Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

No mi wypadło bez mp :) A co do Twojej postaci MichAelis to ja bym proponował zainwestować w loh'a ( life on hit ), przypakować crit chance itp. http://eu.battle.net/d3/pl/profile/ProNoobSkilz-2685/hero/14411823 możesz podejrzeć mojego barbe ( idealny nie jest, ale 3akt mp1 daje sobie rade ) i sugerować się nim.

Odnośnik do komentarza

Budżetowo, bo zakładam, że nie masz góry złota:

- broń zmień na topór 2h z socketem, crit dmg ok 150% i loh w okolicach 1000

- tam gdzie to możliwe pozakładaj przedmioty z crit chance

- jeśli grasz WW to zrób build typowo pod WW czyli Tornado/Huragan, Berserker/Upojenie Chaosem, Bitewny szał/Do boju, Okrzyk wojenny/Bezkarność, Sprint/Szybki jak wicher

- pasywne zmień na Mistrzostwo broni (dostaniesz +10% crit chance), Nieustępliwość (wytrzymasz dłużej kręcąc się pośród potworów) i Bezwzględność (dodatkowe 5% crit chance i 50% crit dmg)

 

 

 

 

 

mam pecha do tych legend - wypadły jak dotąd cztery i każda nadaje się na siarkę

Odnośnik do komentarza

Budżetowo, bo zakładam, że nie masz góry złota:

- broń zmień na topór 2h z socketem, crit dmg ok 150% i loh w okolicach 1000

- tam gdzie to możliwe pozakładaj przedmioty z crit chance

- jeśli grasz WW to zrób build typowo pod WW czyli Tornado/Huragan, Berserker/Upojenie Chaosem, Bitewny szał/Do boju, Okrzyk wojenny/Bezkarność, Sprint/Szybki jak wicher

- pasywne zmień na Mistrzostwo broni (dostaniesz +10% crit chance), Nieustępliwość (wytrzymasz dłużej kręcąc się pośród potworów) i Bezwzględność (dodatkowe 5% crit chance i 50% crit dmg)

Wszystko ok, ale absolutnie nie bierze się LoHa na 2handzie, jeśli już, to LL (% wykradanie)

 

Tak, 2hand jest lepszy o tyle, że masz więcej tego dpsa w karcie postaci i skille zadają większy dmg, jak opierasz build o mocne skille, to nie ma wątpliwości, że 2hand lepszy, jak potrzebujesz szybkości ataku, to tylko wtedy dual. Generalnie to różnica pomiędzy 2handami a 1handami jest spora na korzyść tych pierwszych od poprzedniego patcha.

Ile DPSA jest optymalne? mam 31k teraz, ogolnie po waszych radach jest NIEWIELE lepiej, ale i tak dostaje łomot i musze sie napocic. Moze tak ma byc? Po prostu przywyklem to spamowania LPM a teraz takie kombinacje :(

Odnośnik do komentarza

Ja farmienie kluczy odpuściłem. Nagroda, którą można dostać jest trochę niewspółmierna do czasu poświęconego na zbieranie tych śmieci, bo raz, że ring może wylosować całkowicie nieprzydatne statystyki a dwa, że xp to można podbić Leorykiem.

W DII tak pochodnia jak i anni miały jakąś wartość a tutaj nie dość, że itemu nie można sprzedać to jeszcze gwarantowane statystyki nie są wcale takie oszałamiające.

 

Pobiegałem kilka razy na wardena z a1 i wypadł mi klucz; teraz od niechcenia lecę na tego z a3 zaraz po zakończeniu właściwego runa i jak dotąd zero a niekiedy potrafi napsuć krwii tym spamowaniem zamrożonymi zwłokami.

 

btw

Jak dokładnie działa odbicie obrażeń? Jako, że na porządną broń ze stealem mnie nie stać to korzystam tylko z 1.5% gwarantowanego przez blood magic i nie potrafię rozgryźć jednego - raz elity padają bez większych problemów a pasek z hp tylko skacze góra-dół podczas gdy innym razem tylko dotknę moba i już leżę. Muszę wtedy wyłączyć archona i kombinować ze skórą i tornadami.

Edytowane przez greah
Odnośnik do komentarza

 

W DII tak pochodnia jak i anni miały jakąś wartość a tutaj nie dość, że itemu nie można sprzedać to jeszcze gwarantowane statystyki nie są wcale takie oszałamiające.

 

 

miały?

pod warunkiem ze torch byl Paladyna lub czarki ( dla innych musial byc perf) Nie bylo problemu aby dostac torcha za free 2 tygodnie po rozpoczeciu laddera.

Odnośnik do komentarza

Wartość wpływającą na grę a nie wartość w fg albo hr. Torch zajmował 2 sloty a dodawał tyle samo skilli co 3 grand charmy. Teraz, gdyby ring nie był przypisywany, też byś znalazł na forach ludzi, którym nie wyszedł roll i chcą oddać pierścień za cenę Leoryka.

 

Wystarczy, że nie masz szczęścia i kończysz z pierścieniem +160 main i 35% xp a wtedy czas można uznać za stracony, bo pierścień nadaje się tylko dla nowej postaci aby szybciej dojść do 60lvl.

 

Nie mówię, że pierścień jest zły ale to nie jest odpowiednia nagroda za drogę do jego zdobycia - 3 klucze, które nawet na mp5 wypadają losowo; następnie infernala machina tworzy losowy portal a następnie wracamy do szansy na drop jak u wardena.

Odnośnik do komentarza

Nie ma i tak dostaniesz te "umowne" 8% pasek jest słaby nie polecam go, sam zainwestowałem w klatkę i spodnie.

 

http://eu.battle.net...50/hero/1948245 <- tak to u mnie wygląda.

Nie ma i tak dostaniesz te "umowne" 8% pasek jest słaby nie polecam go, sam zainwestowałem w klatkę i spodnie.

 

http://eu.battle.net...50/hero/1948245 <- tak to u mnie wygląda.

 

a to moj http://eu.battle.net...8/hero/16449493 z czego jestem naprawde dumny to z uników ktore na buffie wynosza ok. 70% a i tak mozna by to podkrecic zmieniajac kilka skilli

 

Dzisiaj zrobilem pierwszy HellFire Ring i trzeba przyznac ze wyszło straszne (pipi) za przeproszeniem, duzo zachodu nagrody zadnej, gdyby mozna było to jeszcze sprzedac to kasa by wpadła a tak to rozbic (o ile sie da) lub dla nowej postaci posłuzy ale to marne pocieszenie...

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

OK,trochę zmieniłem build,kupiłem parę itemów i mam pytanie do wyjadaczy co mógłbym zmienić w pierwszej kolejności.

Widzę,że macie bardzo mało hp co niektórzy i ressy tez nie jakieś powalające,czy ten dps wam to rekompensuje i na jakich mp gracie?Chciałbym móc grac na mp5 bez większych problemów,narazie mój max w solo to mp3 i w miarę dobrze sobie daję radę,ginę rzadko a zabijanie też nie trwa zbyt długo.

Wiem na pewno ,że przydała by się plugawa osłona.Ale jaki kupić pas,buty czy spodnie?Jaki set/legend polecacie?

Z góry dziękuję

To mój profil:

http://eu.battle.net...file/Ader-2359/

 

Michaelis napisz kiedy będziesz bo mam dla Ciebie naprawdę fajny ring,z 4,5 kryta,magic find,148 str i ileś tam vita ;)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

ja mam prawie 3k zrecznosci i jak juz pisalem duzo unikow kradziez zycia 2.80 i LOHa 1500 (chyba), zreszta napewno ogldales postac, gram 1akt MP 5/6 w zaleznosci czy solo czy z kumplem, akt 2 MP 5/6, akt 3 MP 4/5, w czwarty akt dawno nie gralem, tak naprawde kuku robia mi tylko te elity ktore zostawiaja kwas i ogien na glebie w innym przypadku trzymam tylko lewy przycisk myszy.

 

pas wiedzmy o ktorym pisal kolega wyzej ostatnio sprzedalem za jakies 50mln dobrze ze sprawdzilem ile to warte jest bo czasem wrzucam od nie chcenia za 2/3mln na kup teraz i bylby bigos

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Dzięki za rady panowie :)

Właśnie niedawno ubiłem ubery na mp5 wypadł won khim lau niezły i w końcu mam tego hellfire ringa do expa,dobry dzień :)

Myślicie,że wart go zostawić i zmienić pierwszą broń na rezonującą furię z LoHem?Czy raczej skupić się narazie na innych itemach?

 

won-khim-_xxnxnnq.JPG

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...