Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

moze cos wiecej na ten temat a nie suchy slogan ?

normalnie sa dostepne emulatory i gra sie laczy z lokalnym serwerem i grasz w diablo3 samemu. Bez potrzeby laczenia sie z netem.

Postac jest widoczna tylko offline. nie mozna grac online.

Linków nie podam bo takie zrodla sa zakazane na forum

Odnośnik do komentarza

No sorry ale jak ktoś mi na forum płacze, że kupił od kogoś item za 15 mln item tylko po to by go sprzedać drożej a potem go wystawił za 50k bid na aukcji to ja nie wiem to tutaj jest tym "mądrym".

Bid jest zawsze minimalną ceną za jaką jesteś gotów sprzedac item, więc fochać się nie ma co.

 

Dwa: istnieje zawsze taka możliwość, że nikt by danego itemu nie chciał i tylko jedna osoba by tyle zalicytowała, więc to nie jest taka całkowicie niemożliwa sytuacja.

Edytowane przez Kazuun
Odnośnik do komentarza

Jakich manipulacjach? Stwierdzam fakt, że bid to minimalna cena za jaką jesteś gotów sprzedać dany przedmiot i jeżeli sprzedaż go za właśnie taką to trudno. Wyszło do dupy, ale co począć. Stało się.

 

A Ty podnosisz alarm i brzmisz jak by ktoś Cię zerżnął w dupę i kazał zapłacić za kondoma, po czym po wszystkim powiedział, że świat się skończy 12 grudnia. To mnie dziwi... i śmieszy jednocześnie.

Odnośnik do komentarza

Ale to właśnie Ty masz problemy z myśleniem przy upałach.

Ja nigdzie nie mówię, że tak jak jest obecnie jest dobrze i wspaniale. Mówię, że każdy dobrze wiewie, że AH nie zatrzymuje się przy maintenance etc, bo leży na osobnych serwerach niż gra, a zgraja ludzi jest nagle wielce zdziwiona i podnosi alarm, tak jak Ty tu teraz, jak by się miał za chwilę skończyć świat. O TO mi chodzi dokładnie. O to oburzenie znikąd.

Odnośnik do komentarza

Luzniej chlopaki.

Ja tutaj musze zgodzic sie bardziej z Kazuunem. Wystawiasz na wlasne ryzyko... RMAH aka CRAP jest zaserwowany na zasadzie "as is" i trzeba liczyc sie z ryzykiem.

Nie wystawiaj za smieszna sume na start, bo moze za tyle zejsc i tak... bywa.

Owszem druga sprawa to, ze Blizz daje dupy po calosci z tym serwisem (i fajnie by bylo jakby stopowali zegary - bo teraz malo profesionalnie jest), ale wtedy wystarczy z niego po prostu nie korzystac. Nikt nie zmusza do tego.

Zreszta zaraz bedziecie mogli legalnie odsprzedac Diablo3 (jesli nie bedziecie zadowoleni z jakosci, lub taka fanaberie)w obrebie UE i Blizzard bedzie mogl Wam laske opierdzielic co najwyzej.

Odnośnik do komentarza

Wystawiasz na wlasne ryzyko... RMAH aka CRAP jest zaserwowany na zasadzie "as is" i trzeba liczyc sie z ryzykiem.

Nie wystawiaj za smieszna sume na start, bo moze za tyle zejsc i tak... bywa.

Wery macz dis ^

Ale niestety Gri dalej widzi tylko jeden punkt widzenia.

 

 

Inna sprawa, Rapek, że byś musiał całe konto sprzedać. Tak jak z Origin czy ze Steam, a to trochę komplikuje sprawę ;)

Odnośnik do komentarza

Nie. To rozchodzi sie juz o same licencje... juz Blizz musialby sie dostosowac (tak jak i reszta) niedlugo :P.

@Grigori: Jasne, ze walcze... ale tam, gdzie moge sie opierac na podstawie jakiejs prawnej. W tym wypadku nie ma, wiec wybieram najlepsze rozwiazanie "Kij Ci w Oko" i nie uzywam RMAH (ktorego i tak za bardzo nie moge uzywac z powodu konta na Irlandie - nie mam komorki Irlandzkiej :P Co nie zmienia faktu, ze mam na RMAH i tak wyj....ne. Europejczycy nie sa takimi debilami jak Amerykance i nie kupuja wszystkiego jak leci za chore sumy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...