Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

No innej opcji nie ma, przy farcie może się uda

 

@up: obojętnie, w grze se można przełączyć serwer, język to sprawa drugorzędna, tylko sie nie wpierdalaj w przełączanie na polski, bo potrzebny reinstall po takiej zmianie

Za późno xD niepotrzebnie opcje przeglądałem :confused:

 

"nie trzeba instalować od nowa, jeśli zmieniliście jezyk na PL w becie i wywala błąd trzeba zrobić rzecz następującą:

 

odnaleść plik agent.db w katalogu C:\ProgramData\Battle.net\Agent

 

edytujemy plik i zmieniamy przy pozycji selected_locale z plPL na enGB

 

to wszystko "

 

z pclaba

Edytowane przez Starh
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ta beta jest zalosna.

Wpisuje nazwe konta, haslo i daje login.

haslo znika, nie ma komunikatu a przycisk login robi sie szary i nie mozna go juz wiecej kliknac, trzeba zrestartowac loadera aby moc sprobowac znow

 

12 lat a nawet okno logowania nie dziala ;)

Odnośnik do komentarza

A może Natanek za tym stoi ? Odpalił jakieś (pipi)ane EMP czy coś i nie można pograć xD teraz znowu mi wywaliło, że konto nie ma licencji, no (pipi)a.. przeciez ołpen beta.. co oni (pipi)a robili 12 lat.. a stona marudzi na kąsole.. tam jak wychodzi gra, to wkładasz płyte i grasz, nawet jak jest 2 miliony burgerów naraz (Halo3)... nie to, że hejtuje, jaram się Diablo III, chce już pograć, nogawami cieknie, a tu sie (pipi)a nieda, no i co ja biedny mam zrobić ;(:(:(:( musiałem się wyżalić

Edytowane przez orion50
  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

email Twojego konta na battle.net?

no wlasnie jak wpisuje to wywala bledny login. Mimo, ze na stronie dziala

 

xD

 

jako wynik logowania dostalem error: lost connection, disconnected from battle.net :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

ta beta jest zalosna.

Wpisuje nazwe konta, haslo i daje login.

haslo znika, nie ma komunikatu a przycisk login robi sie szary i nie mozna go juz wiecej kliknac, trzeba zrestartowac loadera aby moc sprobowac znow

 

12 lat a nawet okno logowania nie dziala ;)

 

Proponuje poczekać chwilę na komunikat...

U mnie cały czas error 75.

 

o! teraz 37

Edytowane przez kilix
Odnośnik do komentarza

ło (pipi), ja tu wpadam na forumek o 23:00 - myślę sobie "Pewnie już wszyscy na(pipi)iają i zaraz wypisują jakie to nie za(pipi)iste itp"

. A tu się okazuje, że nikomu nie działa, no jaki fail. Roz(pipi)aliście mnie. Zaraz wbijam i sprawdzę toto samodzielnie. Oby już emocje opadły i dało się pograć.

 

PS Jest tam ktoś jeszcze? Czy już wszyscy dali sobie spokój?

Odnośnik do komentarza

Ja się zalogowałem wtedy jak pisałem. Pograłem z 30 minut, wbiłem lvl 4. Wylogowałem się. Wbijam na forum, 10 osób płacze, że nie działa, to sprawdzam. Odpalam ponownie - działa. Poczytałem se neta z godzinkę. Kumpel odpalił grę. Ja tez odpaliłem, by sprawdzić ponownie.

 

Serio nie wiem skąd macie takie problemy. Fakt, ze beta ruszyła nie o 21 równo jak miało byc, tylko koło 21:20 or so... ale potem problemów nie miałem z niczym.

 

 

 

Konto BNet: zarejestrowane na Polskę.

Język w grze: Angielski

Server: America

Odnośnik do komentarza

Teraz mi się wyświetla "You were disconnected from battle.net service" :(

 

Kupa, a nie działa. Firma która od tylu lat siedzi w MMO nie potrafi przewidzieć, że ludzię się rzucą na testownie diabła i nie potrafią odpowiednio przygotować na to serwerów. Mogli, nawet poselekcjonować ludzi, aby nie wszyscy naraz wduszali się to serwery może by stały. A tak to kupa. :(

 

Zmieniłem server na US i pisze ze serwer zajęty :(

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...