieszną dyszkę i kolejny plejak z dr , pewno parę osób się wykruszy i nieprzyjedzie jak coś to pisz na gg bo na forum zanim się dogadamy to wiesz jak to bedzie wyglądać :spox:

Do usłyszenia .

Odnośnik do komentarza
Poza tym, jaką ty masz chatę że to wszystko pomieścisz ? xD

Nie martw się, Tomek to duży chłopak i zawsze ma rewelacyjne pomysły. NIE MA STRESU

Stwierdzenie że jest duży raczej mnie nie satysfakcjonuje xD chyba nie będziemy siedzieć na nim ? xD

 

Ok ^_^ jak ma dużą chatę i fajne pomysły to się chyba nie ma o co martwić :P

Odnośnik do komentarza

ja chyba raczej nie wiem czy wyrobie by porzyjechac wiec jak cos by ktos inny mógł się pojawić do może na moje miejsce bo tak na 40% bym dał rade a samemu nie chce mi sie pół Polski jechać

jakby Cigen miał siano i chciał to bym był na 100% a tak samemu nie chce mi sie jechac - sorka VEL i Dante innym razem :D Pozdro :D

Odnośnik do komentarza

Ale kurde ja mam egzamin 18 a na weekend ten zlot i to mi nie pasuje najbardziej i to jest jeden z czynników i to ze Cigen też nie da raczej rady, zobaczę po 7 lutym i egzaminie jak to będzie ale serio słabo widzę to że się zjawie - miało z tym egzaminem być inaczej ale profesorowi , dziekanowi nie pasowały inne terminy i tak wyszło :P

A jestem na 3 roku licencjata i chce sie bronic w pierwszym terminie wiec odpada to ze będę miał cokolwiek do nadrabiania

Edytowane przez gubu
Odnośnik do komentarza

Siemka, dzisiaj z ojcem-założycielem łódzkiej sceny(hi Dante) ustaliliśmy troche żeczy na temat zlotu:

 

Jesli wszystko sie potoczy dobrze(a narazie idzie bardzo sprawnie) to powinniśmy mieć ok. 8 stanowisk, postanowiliśmy je podzielić:

 

-4 najleprze stanowiska będą przeznaczone na DR'ke i to na nich będziemy rozgrywać turnieje"główne"

-Aby osoby które odpadną z turniejów nie nudziły sie w czasie rozgrywanych turniejów pozostałe stanowiska będą przeznaczone do freeplaay'i

z czego jedno stanowisko będzie przeznaczone do miniturniejów w inne gry jak np. Soul Calibur, SF ,GGXX...(w razie dużego zainteresowania można dwa

stanowiska postawić na turniej z daną grą)-PISZCIE JAKIE TURNIEJE CHCECIE ZORGANIZOWAĆ, W CO POGRAĆ POZA DR'ką

-między turniejami głównymi (i piciem i ogólną zabawą;)) stanowiska turniejowe będą oczywiście służyć do freeplayów DR'ki:))

 

 

TURNIEJE GŁÓWNE:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy (przewidywana godz. rozpoczęcia to 14sta, chyba ze ktos pózniej przyjedzie, to poczekamy, liczymy że turniej potrwa ok. 5h-SOBOTA)

 

-Tekken 5 DR-SBO-(rozpoczniemy ok. godzine po turnieju singla, rozegramy tylko pierwszą runde w sobote aby skonczyć w niedziele-konczrnie go w sobote na bombie byłoby głupie i wypaczyłoby wyniki,początek w sobote ok. 20, koniec rundy 1 ok. 21)

 

-DREWNO(turniej rozgrywany mokujinami czyli na luzie 4fun-start ok 30min. po koncu pierwszej rundy SBO w sobote)

 

 

Zasady turniejów:

 

-Tekken 5 DR turniej singlowy :

 

- pierwsza runda 4 grupy po ok.6 osób-3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%,wychodzą 4 osoby.

- kolejne rundy DE aż do finału 3rundy do 3 zwycięstw, 60 sek,100%

-WIELKI FINAŁ - do 5 zwycięstw 5 rund, 90 sek., 150%(jesli w finale spotkają sie osoby z których jedna wyszła z DE a została do niej zepchnięta przez

drugiego finaliste to NIE MA ODRABIANIA STRAT)

 

 

-Tekken DR-SBO

 

-Drużyny 4 osobowe.

-Turniej rozgrywany metodą DE

-Każda osoba deklaróje jedną postać, a każda drużyna jedną stałą kolejność zawodników.

-Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 2 rundy do 2-óch zwycięstw,60sek. 100%,przegrany zawodnik

odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

-Finał- Gramy do jednego wygranego meczu między drużynami,każdy mecz między zawodnikami 3 rundy do 2-óch zwycięstw,80sek,120%przegrany zawodnik odpada,wygrywa drużyna która wyeliminuje wszystkich zawodników przeciwnika

 

 

Tekken-Drewno(Pinokio-cup??)

 

-Turniej rozgrywany tylko i wyłącznie Mokujinami,prowadzi Dante,szczeguły wkrótce,pytać sie jego.

 

NAGRODY I WPISOWE:

 

-Wpisowe na zlot 15zł. Płaci każdy, nawet ja.

 

-Nagrody poza Waz00nem za turniej singlowy DR'ki to 10zł i 5zł za SBO od każdej osoby pobrane z wpisowego i podzielone w następujący sposób:

1 miejsce-50% puli z turnieju

2 miejsce-30% puli z turnieju

3 miejsce-20% puli z turnieju

 

-Nagrodą za turniej Drewna funduje Dante(cośtam wymyślił, jakiś smieszny upominek chyba:P)

 

 

PRZYPOMINAM WSZYSKIM ABY W MIARE MOŻLIWOŚCI KAŻDY ZAŁATWIŁ SOBIE JAKIEŚ ŚPIWORY LUB KOCE I ZAOPATRZYŁ SIE W JAKIEŚ ZUPKI CHIŃSKIE LUB COŚ CO SIE NADAJE DO MIKROFALI

Odnośnik do komentarza

No widzę, że dwie tęgie głowy usiadły, podumały i wymyśliły! :D Fajnie Tomek żeś w końcu coś napisał nt. samej organizacji, zasady są sprecyzowane wreszcie! Zobaczymy czy przy takich regułach uda sie rzeczywiście rozegrać wszystko przed północą :( Mam nadzieję że nikt się nie rozmyślił jeszcze?

 

Ja chciałem jeszcze odnośnie innych gier: samemu lubię grać w PESa, (jak i zresztą Velu) więc może wśród tych wszystkich osób które się zjawią znalazłoby się parę chętnych żeby przyciąć miniturniej o jakąś flachę(wjazd 5 zeta, pita wspólnie :piwo: )? Ewentualnie widzę jeszcze opcje pyknięcia w np. DBZ:BT3 (bo swego czasu zajawiony Goku i jego ekipą byłem, a gierka w sumie spoko - zero konkurencji ;)). Sprawdzę też się w SC3, może Burnout jakiś? Wiem, że to nie Extreme Party, głowną atrakcją jest Tekken, ale umilać czas sobie można w co innego, jeśli ktoś(tak jak ja) jest cienki w DRa :P

 

No i oczywiście nie wyobrażam sobie że po tych wszystkich turniejach nie znajdziemy czasu żeby wykrzyczeć te wszystkie alkohole i przyciąć w Singstara! ;)

 

Do zobaczenia za dwa tygodnie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...