Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Oglądałem kawałek streama z inferno i kolesie padają jak muchy, co chwile, ledwo z czym mogą sobie poradzić, widać, że się trzeba będzie trochę pomęczyć.

teraz wyobraz sobie, ze grasz sam

dadam ze jest troche troche inaczej niz w d2

Gosc ma np 15k zycia. Obrazenia 7k

a Skeleton king ma 12 MLN zycia :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

Przestancie sepic i po prostu kupcie gre. Aby sprawdzic "czy pojdzie" bylo mase czasu, nawet podczas open pety.

kupcie... łatwo mówić

 

Wróciły dawne czasy Diablo jest na zapisy, komitety kolejkowe itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Pytanie - jesli kupie przez battle.net gre, czyli tam w opcjach mego konta, to dostane klucz, czy od razu gre przypisana do konta? Np jakbym chcial koledze kupic to moge na swoim koncie kupic i dostane klucz by mu dać, czy musze z jego konta sie logować?

 

Ogólnie czy moge se kupić za dolary, czyli na koncie z adresem ustawionym na usa? Nie bedzie za to bana jak na steamie?

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Mnie nic nie wywala,jedyny problem to chrupiaca ciagle animacja mimo ze mam mocnego kompa i nie pojete to dla mnie jest o co chodzi.

 

jest jakiś problem związany z wieloma rdzeniami. nie wiem czy to dotyczy konkretnych procesorów czy czego, ale pomaga zmiana ustawienia koligacji dla procesu (pisaliśmy o tym wcześniej).

mam nadzieję, że to naprawią w najbliższym czasie, bo co prawda mocnego kompa nie mam, ale na minimalnych detalach nie ma prawa ciąć poniżej 20fps...

 

 

a to u nas region USA nie wchodzi?

 

wchodzi, na asię chyba też. osobno są postaci na każdy serw i domy aukcyjne.

na usa pewnie są większe lagi, ale błąd nie jest z tym związany.

Odnośnik do komentarza

Pytanie - jesli kupie przez battle.net gre, czyli tam w opcjach mego konta, to dostane klucz, czy od razu gre przypisana do konta? Np jakbym chcial koledze kupic to moge na swoim koncie kupic i dostane klucz by mu dać, czy musze z jego konta sie logować?

 

Ogólnie czy moge se kupić za dolary, czyli na koncie z adresem ustawionym na usa? Nie bedzie za to bana jak na steamie?

Nie dostajesz CD Keya tylko od razu grę przypisana do danego konta. To też determinuje RMAH który będzie dla Ciebie dostępny. Dwa Blizz sprawdza jakie masz IP i to determinuje walutę w jakiej kupisz grę.

Odnośnik do komentarza

Pytanie - jesli kupie przez battle.net gre, czyli tam w opcjach mego konta, to dostane klucz, czy od razu gre przypisana do konta? Np jakbym chcial koledze kupic to moge na swoim koncie kupic i dostane klucz by mu dać, czy musze z jego konta sie logować?

 

Ogólnie czy moge se kupić za dolary, czyli na koncie z adresem ustawionym na usa? Nie bedzie za to bana jak na steamie?

Nie dostajesz CD Keya tylko od razu grę przypisana do danego konta. To też determinuje RMAH który będzie dla Ciebie dostępny. Dwa Blizz sprawdza jakie masz IP i to determinuje walutę w jakiej kupisz grę.

Mam nadzieję, że nie notują przestojów w grze (tzn. kiedy chodzę się wys*ać)?

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę na guest passie - wciąż stoję przy swoim.

 

Da się odczuć, że to Diablo, grywalność niby taka sama, ale...

1. "Internetowość" - pisałem o tym wcześniej, logowanie, akceptowanie 3 licencji, łączenie z serwerem, żeby w ogóle grać, każdy znajomy z listy może wskoczyć do naszej gry bez pytania, no i item shop. Lubiłem zawsze grać w Diablo, ale wyłącznie na singlu - absolutnie nie interesują mnie żadne funkcje multi, chcę po prostu zaliczyć grę solo.

2. Postaci w filmikach wyglądają trochę jak w anime, co mi mocno psuje klimat, głosy w wersji PL (która przecież w D2 była świetnie zrobiona) są tragiczne, szaman ma miły, wesoły głos.

3. Znak czasów - zapchanie ekranu okienkami, wyskakującymi napisami, czekałem tylko, aż mi Dan Forden wyskoczy w rogu i krzyknie "Toastyyy!". Co mnie interesuje, że... uwaga - zrobiłem combo, rozwalając 6 beczek pod rząd? Ja chciałbym wczuć się w ciężki klimat, którego tutaj po prostu nie ma.

4. Nie bawi mnie tak bardzo, jak bawiło mnie Diablo 2 przy premierze. Ba, nie przyciągnęło mnie nawet tak, jak to zrobił Titan Quest i Torchlight przy premierze. Ta gra to żaden cud, tu działa magia marki, a ludzie i tak wykładają baardzo grubą kasę.

 

Za to kilka pozytywów:

1. Grafika ogólnie jest bardzo dobra, estetyczna, chociaż są momenty, które psują ogólne wrażenie.

2. Lubię dobrą fizykę w grach, więc i tutaj plus za tę falę przy zdobyciu levelu - mała rzecz, a cieszy.

3. I tak pewnie, mimo narzekań, kiedyś kupię Diablo 3 i będę się dobrze bawić. Kiedyś, czyli jak baaardzo dużo zejdzie z ceny.

 

Zauważyłem swoją drogą, że od 2005 roku, czyli momentu, kiedy World of Warcraft wypalił, kolejne działania Blizzarda coraz mniej mi się podobają.

Edytowane przez Linek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...