Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja teraz zainteresowałem się hardcore mode

pierwsze podejscie z kolega od razu ustawilismy mp na 10 xD

On monkiem, ja barbem

Kolega padł przed akcja jak

umiera cain

od tych gosci z maczuga co biora na hita, mi udalo sie ich ogarnąć, ale potem poziom drastycznie podskoczył w góre. Dokładnie w miejscu po poknaniu bossa pająków.

Tam to już serio była masakra i padłem : p

 

Teraz zagram z kolegą znowu, tylko bez mp bo myślimy, że fajniej się bedzie grało na publicu.

Mobki będą atakowały tak samo, tylko będą miały wiecej hp, a duzo wiecej ludzi to jakieś buffy czy coś zawsze dadzą

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem taktykę na taką jak pisaliście

Gram na mp0 act 3 moim barbem na ww

Biegne przed siebie wnikam tylko w elity ale i tak rozwalam masę mobów bo zostawiam za sobą tornadka

 

Wydropiłem 3 legendarne wciągu 4 runów. Jestem trochę zdziwiony, bo tylko zmineiłem styl gry i nagle dropi, troche dziwne jak dla mnie, no ale moze akurat mialem takie szczescie.

"Szczescie".. w sumie to te legendarne to mega crapy : p ale chociaz widać, że coś dropi

 

Run średnio u mnie trwa 25 min

Możecie napisac jak robicie runy 3 aktu? (tak w ogóle, to jest najoplacalnijeszy act? W tym akcie można grać na mp0, a i tak drop jest maksymalnie dobry więc wydaje mi się, że tak)

 

Ja zaczynam od ostatniego tp, tego przed azmodanem i biegnę do tyłu całą drogę, aż do końca pól (fields). Potem już robię tylko teleport do keep lv 1, schodze od razu na lv2 i tutaj czyscze jako tako.

 

Jak u was to wygląda?

Wydaje mi się, że najefektywniej jest na drodze do tyłu az do siegebreakera, dalej jest coraz gorzej, wiec nie wiem moze bardziej oplaca sie konczyc na siegebreakerze?

 

I na końcu chodzicie na azmodana? Ja w sumie chodze bo zabic go to jakies 15 sec, tyle ode mnie, jednak chyba jeszcze nie porzuce diablo : p

Odnośnik do komentarza

zmodyfikowany alkaizer (tzn. nie jest tak ksiązkowo wydajny pod względem xp/h ale dochodzi jakieś 5 elit a dodatkowe lokacje to jakieś 5 minut biegania)

- Core of Arreat

- Tower of Damned lvl1

- Arreat Crater lvl2 - nie szukam wyjścia tylko dwóch elit i zaraz po tym wychodzę. Dlaczego? Bo ten poziom ma wiele ślepych uliczek i człowiek traci czas na backtracking.

- Bridge of Korsikk - kółko i powrót do wp

- Rakkis - dziwnym trafem to właśnie tam wypadają mi najlepsze unikaty

- Keep Depths lvl1 - sprawdzić czy w komnacie obok nie ma elit (50% szans, że będą)

- Keep Depths 2 i 3 - wg mnie warto zrobić lvl3, bo jest niewielki, posiada dwie elity a do tego dużo trash mobów

- Stonekeep - szybki sprint do wardena, bo szkoda tracić 5nv (dzięki temu mam masę zalegających kluczy)

Odnośnik do komentarza

A ja mam kilka pomysłów co do zmian, które może zrobić blizzard. To są takie dosyć podstawowe zmiany, które raczej powinny być w grze (głównie ta druga rzecz, którą napiszę)

 

Jeśli już blizzard jakoś tego nie zapowiedział, że to zrobi czy coś, to gdzie można jakoś się podzielić pomysłami (jeśli można)?

 

Moje pomysły to:

 

- Jakiś wielki napis w czasie wydropienia Legendara na samym środku ekranu, bo czasem mimo tych wielu udogodnień, możemy już być daleko za mobem, którego zabiliśmy i nawet nie zauważyć, że dropnął nam legendar. Nic to nie kosztuje blizz zrobić, a da nam bardzo dużo

 

- Drugi pomysł, to większa kontrola nad grą z naszej strony, a mianowicie głównie mi chodzi o filtrowanie dropa. Maży mi się taka opcja, żebyśmy mogli dokładnie poustawiać co jak chcemy widzieć, że np. rękawiczki na czerwono, hełmy na zielono itd. możliwość wyłączenia pokazywania np. szarych, białych, niebieskich rzeczy. W grze mmo powinniśmy mieć kontrole nad takimi rzeczami, bo w końcu spędzamy sporo z daną grą czasu więc chcemy, żeby wszystko był tak jak my chcemy, więc taka możliwość własnoręcznego ustawienia sobie dropów byłaby świetna

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Co to kur.wa ma być... jakieś randomy z mailem z yahoo podszywają sie pod Blizzard i prują się że niby chce sprzedać Diablo III (a tej gry nie mam) i chcą żebym zalogował się na strone by potwierdzić tożsamość. Już nawet skrzynka mi przestała rozpoznawać to jako spam.

 

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza

Co to kur.wa ma być... jakieś randomy z mailem z yahoo podszywają sie pod Blizzard i prują się że niby chce sprzedać Diablo III (a tej gry nie mam) i chcą żebym zalogował się na strone by potwierdzić tożsamość. Już nawet skrzynka mi przestała rozpoznawać to jako spam.

 

Da się coś z tym zrobić?

Da sie. Zmienic maila.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

hahaha, jacy oni są żałośni. Najpierw od premiery upierali się, że duelowana nie będzie, bo [wstaw randomową, nic nieznaczącą wymówkę], a teraz się okazje że PvP nie będzie, bo [wstaw randomową, nic nieznaczącą wymówkę], więc wstawią duelowanie zrobione na odwal się. lol, blizzard stoczył się na dno na dobre. Team zajmujący się Diablo to największa kompromitacja jaką widziała ta firma w swojej historii.

To jest idealna podstawa pod chargeback :P. Przed zakupem obiecywali PvP... jak go juz przez rok nie daja i teraz twierdza, ze nie dadza to oklamali i produkt jest niezgodny z opisem. Bam, do banku dzwonic! ;D

A tak swoja droga to Blizzard sam zniszczyl te gre pozwalajac by boty ganialy bezkarnie tak dlugo - mega inflacja zlota itp. Znajomi, ktorzy botowali na potege zarobili sporo szmalu, a po banie juz wrocili i znowu zarabiaja sobie... .

Odnośnik do komentarza

Do dziś nie rozumiem, dlaczego nie wprowadzili odstępów między cyframi. Tłumaczą się (UWAGA) że w różnych regionach zamiast spacji są kropki lub przecinki!

 

Następna kwestia, nic osobistego, ale dlaczego wszyscy piszą np.: 24kk a nie 24m. Przy cenach na AH to ma więcej sensu i jest literka mniej do wklepania. Poza tym kk wygląda w moim mniemaniu komicznie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...