Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Tyski Saturn - godzina 10.00 - tłumów nie ma ale absolutnie każdy facet w wieku od 15 do 35 lat trzyma w łapach pudło z Diablo III. Klientów bez gry nie zauważyłem co potwierdziła później zapytana o to kasjerka: "dzisiaj sprzedaję tylko tę grę - chyba fajna jakaś, co?"

cena: 169 zł

ilość sztuk: nieograniczona

Chrzańcie się sklepiki z pre-orderami!

Zwykłą edycję to można kupić bez problemu, za to o kolekcjonerke trzeba walczyć. Ja kupiłem za 349zł i jeszcze załapałem się na koszulkę :yahoo:

 

13zwc1.jpg

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie , propozycje

 

Mozemy załozyc temat AH gdzie bedziemy mogli wyceniac poszczególne przedmioty? Oczywiscie nie mowie o wszystkich badziewiach które leca ale jakies rare.

 

Chce miec miejsce gdzie bede mógł zapytac lub ewentualnie sprawdzic cene jakiegos przedmiotu.

 

Poleciały mi juz złote elementy i nawet jeden setowy ;P

Odnośnik do komentarza

Jak już ktoś w komentarzach zauważył, to samo napisane jest na pudle SC2. Poza tym w oryginale brzmi to "Additional online fees may apply", tak więc to tłumacze puścili wodze fantazji z tym abonamentem.

Co tylko utwierdza mnie w..... a nie ważne - wszyscy wiedzą w czym :)

 

 

W D3 to się odnosi do prowizji za RMAH.

W SC2 to sie odnosi do tego ze community tworzące custom mapy może za nie chargowac, jezeli okażą się na tyle dobre. Edytor ma sie pojawic wraz z HotS, było o tym mówione przed premierą WoL.

Odnośnik do komentarza

a ja będę chyba wszystko salvagował, bo z tego co pamiętam jest tu bardzo podobnie jak w torchlight, czyli że itemy w sklepie są śmiesznie mało warte. Magiczne bronie po 40 sztuk złota z tego co pamiętam, to już przecież z ziemi się zbierze w pierwszej lepszej walce więcej

 

P.S. bardzo cieszy mnie to jak wszyscy piszą, że jest tak ciężko : >

Edytowane przez QstomPL
Odnośnik do komentarza

Nie warto sie bawic na normalu,

Wszustko rzucajcie na sell - i tak 99% rzeczy zamienicie na produkty które sa tansze w kupnie niz wart jest przedmiot.

 

Pozatym, nie ma co sie bawic, sprzedawajcie wszystko jak leci.

 

 

W becie mimo rozwinietego kowala na 4 lvl nic specjalnie mocnego nie mogłem zrobic. Jak juz wam poleca zółte/złote elementy to sa one lepsze niz poczatkowe umagicznienia

Edytowane przez Karol_1985
Odnośnik do komentarza

Browary są, fajki też, obiad zjedzony można nerdzić. Ktoś chce polecieć powolutku po zabiciu skeleton kinga? Tzn, zaczniemy od ubicia bossa (ten moment na szybkensa, a z bossika może dropnie jakiś rare), a dalej za nim juz według fabuły - nic nie przerywamy, odsłaniamy całą mapę itp. Jacyś chętni? :)

Edytowane przez Kruhol CPE
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...