Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiesz, że klienta w dowolnej wersji możesz sobie ściągnąć już teraz? Tylko póki co, po ściągnięciu 7,60 GB możesz popatrzeć na napis, że instalacja będzie możliwa dopiero 15 maja. Ale ja już ściągnąłem wersję en_GB i tylko 15 maja wklepię sobie klucz, szybka instalacja (wypakowanie zaszyfrowanych plików) i znikam dla świata.

 

Ja kupię wersję standardową. Gdyby EK kosztowała 200zł a nie 350 to bym się zastanowił. Za skrzydełka i kolorek nie dam 350 zł. Podstawka mnie nie grzeje, bo i tak bym tego nie miał gdzie postawić. WoW'a nie mam, D2+LoD już mam. A artbooki i materiały filmowe prędzej czy później będą na YouTube.

 

Linki do wersji językowych, z serwerów Blizzard. Nie ma znaczenia czy ściągasz en_US czy en_GB czy pl_PL. I tak możesz zmieniać serwery, tylko dom aukcyjny jest przypisany do twojego konta battle.net

Z tego co pisali, w dzień premiery będzie do pobrania patch z najnowszymi poprawkami i tyle. Dali linki po to, żeby im serwery nie padły w pierwszy dzień.

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza

Poznaliśmy ceny prowizji od domu aukcyjnego.

 

podział na towary (gemy, księgi, barwniki etc) i sprzęty

prowizje ze sprzedaży

dom aukcyjny za złoto 15% od ceny końcowej

RMAH

towary - 15%

sprzęty - 1Euro/1$

prowizja od przelania środków z konta battle.net na zawnątrz (paypal) 15%

do tego dochodzi prowizja samego paypala.

 

Ja dziękuje, postoję i poczekam aż na necie pojawią się stronki omijające AH, bo takie prowizje dowalili, że szok.

Odnośnik do komentarza

@Grigori: Sorry, ale czegos ty sie k.... spodziewal?

Zara bedzie hejt (na mnie :D), ale whatever... Bli$$ard juz od dawna stawia wszystko na robienie jak najwiekszej kasy jak najmniejszym wysilkiem. WoW gorzej przedzie, to musza zarobic na sredniej grze wykorzystajac fakt, ze w cholere ludzi uwielbia serie (w tym ja) i mimo, ze jest to sredniak to i tak ja kupi i bedzie sie nia podniecac. Druga krowa do maxymalnego dojenia i tyle.

 

Z real$ AH korzystac nie bedziesz musial z tego co mi wiadomo - bedzie mozna robic trade za ingame gold.

Odnośnik do komentarza

Tyle że od tego in game golda też zżerają prowizję, to raz, a dwa, że 1 euro za aukcje, to jest jakaś przeginka. Myślę, że ich urojone cyferki prędko zweryfikuje rynek, jak na AH nie będzie żadnych itemów, poza legendami lvl 60. Z perspektywy psychologicznej, żeby to się człowiekowi wydawało że się opłaca, a nie jest okradany, to prowizja nie może być więcej niż 10%, czyli item sprzedany ma być za 10euro. 1/6 ceny gry.

Cóż, że blizzard (raczej activision boba koticka) jest zachłanny, to ja wiedziałem od WoWa, ale że naiwny, to nie sądziłem. Braliby małą prowizję, to obrót byłby większy i by na tym więcej zarobili, niż za wysoką prowizję, którą każdy będzie starał się obejść. Idioci.

Odnośnik do komentarza

tam mowicie o oplacalnosci a gdzie tutaj gwarancja ze sprzedam?

bo jak ludzie beda musieli zaplacic za wystawienie itemu ktory sie nie sprzeda to baaaaaaardzo szybko ten ah umrze smiercia naturalna

na szczescie nie bylem taki naiwny by z farmem w d3 wiazac moj miesieczny bilans platniczy wiec nie robi i zostaje mi tylko smiac sie z tych co mysleli ze pensje na tym wyrobia

Odnośnik do komentarza

Opłaty

Zanim wystawisz aukcję, na środku zakładki sprzedaży zobaczysz wszystkie mające zastosowanie opłaty. Zostaną one naliczone tylko wtedy, kiedy uda ci się sprzedać przedmiot i zostaną automatycznie odliczone od końcowej ceny wylicytowanego przedmiotu.

Z pewnością pomoże na w początkowych etapach w zawiązaniu ekonomii, ale to tylko jeden mały plusik

Biorąc pod uwagę taką formę działania tego systemu i fakt, że w oficjalnej nocie nie ma nic na ten temat, nie będzie takiej opcji o której wspomina Edek.

http://eu.battle.net/d3/pl/services/auction-house/how-to

Odnośnik do komentarza

Jeśli to w tej formie się sprawdzi to tracę wiarę w gatunek graczy, bo wtedy z dojnych krów (czasy dlc) zrobią się z nich dojne, bezmózgie krowy. Wydaje mi się, że ludzie całkowicie oleją RMAH a walutą gry będzie złoto, które będzie można nabyć na aukcjach.

Wydaje Ci się, czy masz nadzieję? ;)

Zobaczymy jak to wyjdzie. Ja tam ogólnie nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem tego RMAH. Jest opcja i tyle. Kupować na nim nie zamierzam, a może kiedyś przy odrobinie szczęścia wypadnie mi coś za co jakiś Francuzik, czy ktoś, będzie chciał zapłacić parę euro. Jako, że w D3 nie ma takiej rywalizacji jak np w Battlefieldzie albo Battlegroundy w MMO, to nie odbieram tez tego jako "kupowanie mocy" etc.

 

Zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli na koniec grania w D3, w chwili gdy masz dość i grę odkładasz definitywnie na półkę, podliczysz bilans i wyjdzie że zwróciło Ci się za grę to byłby to już według mnie spory sukces ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli to w tej formie się sprawdzi to tracę wiarę w gatunek graczy, bo wtedy z dojnych krów (czasy dlc) zrobią się z nich dojne, bezmózgie krowy. Wydaje mi się, że ludzie całkowicie oleją RMAH a walutą gry będzie złoto, które będzie można nabyć na aukcjach.

Wydaje Ci się, czy masz nadzieję? ;)

Zobaczymy jak to wyjdzie. Ja tam ogólnie nie jestem ani zwolennikiem ani przeciwnikiem tego RMAH. Jest opcja i tyle. Kupować na nim nie zamierzam, a może kiedyś przy odrobinie szczęścia wypadnie mi coś za co jakiś Francuzik, czy ktoś, będzie chciał zapłacić parę euro. Jako, że w D3 nie ma takiej rywalizacji jak np w Battlefieldzie albo Battlegroundy w MMO, to nie odbieram tez tego jako "kupowanie mocy" etc.

 

Zawsze wychodziłem z założenia, że jeżeli na koniec grania w D3, w chwili gdy masz dość i grę odkładasz definitywnie na półkę, podliczysz bilans i wyjdzie że zwróciło Ci się za grę to byłby to już według mnie spory sukces ;)

 

Mi to sie Diablo2+LoD zwrocilo przynajmniej pieiokrotnie ;D

Odnośnik do komentarza

http://www.diablofans.com/news/1191-official-bradygames-diablo-iii-ipad-strategy-guide-preview/

 

taki preview poradnika do d3. warto w nim zwrocic przede wszystkim uwage na poziomy trudnosci oraz jak to sie wszystko rozklada, dla przykladu skeleton king na pierwszym poziomie trudnosci ma 1800 hp, a na ostatnim... 15 milionów. Do tego, te przeliczniki mają ogromny skok między hell a inferno - na hell mamy 2.5 miliona hp, a na inferno 15 milionow, wiec prawie dokladnie 6-krotnie zwiekszony poziom... nie klamali, ze na inferno bedzie ciezko.

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ale zanim zabierzesz sie za inferno to masz miec gear z hell i odpowidni tam poziom. Owszem latwo ma nie byc, ale caly czas do zrobienia.

Znajac Blizzarda i tak jest duzy stat inflation lub skalowanie (jak to w wowie), wiec na mnie roznice w tym HP jakos nie robia mega wrazenia.

Wyjdzie w praniu... .

Odnośnik do komentarza

Wybaczcie mi, być może, głupie pytanie newbie, ale jedno mnie intryguje....

 

Czy na Inferno KAŻDY mob ma nas one-shottować z założenia, czy aż tak podrośniemy w staty (HP), że będziemy w stanie wytrzymać tak mocne hity, czy może jest to początkowa wartość, która zostanie pomniejszona przez nasze resistance/armor i dopiero przeliczone na prawdziwy damage?

Jako, że nie grałem w D2 aż tyle więc nie bardzo wiem jak "rozumieć" owe skalowanie w serii...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...