Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe bedzie jak D3 zostanie zablokowane u nas ;)

przeciez hazard internetowy jest zabroniony

 

nie kracz... u nas nie tylko internetowy "hazard" jest zabroniony. w pokera na kasę, nawet w chacie, pograć nie można...

 

marudzicie trochę. blizzard zawsze tak robił, że przedłużał, przekładał premierę czy dopracowywał grę przez długi czas. jakie były tego skutki wszyscy wiedzą.

jeżeli DIII ma być takim samym sukcesem jak SC2, który zniszczył konkurencje jeżeli chodzi o singla, a w multi scena jest tak rozbudowana, że nie wiem czy kiedykolwiek jakakolwiek gra osiągnie taki poziom (chyba, że sc3:D), to mimo tego że też mi to nie pasi, mogę czekać jeszcze tą "chwilę".

co z tego, że wypuszczają jakieś "badziewia". jakby siedzieli cicho to byście też marudzili:D

 

nie wierzę też, że premiera jest opóźniana z powodu koreańców. pamiętajcie, że beta to tylko pierwszy akt, a znając blizza nie wypuści on gry jeżeli całość nie będzie zbliżona do perfekcji:)

 

co do spamowania jednego przycisku w sc to Stony porównanie jest bezbłędne:) to samo ma się do poważniejszego grania w D2, a już na pewno jezeli chodzi o PvP.

Odnośnik do komentarza
South Korean industry and media sources (like the prominent local gaming site Thisisgame.com) expected Diablo III to finally receive the much coveted 18+ rating in Korea today, but it simply didn’t happen.

 

 

The endless saga (that is now turning into something more similar to a farce) that sees the rating of the upcoming and massively anti(pipi)ated game by Blizzard continuously postponed by the local Game Rating Board continues: during the hearing that happened today no decision was taken.

 

According to the Korean branch of Blizzard there’s no indication that something is wrong with the game, so the company is taking a “wait and see” stance, but quite obviously the officials of the Game Rating Board believe that the game requires further time and consideration in order to be rated, despite the fact that the usual waiting time for a local rating is 15 days.

 

In the meanwhile the fanbase of the game is starting to reach the boiling point: South Korean gaming forums are bursting with comments towards the Game Rating Board that could be defined “uncharitable” if I wanted to write the euphemism of the century. The Korean gaming media is starting to use imaginative headlines that include words like “misfiring” or “dud” referring to the hearings of the committee.

 

Many western fans and part of the media are convinced (despite the firm denial by game director Jay Wilson and other Blizzard sources) that the lack of any western release date for Diablo III is due to the rating problems in Korea, and some are blaming Blizzard for committing to a global release.

 

At the moment there’s no word, official or unofficial, about when the rating could actually be delivered. The next hearing of the Game Rating Board is next wednesday, but we don’t know if Diablo III will even be on the schedule.

Odnośnik do komentarza

i to jest właśnie to o czym pisałem wcześniej. Rozumiem, że fanbase w Korei może byc znaczący ale blokowanie światowej premiery ze względu na jeden kraj, który na dodatek jest kolebką SC an nie Diablo to już nie tylko lecenie na kasę ale zwyczajne zle traktowanie konsumenta. Wszyscy obracają w żarto blizzardowe "będzie jak będzie" ale to jest lekkie przegięcie. Gdyby Blizz rzeczywiście był tak bardzo pro-kliencki to by wypuścił grę w Korei bez RMAH równolegle prowadząc pertraktacje. Świat by grał, Korea by miała singla, multi i AH a RMAH by dostali jakby wszystko się wyklarowało.

Odnośnik do komentarza

Bashiok się zarzeka, że "It's not Asia that is holding us back".

 

Dwa, gdzieś coś czytałem (tak pobieżnie okiem rzuciłem w sumie), że biorąc pod uwagę, że RMAH jest podzielony na 3 strefy, Ameryka, Europa i Azja, to musieli by wyciąć RMAH nie tyle co z koreańskiej wersjo co ze wszystkich azjatyckich.

Odnośnik do komentarza

Gdyby to nie było to to by napisał o co chodzi bez jakiegoś słodkiego piaru. Instrukcje są już wydrukowane, sklepy dostały tekturowe standy (BestBuy nawet ma takie z wydrukowaną datą ale nie widać nic prócz "february"), EK została zapowiedziana - wniosek? Wszystko jest już dopięte i gotowe do rzucenia RTMa do tłoczni ale "coś" ich blokuje. Nie są to błędy w grze, bo te i tak będą szpachlowane patchami, nie jest to słaba infrastruktura sieciowa i nie jest to nic związanego z grą samą w sobie. Zostają zatem tylko problemy zewnętrzne jak brak porozumienia pomiędzy Blizz a firmą odpowiedzialną za transakcje (co odpada, bo co jak co ale taką rzecz ustalali pewnie na długo przed ogłoszeniem RMAH) albo problemy z którymś z krajów.

 

no ale za tydzień nowa tapetka na stronie społecznościowej, powinniśmy się cieszyć

Odnośnik do komentarza

I tak powinniście zamiast się śmiać docenić, że w Blizzie w ogóle ktokolwiek z graczami rozmawia i nie traktuje ich z wyższością.

 

Koreańce wreszcie dali klasyfikacje (M - mature), więc ostatnia formalna przeszkoda przed ogólnoświatową premierą (a przecież o to właśnie Blizzowi chodzi) odpadła.

Odnośnik do komentarza

http://eu.battle.net/d3/pl/blog/3599257/Zmiany_w_systemach_gry_-_Jay_Wilson_-19_01_2012#blog

 

aha, chyba jednak na ten pierwszy kwartał się nie wyrobią. Wprowadzili tyle zmian, że nawet mi się nie chce ich w skrócie wymieniać - macie w linku. Część systemów jest zrobiona praktycznie od nowa. Kur.wa, im to się serio nudzi skoro sobie zaczynają niektóre rzeczy od początku, a takiego systemu run, na którego finalną wersję wszyscy czekają, to od roku nie mogą skończyć.

Trochę sobie poczekamy.

Odnośnik do komentarza

dziwni ludzie - najpierw piszą, że dają kostkę i kociołek aby gracz skupiał się na walce a teraz zabierają aby gracz nie skupiał się na walce. gdyby nie to, że się na tej grze wychowałem to bym tym pieprznął i nawet nie myślał o zakupie... ale sam siebie znam i wiem, że złożę preorder na EK jak tylko ogłoszą datę premiery :/

Odnośnik do komentarza

jak dobrze wszyscy wiemy, te ich zmiany ZAWSZE wychodziły na dobre, chociaż ciekawie będzie sobie poczytać co miałobyć w D3 za te 5 lat, jak wypuszczą jeszcze jakieś info, tak jakbyło z D2 i ciekawostki, itp. Zawsze się w sumie jarałem takimi rzeczami, ale co was to obchodzi? po co odemnie takie informacje wyciągacie o moim zyciu? : (

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...