Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

I dobrze,Ci co nie kupili gry/grali w bete lub trial zauwazylem ze szczekaja najglosniej,jakie to d3 jest do dupy i w ogole,Ci co graja normal/nightmare mowia ze spoko ale nic nowego,natomiast kilka osob ktore dotarlo do inferno twierdza ze dopiero tam gra zaczyna lsnic,liczy sie kooperacja,taktyka i troche szczescia.

 

Postaram sie dotrwac przez ta nudna czesc jaka jest normal i nightmare aby potem bawic sie lepiej.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

To Twoi znajomi to chyba szczyt szczytów elity Diablowej, bo maaaaaaasa ludzi narzeka na to jak tragicznie jest zbalansowane Inferno od momentu rozpoczęcia Act 2.... i widząc co było na Hell jestem w stanie im uwierzyć.

Taktykę można sobie wsadzić w dupę tak na prawdę, w chwili jak Ci wyskoczy przegięte combo affixów.

Odnośnik do komentarza

To chyba dobrze ze jest przegiete? Bo czegos tu nie rozumiem,jedni narzekaja ze za latwo,inni ze za trudno.

 

Nie wiem co wedlug Ciebie jest szczytem elity diablo,bo nigdy o nich tak nie powiedzialem,graja wiecej ode mnie,szybciej tam doszli i z tego co widze sa zadowoleni,dlatego mialem parcie zeby skonczyc pierwsze poziomy i tez tam dotrzec gdzie "zabawa sie rozkreca". Jezeli jest inaczej i nie ma sensu czekac na hell/inferno to moze sobie ta gre odpuszcze po 1-2 przejsciach,bo zaakceptowalem to ze loot jest do dupy,ze bronie legendary tez sa do dupy,ze nadal nie ma pvp i myslalem ze chociaz wyzwanie z trudniejszego poziomu trudnosci w co-opie da potem duzo frajdy.

 

To ze maaaasa ludzi na cos narzeka w grach blizzarda czy innych grach mmo/online jest taka norma jak pierdy po starej parowce.

 

A co Ty mozesz poradzic w takim razie,prywatnie i szczerze,warto Twoim zdaniem brnac do konca i czekac na to inferno w grupie czy strata czasu i wiecej frustracji niz przyjemnosci?

Odnośnik do komentarza

Ja nie doszedłem osobiście do Inferno jeszcze, kończę Hell właśnie.

 

Ale odrobina rozumu i chwila zastanowienia się, pokazuje co i jak.

Niektóre kombinacje affixów nie powinny mieć miejsca, bo to nie czyni gry trudnej (trudna = wtedy kiedy giniesz z włąsnej winy, nie z powodu tego, że gra jest przegięta w jakimś aspekcie).

 

Jak mam zabić coś co napierdziela po 50k na hita, jeżeli posiada affixy typu Fast, Vortex, Jailer, Chain albo Mortar i w dodatku ma przewalone skille samemu w sobie. Początkowe moby z aktu drugiego, te z granatami (nie pamiętam nazwy), na samą myśl już teraz wrzucają mi ciarki na plecy. I to nie w pozytywnym znaczeniu. Randomowość jest bardzo fajnym aspektem, ale w pewnych granicach.

 

 

Uważam D3 za bardzo dobrą grę, ale to nie zmienia faktu, że niektóre jej aspekty są po prostu FUCKING BROKEN AS FUCK i należy je poprawić ASAP.

 

 

 

Problemem Inferno jest to, że story ZNACZNIE odbiega poziomem od bicia championów i elitek. Przebijasz się bez większych problemów by nagle spotkać wielki mur na swojej drodze, który albo jakoś ominiesz wia ressy i teleporty, albo będziesz mu zbijał 1% HP, ginął, respił, 1% HP, ginął, resp.... i tak 100 razy. To nie jest wyzwanie. Powinno to być lepiej zrównoważone.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza
Gość Oran

Pie.r..dolisz.

 

Nie bez powodu nazywa się to INFERNO o to właśnie chodzi, by było ZA CIĘŻKO, ZA TRUDNO. Niektórym się to podoba, naprawdę. Dla nich właśnie to jest. Jeszcze mi powiedz, że tryb hardcore jest do dupy bo zginiesz i juz nie mozesz grać.

Odnośnik do komentarza

hmm akurat fast, vortex, chain i mortar uwazalby za latwy zestaw gdybym spotkal :P

trudnosc danych zestawow affixow zalezy zawsze od tego czym je spotkamy i niemozliwe zestawy zdarzaja sie tylko w obrebie danego party (choc "niemozliwe" to tez przesada bo sa zwyczajnie za trudne by sie chcialo probowac. to jednak juz nie diablo 1 gdzie wchodziles magiem i na hellu spotykales "immune fire+lightning" spit beasty i wychodziles z gry)

 

a ze gra nie jest zbalansowana to tez fakt. taki mag z tym swoim diamentowym armorem np mi wyglada na przegiecie ale ze gram dh to wypowiem sie o retarded god mode zwanym tez zaslona dymna.

oto lista korzysci jakie ten skill daje:

-wrogowie przestaja Cie atakowac kiedy to trwa

-wszystkie ataki ktore zostaly juz w ciebie wyprowadzone nie trafiaja kiedy to uzyjesz (w tym sickle butchera czy mortar)

-mozesz biegac po lawie, ogniu, kwasie kiedy to trwa wliczajac w to ogien u butchera

-mozesz biegac przez lasery arcane enchanted

-jesli byles czyms spowolniony to po uzyciu juz nie jestes (nie zdejmuje to jednak hexow od diablo)

-mozesz zignorowac lodowe bomby ktore nie zadadza ci dmg ani nie zamroza jesli masz to wlaczone

-jesli sie spozniles i zamrozily to uzycie smoke zdejmie zamrozenie uwalniajac postac

-uzycie smoke uwalnia od jail i stun (tego drugiego nie jestem 100% pewny ale gdy butcher na inferno mnie zlapal harpoonem smoke pozwalal mi uciec zanim butcher uderzyl)

-z przyspieszeniem biegania uzycie tego skilla kilka razy zgubi nawet championy na inferno

 

jak dla mnie powinni z niego usunac niewrazliwosc na lasery czy lawe/kwas/ogien. reszta moze byc

 

ps. jako ciekawostke jak silny jest smoke prezentuje z mojego gameplay:

http://youtu.be/HGu89EpdUrM

 

ps2. napewno takich przegiec sie znajdzie wiecej u wszystkich klas

Edytowane przez Gattz
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

I dobrze,Ci co nie kupili gry/grali w bete lub trial zauwazylem ze szczekaja najglosniej,jakie to d3 jest do dupy i w ogole,Ci co graja normal/nightmare mowia ze spoko ale nic nowego,natomiast kilka osob ktore dotarlo do inferno twierdza ze dopiero tam gra zaczyna lsnic,liczy sie kooperacja,taktyka i troche szczescia.

 

Postaram sie dotrwac przez ta nudna czesc jaka jest normal i nightmare aby potem bawic sie lepiej.

No i w tym jest problem, ze aby zaczac grac "normalnie" to musze przemeczyc sie przez taki faceroll, ze plakac mi sie chce jakim sa normal oraz nightmare.

ps. Gram Barbarianem, in your face. Nie facerolluje az tak aby grac DH ;D.

Odnośnik do komentarza

No oczywiście, że jest nieludzko ciężko. Gdyby tak nie było, to ludki by nie miały pretekstu do kupowania coraz to lepszych świecidełek za prawdziwą kasę - choćby to miały być różnice tylko kilku cyferek. Blizzard sobie wszystko ładnie zaplanował i będzie dalej zbijał kasę na zniecierpliwionej "elicie".

 

Ale z całym szacunkiem, nie sądzę, aby gadanie typu "po XX godzinach gry na poziomie ZZ dopiero zaczyna się zabawa i już nie jest nudno" przemawiało jakoś szczególnie na korzyść gry, moim zdaniem. Toż to brzmi prawie jak powtórka

.

 

<trollface>

 

inb4 minus od stoodio

 

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie o bronie. Aktualnie gram barbem i stosuje dual wielding. DPS jest swietny, ale wydropilem calkiem niezle mlotki, miecze, topory 2h ( dmg mialy wiekszy niz pojedyncza bron 1h), tylko co z tego jak nie warto tego uzywac bo dps spada w statystykach. A moze sie myle? Mimo ze dps przy 2h mniejszy to i tak jest sens uzywac tych broni? Naswietlcie mi prosze ta sprawe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...