Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek87

zaraz mnie coś trafi. wszyscy dropią, tylko ja mam same crapy w itemach i nie mogę sie ruszyć nigdzie powyżej pierwszego aktu inferno -_-' jeszcze kupowałem stuff na ah ale teraz co sie zarobi to w naprawe trzeba pchac. <sad panda>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

zaraz mnie coś trafi. wszyscy dropią, tylko ja mam same crapy w itemach i nie mogę sie ruszyć nigdzie powyżej pierwszego aktu inferno -_-' jeszcze kupowałem stuff na ah ale teraz co sie zarobi to w naprawe trzeba pchac. <sad panda>

 

Hmm ja jestem w 3 akcie inferno i w sumie nie bawiłem się w żadne farmienie ( pobiegałem kilka razy po Hellu żeby mieć kasę na naprawę ) i przebijam się z grupą znajomych przy pomocy stosunkowo taniego gearu z AH. Poza reflect damage / shielding nic nie sprawia większych problemów ;p

Odnośnik do komentarza

mnie jak w(pipi)iają moby z przyciąganiem, arcane,hordą i zamrażaniem.O losie,jak się taka paczka trafia to robi się ciężko,wszystko inne biję swoim monkiem,ale te affixy mnie potwornie wkurzają,ginę rzadko mimo to,zwykle przez lenistwo i walenie na pałę,zamiast ucieczki.

Co prawda kończę dopiero 2 akt,ale po tym patchu i nowemu sprzętowi(kilka legendów się sprzedało,a to się coś 63 lvl znalazło dla monka) gra się znacznie lepiej.

Generalnie po patchu trochę bardziej chce mi się grać :)

Odnośnik do komentarza

Licznik nie ma nic do umiejetnosci, sorry.

Najwyrazniej robisz cos zle skoro giniesz i dalej masz problemy z przejsciem. Z tego co pamietam A1 nie zostal ruszony nerfami, ale byl wczesniej i tak prosty (schody zaczynaly sie ni z dupy ni z pietruchy w polowie A2 - mnie samego to wtedy irytowalo niezle na Barbie).

Zamiast sie obruszac postap tak jak Ci Grigori radzi.

Moje dwie postaci razem wziete nie maja tyle nabite co twoja (ba, cos kolo 50% total twojego), a wyczyscilem cale Inferno dawno temu (Diablo mi sie przesuwal troche przez brak wystarczajaco wysokiego DPSu na P2 i byl RNG festem czy wpadnie wystarczajaco critow abym nie padl od clonea czy nie).

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

ja nie narzekam na to ze padam, narzekam na to ze nic k'urwa nie dropi przydatnego

 

raz mi legendarny wypadł jak miałem 35lvl a tak nic. zero złotego zero zielonego

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Przecież to,że legendy są niezależne od mf to myślałem,że widział każdy.Tutaj tylko szczęście się liczy.

A tak poza tym to pier.dole nie wracam już na 1 akt,bo drop na 2 akcie dużo lepszy,elit fch.uj a i postać mam na tylę silną by nie umierać niemal wcale (wiadomo - affixy grają tu główną rolę).

Jest git :)

Odnośnik do komentarza

ja nie narzekam na to ze padam, narzekam na to ze nic k'urwa nie dropi przydatnego

 

raz mi legendarny wypadł jak miałem 35lvl a tak nic. zero złotego zero zielonego

 

rozumiem Cię doskonale... koledzy tutaj inputują, że kiepski drop jest spowodowany tym, że nie umiemy grać (wtf?) ale prawda jest taka, że w akcie I inferno biegam do miasta co 10 minut z pełnym ekwipunkiem, rzadkie przedmioty wypełniają połowę ekwipunku a wszystko to jest kupą szrotu bo moje miecze i sztylety na 59-63 lvl mają po 200-300dps a pierścienie na 60lvl mają po prostu wolny slot na klejnot... nie wyolbrzymiam - oprócz amuletu nie znalazłem żadnego elementu ekwipunku, który mógłbym na siebie włożyć a ostatnia znaleziona przeze mnie broń z którą biegałem miała lvl 5 :) od tamtej pory ratuję się AH. O ile w epoce grania "przed inferno" kupowanie broni nie było konieczne bo do biedy mogłem używać znalezionej broni (cierpiał tylko mój e-penis) tak w inferno mogę tylko mozolnie i ze świadomością bezcelowości przedzierać się przez 2 akt załamując ręce na widok dropu... Legendary znalałem 4 czy 5 w ciągu ok 150h grania z czego żaden nie nadawał się dla monka. nie znalazłem do tej pory nic "zestawowego"... Gram niewiele bo ok 1h dziennie - tak akurat żeby dobrnąc do 5 poziomu nefalemów, zabić jeszcze ze 3 elitki i ze łzami w oczach na widok tego szrotu, który wypluły iść spać... :)

tak - jestem zazdrosny, tak - często ginę więc pewnie jestem lamerem... ale przedmiotów znajduję bez liku więc co to ma za znaczenie? Diablo III odróżnia lamera od progamera i tylko temu drugiemu dropi fajne itemy?

Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Szkoda bo liczyłem że jakoś da się zrobic aby mieć polska wersję na MAC OS X.

 

No cóż trzeba zrobic upgrade mojego starego PC(wiem że to dziwne ale mam takiego słabego PC że nie uciagnie Diablo 3 :D Ale za to mam mocnego MACa)

Odnośnik do komentarza

Wersja na Mac'a ma chyba tylko 3 albo 4 języki do wyboru. Więc nie, nie da.

 

Bullshit, ja używam Mac OS X, gra z płyty natywnie w dzień premiery po zainstalowaniu odpaliła się w języku polskim. Można podobnie jak w wersji na Win dograć każdą z obsługiwanych wersji . Kiedyś krążyły informacje o 3-4 do wyboru ale jednak oficjalnie wygląda to inaczej.

Edytowane przez RajuPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...