Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Leżąc w krzakach na lewym boku obsikał mashterowi pada

Mam nadzieje że nikt nikomu nic nie obsika na zlocie! :D

 

Zresztą, chyba jesteśmy w stanie poręczyć za siebie nawzajem - nie wierzę że ktoś byłby na tyle bezczelny żeby sie odważyć zepsuć takie spotkanie! Ale z drugiej strony jestem człowiekiem naiwnym i dobrodusznym...:P

 

fajnie by bylo gdyby Odyn pojechal, on jest absolutnym mistrzem Singstara.

Ja tam nie mam żadnych kompleksów odnośnie grania w Singstara, Odyn nie Odyn, zaśpiewam z każdym z chęcią bo mi się w Łodzi skończyli konkurenci! :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Leżąc w krzakach na lewym boku obsikał mashterowi pada

Mam nadzieje że nikt nikomu nic nie obsika na zlocie! :D

 

Zresztą, chyba jesteśmy w stanie poręczyć za siebie nawzajem - nie wierzę że ktoś byłby na tyle bezczelny żeby sie odważyć zepsuć takie spotkanie! Ale z drugiej strony jestem człowiekiem naiwnym i dobrodusznym...:P

Lorent wypił wtedy szklankę woody ognistej ( szklankę nie kieliszek) i na dodatek nad ranem na piechotę wrócił do domu. Wy tam będziecie pić więcej niż jedna szkalnke więc sikanie na pada będzie raczej najmniejszym z problemów ;p

Odnośnik do komentarza
Taka sprawa techniczna, ja z tobą śpiewałem ?? Jakoś nie pamiętam

Raczej nie śpiewaliśmy - ty się nie nadawałeś do śpiewania już potem(coś mi świta że sie wypierd**iłeś na śpiącego Wojtaro :P), a poza ty tamto nasze ostatnie spotkanie było moim pierwszym kontaktem z Singstarem, więc jako noob nie tykałem :D Ale dwa dni później zwędziłem Tomkowi majkrofony i się wkręciłem! Ja do Singstara chętny tak samo jak i do Tekkena, jakiś duel o browar, he? :P

Odnośnik do komentarza
Raczej nie śpiewaliśmy - ty się nie nadawałeś do śpiewania już potem(coś mi świta że sie wypierd**iłeś na śpiącego Wojtaro :P), a poza ty tamto nasze ostatnie spotkanie było moim pierwszym kontaktem z Singstarem, więc jako noob nie tykałem :D Ale dwa dni później zwędziłem Tomkowi majkrofony i się wkręciłem! Ja do Singstara chętny tak samo jak i do Tekkena, jakiś duel o browar, he? :P

 

Hmmm ja zazwyczaj strasznie ssę w tą grę, mam po ok 2000-3000 więc to tak jak bym ci postawił :P Ale OK ZAGRAMY, postaram się

Odnośnik do komentarza
PS. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba usunąć współlokatorke Veluriana, bo nie będzie miejsca :P . Szykuje sie chyba taki mini turniej jak widze... :D

 

:P mhh..to ja tu Wam chciałam mojego Tv urzyczyć , łóżka do spania i co najważniejsze WAZONU... a Wy ,że trzeba się mnie będzie pozbyć.. :wiking: no ładnie

czuje się urażona...bez kwiatów i wina :sciana: nie wejdziesz... i Velu Ci tu nie pomoże ;] >!<

 

PS. Jak tak dalej pójdzie, to będzie trzeba usunąć współlokatorke Veluriana, bo nie będzie miejsca :D

 

Współlokatorka Tomka jest nietykalna, kto zechce ją usunąć sam zostanie wcześniej usunięty! :pifpaf:

 

 

TOKIS >!< :D za te obronne słowa to chyba winko które przywiezie CAMBION wypijemy razem.. oczywiście z VELU razem bo też się wstawił za mną ;]

 

Z POWAŻANIEM WSPÓŁLOKATORKA VELURKA >KAROLINA< :P

Odnośnik do komentarza
Z POWAŻANIEM WSPÓŁLOKATORKA VELURKA >KAROLINA< :P

Hehehehe spokojnie :P , nie mówiłem tego na serio :P , przecież goście nie będą wyrzucali gospodarzy, co najwyżej może nastąpić odwrotna sytuacja :D .

Co jak co, ale winko u mnie masz, a jakiś kwiatek też na pewno się znajdzie :cmok:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
Z POWAŻANIEM WSPÓŁLOKATORKA VELURKA >KAROLINA< :D

Hehehehe spokojnie :P , nie mówiłem tego na serio :D , przecież goście nie będą wyrzucali gospodarzy, co najwyżej może nastąpić odwrotna sytuacja :P .

Co jak co, ale winko u mnie masz, a jakiś kwiatek też na pewno się znajdzie :cmok:

No jak już Karolce coś obiecałeś to teraz pamiętaj o tym;)bo nie będe sie z nią :P o ciebie, bo przy jej :wiking: nastroju to skoncze na :nosze: :D

Odnośnik do komentarza
A szanowna Karolina gra z nami czy może będzie śpiewać ? :P proszę także vela żeby wypowiedział się na temat umiejętności Karoliny zarówno w grze jak i w śpiewaniu ^^

 

BTW. takie prezenty dla niej to każdy musi przynieść ? :P

Oprócz Valeriana :D wypowiem się także i ja! Nie liczcie na to że Karolina będzie czesać z nami kombosy - jak gadam przy niej z Tomkiem o frame'ach czy innych krałczdaszkanselach, to ucieka z pokoju :D A na Singstara tak się ze mną umawiała, a jak co do czego przyszło to stwierdziła że nie ma głosu do śpiewania :P Ale jak ktoś przyniesie wino i kwiatka, to może zrobi wyjątek...Więc postarać się tam!

Odnośnik do komentarza
A szanowna Karolina gra z nami czy może będzie śpiewać ? :) proszę także vela żeby wypowiedział się na temat umiejętności Karoliny zarówno w grze jak i w śpiewaniu ^^

 

BTW. takie prezenty dla niej to każdy musi przynieść ? :P

 

Karolina żadko spiewa, gra słabo( mówi że sie kiedys nuczy, a co do prezentów to pewnie sie ucieszy z każdego:P

 

Ciesze sie na ten zlot :) tylko będę musiał sie odciąć od tra i woo. Interesuje mnie tylko spotkanie ze znajomymi i pogranie dobrych walk :P

A ja to myslisz że po to by sie nachlać zlot organizuje??(to moge mieć co dzień)

Odnośnik do komentarza
A ja to myslisz że po to by sie nachlać zlot organizuje??(to moge mieć co dzień)

 

Mi chodzi o to żebym porypał Robsona i Szypera . . . a potem z Tomusiem wydać sie do monopola . . . a z rana wygrać z Gajdą i Swayem ;p (i tak spi'erdolę wyjście z grupy)

 

 

Zagrał kilkadziesiąt wspaniałych freeplayów z Tokisem, Dannte, Velurkiem, Gomezem (fajne gadki mamy o Bobie ) . . . i wszystkimi tam zgromadzonymi . . .

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
BTW. takie prezenty dla niej to każdy musi przynieść ? :P

 

Ej no bez przesady aż tyle wina nie wypije :shifty: ...aleee kwiatek może być

 

 

A na Singstara tak się ze mną umawiała, a jak co do czego przyszło to stwierdziła że nie ma głosu do śpiewania :) Ale jak ktoś przyniesie wino i kwiatka, to może zrobi wyjątek...Więc postarać się tam!

 

Qbusiu Mój Drogi :) na te spiewy to ja sie z TOBA umawialam...a nie w dodatku z reszta w pakiecie >!< W sylwka opusciles moje "spiewanie" Velciu potwierdzi :]

 

 

Ja myślę że to Karolina dorwała się do Twojego profilu, podczas Twojej nieobecności, i to wszystko organizuje by dostać jakieś prezenty:P.

 

Sluuuuuuuchaj Kolego :P :lol2:

 

 

WSPÓŁLOKATORKA

Odnośnik do komentarza
Ja myślę że to Karolina dorwała się do Twojego profilu, podczas Twojej nieobecności, i to wszystko organizuje by dostać jakieś prezenty:P.

 

Trafna uwaga ^^ bynajmniej... coś zorganizujemy xD pod warunkiem że zaśpiewa :P

 

A ja to myslisz że po to by sie nachlać zlot organizuje??(to moge mieć co dzień)

 

Mi chodzi o to żebym porypał Robsona i Szypera . . . a potem z Tomusiem wydać sie do monopola . . . a z rana wygrać z Gajdą i Swayem ;p (i tak spi'erdolę wyjście z grupy)

 

 

Zagrał kilkadziesiąt wspaniałych freeplayów z Tokisem, Dannte, Velurkiem, Gomezem (fajne gadki mamy o Bobie ) . . . i wszystkimi tam zgromadzonymi . . .

 

No mistrzu... wymieniłeś ludzi z Poznania na samym czele :) a mnie tam nie było ? :) nie jestem godzien gry przeciw tobie ? :P zobaczymy... zobaczymy... :P

Odnośnik do komentarza

Ja to mysle że Karolina :P to nie jest od spiewania czy od grania :rotfl:(chyba że na nerwach :wtf: wam:P-to tajna broń TLT :spox: , będzie was zagadywać :song: i spijać :piwo: nektarem bogów )ONA JEST OD TEGO ABY PIĘKNIE :slinotok: :bow: :jupi: WYGLĄDAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(i zwracać na siebie uwage :evil2: :neko: kiedy my będziemy wam kasować :wkurzony: kreski )

Hitler też miał swoje WonderWafe :puk: , to i TLT nie będzie gorsze:P:P :] :1pl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...