Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Kwadrans temu były kopie na stronie empiku, już nie ma.

 

I w ten wtorek rzucą małą partię do tych sklepów tylko:

 

Gdańsk Galeria Bałtycka,Al. Grunwaldzka 141,80-264 Gdańsk,

Gdańsk Główny ul. Podwale Grodzkie 8, 80-895 Gdańsk,

Katowice Silesia ul. Chorzowska 107 ,40-101 Katowice,

Kraków Galeria ul.Pawia 5 (CHU Galeria Krakowska),31-154 Kraków,

Kraków Rynek, Rynek Główny 5, 31-042 Kraków,

Lublin Plaza ul. Obrońców Pokoju 1a ,20-030 Lublin,

Łódź Manufaktura ,ul. Karskiego 5 ,91-071 Łódź,

Poznań Plaza ul. Kaspra Drużbickiego 2 ,61-693 Poznań,

Poznań Ratajczaka,ul. Ratajczaka 44,61-816 Poznań,

Poznań Stary Browar,ul. Półwiejska 42 61-888 Poznań,

Szczecin Galaxy, Al.Wyzwolenia 18,70-554 Szczecin,

Wrocław Rynek,Rynek 50 ,50-116 Wrocław,

W-wa Arkadia, Al.Jana Pawła II 82,00-175 Warszawa,

W-wa Galeria Mokotów ul. Wołoska 12, 02-675 Warszawa,

W-wa Junior, ul. Marszałkowska 116/122,00-017 Warszawa,

W-wa Nowy Świat,ul. Nowy Świat 15/17,00-029 Warszawa,

W-wa Złote Tarasy,ul. Złota 59 ,00-120 Warszawa,

Wrocław Renoma ul. Świdnicka 40,50-024 Wrocław

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Ok, dopiero co przelazłem diablo na normal. Jak już zebrałem tych kilka rzeczy z ziemi i było łatwo tak było łatwo już do końca. Diablo również praktycznie nic mi nie robił.

 

Trzeba przyznać, że cut scenki bardzo ładne im wyszły, ogólnie to tęsknie za takimi filmikami. Ostatni raz chyba w FF13 widziałem takie filmiki.

 

Zakończenie takie jakieś na szybko, pogadał chwilkę, bla bla i koniec : d Ja jednak lubię jak zakończenie się ogląda z te powiedzmy przynajmniej 5 min. Przynajmniej wtedy czuć jakąś taką nagrodę za skończenie gry.

No ale nic jak to diablo fabuła jednak dalej stoi na dalszym planie i moim zdaniem mało to zmienia, że tym razem więcej gadania i takich tam dupereli.

 

Spróbuje dziś troszkę pograć na koszmarze, tym razem jak na normalu wszystko badałem, każdy kącik, to teraz mam zamiar raszować, żeby po prostu przejść dalej : p

Odnośnik do komentarza

Jak mozna sie nauczyc/rozpoznac te prefixy i afixy na championach? Ciagle czyta na forach ze cos jest molten,vortex,mortar i nie do konca rozumiem co to znaczy,jak to rozpoznac (animacja?) i co dokladnie robia te nazwy ;s

 

 

p.s. wlasnie hotfixneli wizardowi Critial Mass (filmik kaza).

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim chyba najlepiej grać w języku ang i czytać po prostu przy walkach kto ma jaki affix i co robi. Ja chciałem ang ustawić, ale trzeba 2,5gb śćiągać: /

z tego co zauwazylem to najgorsze (na koszmarze) narazie dla mnie jest, Tajemnicza moc czy cos takiego, jakiś łanuch co nawala hity nienormalne i może iluzja, bo straszna masówa się robi, zaraz też denerwuje. Ogólnie to niezłe są te championy : p

Odnośnik do komentarza

no affixy sa zawsze wymienione pod nazwa moba

no i mozna je rozpoznac patrzac na ekran.

jak zostawia za soba slad ognia to molten

jak zostawia wszedzie kolki z laserami to arcane enchanted

jak wszedzie pojawiaja sie lodowe kulki ktore rosna i wybuchaja to frozen

i tak dalej i tak dalej

 

a co robia masz tutaj: http://gaming.stackexchange.com/questions/67628/monster-affix-list

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

invulnerability+horde+fast+vortex = nowa gra

 

wychodzę z założenia, że nie będę się męczył jak i tak potwór wyrzuci śmieci

 

Co do samego dropa to ten jest w DIII zwyczajnie żałosny. W DII wypadały może i śmieciowe unikaty i sety ale przynajmniej wypadały i człowiek czuł ten dreszcz emocji jak na ziemi pojawiał się "unidentified ring", który i tak był Nagelem ale zawsze byla najdzieja, że to SoJ. Tutaj mam za sobą ponad 30h gry, jestem w drugim akcie na piekle a nie wypadł mi nawet najpodlejszy unikat z normala. Gra, której motorem napędowym są przedmioty zwyczajnie tych przedmiotów nie ma a jedynym sposobem na zdobycie czegoś sensownego są azmodan runy i farmienie złota.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Soul

Na piekle jest gorszy drop niż na koszmarze, także piekło polecam zrobić speed runa w między czasie nabić 60 lvl i prawdziwe diablo zaczyna się na inferno 5 minut gry i od razu pomarańcz wypadł.....

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Hardcore naprawdę daje radę :)

 

Obecnie mam 20lvl swoim doktorkiem - nie jest wcale tak trudno, no chyba że rushujemy (raz mi się zdarzyło - rzuciłem się w pogoń za goblinem i po chwili znalazłem się w środku zadymy, otoczony liczną grupa mobków). Sama postać jest całkiem mocna i bezpieczna - stoję sobie z tyłu i pluje z rurki, od czasu do czasu puszczając ognistego baką... tzn. nietoperza ;) Tłum kontroluję przy pomocy GotD (nieżle spowalnia), przywołańce skupiają na sobie ataki, jak chce przyszaleć, to zapodaję Soul Harvest i sieję pożogę. Ogólnie spoko, szkoda tylko, że itemy lecą bryndzne, ale już taki "urok" tej części...

Odnośnik do komentarza

Mi wypadl jakis pasek zielony z seta (Tal Rasha) z urn zaraz po zabiciu Skeleton Kinga (Inferno), sprzedalem za 600k w 5min.

 

Tak przy okazji... Inferno mialo byc trudne... right?

Juz mam dosc sluchania "bedzie trudno na Hell" pozniej "nie, nie na Inferno". Teraz uslysze "od II ACT" -.-.

Poziom jest spoko, ale nic "nadzwyczajnego" w nim nie ma, absolutnie. Tak samo z dupy affixy trafialy sie i na HELL....

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...