Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

szpicu... powywalaj z dysku wszystkie pozostałości po becie - ja z dysku C pousuwałem pliki z przynajmniej 3 folderów i dopiero wtedy udało się zainstalować Diablo z DVD - przedtem miałem ten sam problem co ty,,,

znalazlem tylko w dokumentach plik txt konfiguracja.

Gdzie znalazles inne pliki?

 

ok problem rozwiazany.

Gra sama ustawila region na USA

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ręce mnie bolą juz od napierdzielania w diablo, 3 akt 29lvl mnicha, duuużo smaczków, wymagający subbosowie, walka z bossami nie polega juz tylko na napierdzielniu klawiszy w myszce, pojawiają się elementy zręcznościowe i taktyczne (omijanie przeszkód, zwabianie bossa na odpowiednie pole planszy bo tam jest nie chroniony) nie wyobrażam sobie głównego bossa z 2 aktu na inferno, na normalu dostawałem szewskiej pasji, o ile w pierwszym akcie nie używałem woogle miksturek leczący i nie ginąłem tak w 2 akcie używałem ich sporadycznie i sporadycznie padałem, tak w 3-cim akcie to juz trzeba sie pilnować, bo łatwo można paść. Lokacje najeżone są subquestami i elitarnymi mobami co dają dobry loot (i achievy, "CO JA PACZE!" mnie rozbroiło ^^) polska wersja znośna, baboli nie znalazlem narazie. gra wciąga jak bagno. wstępnie bardzo dobrze.

1231372279944.gif

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Faktycznie w trzecim akcie robi się ciężej, padłem już ze cztery razy, więcej niż przez całe Diablo 1 i 2 razem wzięte (ostatnio przechodziłem, co by wczuć się w klimat). Demon Hunterem trzeba korzystać ze wszystkiego, żeby nie zginąć, trzy ciosy Soul Rippera, zwykłego mobka w podziemiach, i śmierć. Wszyscy ci narzekający na ucasualowienie D3 tracą argumenty - skilli używa się więcej niż w poprzednikach, Normal jest znacznie trudniejszy, bossowie w końcu są bossami.

Odnośnik do komentarza

Matko jedyna, udalo mi sie kupic boxa we wroclawskim empiku ( i to zamawialem wczoraj na nazwisko). Wczoraj zlazlem 3 empiki, saturn i mm i nigdzie nie ma. Dopiero w empiku na rynku, gosciu mi powiedzial ze w czwartek lub piatek spodziewaja sie drugiej partii towaru. Jak sie okazalo byla juz nastepnego dnia i empik ladnie sie pokazal, bo wyslali mi maila ze towar juz jest na polce. Nie czekaja jak wczoraj do konca pracy, polecialem i jak sie okazalo slusznie ( nie wiem czy moj egzemplarz by tez komus opylili) ale sprzedawca mowi ze schodzi okrutnie szybko i szacuje ze ta partia pojdzie w ciagu 2h. To jest jakis dramat, pierwszy raz cos takiego widze. Cena 189 zl. Na allegro boxy juz szaleja za cene powyzej 200 zl.

 

Aha, a kolo w saturnie w galerii grunwald powiedzial ze kolejnej dostawy spodziewaja sie ....za miesiac. Podobno jak cdprojekt zbierze kapuche za pierwsza sprzedaz to zamowi kolejna partie towaru.

Edytowane przez genjuro
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Jest coś takiego jak w SC2, że jak ktoś kupił full, to ma jakiś klucz dla znajomego coby sobie mógł przetestować gierkę przez 2h?

Jak tak, to z chęcią bym przygarnął na PM i obczaił jak będzie mi śmigało ))

tak jest. I mozesz grac do tego momentu co w becie. Nie ma ograniczenia czasowego

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W zamian moge zaoferowac gp do WoWa, ktory umozliwi granie w 10 dniowy trial.

WoW ma permanentmy Trial za darmo obecnie ;p

 

O kurka, nie wiedzialem o tym. :)

 

No nic. Przejde sie jutro po sklepach i jak bedzie jakas kopia, to biore, bo strasznie napalilem sie na Diabolo 3, a w bete gralo mi sie naprawde swietnie i nawet nie wiedzialem kiedy te ~5h zlecialo.

Odnośnik do komentarza

poziom trudności widzę,że jest zależny od postaci.

orzeszek pisał,że mnichem było trudno z bossem 2 aktu,a na shamanie jak na razie przecinam wszystko jak masło[wybuchające pieski i samonaprowadzający pocisk ftw(3 akt po subbosie w piwnicy i do tej pory najtrudniejszym przeciwnikiem był szkieletor king)].Shaman bardzo fajny tylko sporo imo bezużytecznych skilli ma jak żaby,czy pająki.

 

Wczoraj był lekki kwas i achivy nie działały,dzisiaj jest już lepiej w kwestii komfortu grania jak i samego łączenia się z serwerami.

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Skończyłem 3 akt i zaczynam czwarty, końcówka trzeciego trochę przydługa ale cinematic pobił wszelkie rekordy epickości ;p Póki co grałem 18h, czyli gra krótka nie jest (jakim cudem ludzie przechodzą w 12 godzin BEZ speed runa jest dla mnie niepojęte o0 ).

System rozwoju postaci jest świetny, co kilka dungeonów zmieniam lekko skille i gram w zupełnie inny sposób, wyrzucenie systemu z D2 to najlepsza decyzja Blizzarda. Dawno nie siedziałem tyle godzin z rzędu przy grze... ostatnio chyba przy pierwszym Wiedźminie ;p

Odnośnik do komentarza

u mnie duchowa nawałnica,czyli spirit storm chyba.runa od many do tego i całkiem sporo można tego wkleić w delikwenta+jeszcze buff na int przed atakiem.

Podejrzewam, ze Spirit Barrage z runą na zwracanie many.

Ja tak robiłem bossa na koniec 2 aktu.

 

Haunt z lifestealem

Spirit Barrage z odnawianiem many

Gargantuan do tankowania

 

 

Na zwykłe przebijanie się styka mi Haunt, Grasp of the Dead, Locust Swarm i Acid Could.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...